SPF Race to 10 - Toplista

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én meg azt tanácsolnám, hogy kelljen 5 ponttól felfelé mindig beírni a pontszámot! :D Gondolom ez az ötlet sokaknak nem tetszene ... :)  Viszont így nyomon lehetne követni, hogyan is áll a verseny!

Saját tapasztalat: egyszer voltam nagyon a fellegekben (de legalább akkor meg is nyertem a játékot ::)) és akkor szétnéztem, lemonitoroztam, hogy kiket kell még figyelni és láttam, hogy ők is ezt teszik velem :)
Ha valaki eljut 8-9 pontra, akkor nagy valószínűséggel tudni fogja, hogy kik vannak még hasonló cipőben, de a 9-t úgy is jelezzük egymásnak. 5-nél csak az látszik ki rajtolt jól, de lehet 3 nap múlva már csak 2-n áll az illető.

Ha valaki szeretné 5-nél is jelezni, meg utánna, csak nyugodtan.  :ok:

Idézetet írta: Admin Dátum december 08, 2021, 16:41:52
Ha valaki szeretné 5-nél is jelezni, meg utánna, csak nyugodtan.  :ok:

8 pont  :) + egy elhalasztott meccs  :(

@Admin lenne egy kérdésem! Aki az ATALANTA - VILLARREAL meccset játszotta meg az érvényes ha ma lejátszák 24 órán belül? Info az, hogy ma 19.00 órátol pótolják a meccset!

@horzol
Bár nem vagyok Admin, de a szabályzat 17. pontja alapján ha ma valóban sikerül 19:00-kor elkezdeni, a tipp érvényes!

Idézetet írta: horzol Dátum december 09, 2021, 07:01:09
@Admin lenne egy kérdésem! Aki az ATALANTA - VILLARREAL meccset játszotta meg az érvényes ha ma lejátszák 24 órán belül? Info az, hogy ma 19.00 órátol pótolják a meccset!

Elfogadjuk persze.



Idézetet írta: naaf Dátum december 10, 2021, 22:07:40
Meglett a 10 pont.

Direkt néztem a holland bajnoki utolsó 3 percét. Nagyon kemény volt. 4 perc ráadás, amiből lett 5, a végén meg már a kapus is ellenfél 16-án belül próbálkozott, de sikertelenül.

Idézetet írta: Admin Dátum december 10, 2021, 23:10:46
Direkt néztem a holland bajnoki utolsó 3 percét. Nagyon kemény volt. 4 perc ráadás, amiből lett 5, a végén meg már a kapus is ellenfél 16-án belül próbálkozott, de sikertelenül.

Belenéztem a második félidőbe 3:2 után. A vendégek nagyon támadtak. Nem bírtam nézni, inkább csak néha ránéztem az eredményre.


Gratulálok naaf a győzelmedhez! :beerchug:


 


          Ha minden jó akkor   10.
          Mivel a 9. és a 10.  közt 2,1 óra volt az-az 10.12.2021  23.15-kor a 9. kezdődött. 11.12.2021  01.30-kor a 10.Ezért nem jeleztem a 9.nyertes tippet.