Napi tipp nyereményjáték - Szabályzat

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp nyereményjáték - Szabályzat

Minden nap egy új kihívás számodra! Bizonyítsd be, hogy te vagy az adott nap legnagyobb tippmestere és pénznyereményben részesülhetsz!

Mit kell tenned?

1. Oszd meg velünk a napi tipped a Sportfogadás tippek fórumrészlegen és írj egy rövid indoklást is hozzá.
2. Esemény után, ha nyertes a tipped, akkor gyere vissza és értékeld azt ki. Konkrétan az eredeti hozzászólásod kell idézned, s annyit írnod, hogy nyertes. A kiértékelésre 48 órád van az esemény kezdetétől számítva.
3. Amennyiben a nap legnagyobb nyertes tippjével rendelkezel, akkor tiéd a napi nyeremény.

Napi nyeremény:

2000 Ft Skrillen keresztül!

Részvételi feltételek:

1. Bárki részt vehet a játékban, teljesen ingyen, amennyiben regisztrálva van a fórumon.
2. A napok magyar időszámítás szerint számítanak (0:00-23:59).
3. A tippeket a Sportfogadás tippek fórumrészlegen kell beküldeni az illető nap (amikor az adott esemény zajlik) témájában. Előre megnyitjuk az adott fórumtémákat, de akár ti is megtehetitek ezt.
4. Az nyer aki az adott nap a legnagyobb nyereményszorzós nyertes tippel rendelkezik. Egyenlő teljesítmény esetén a nyereményt szétosszuk a legjobb eredményt elérők között.
5. Bármilyen eseményre tippelhetsz ami megtalálható a következő fogadóirodák ajánlatában: Bet365, Betfair Sportfogadás, Tippmix, Tippmixpro, Unibet.
6. Naponta egyetlen egy tippet küldhetsz be, és röviden meg is kell indokolnod.
7. Indoklás nélküli vagy elfogadhatatlan indoklásos tipp esetén az esetleges nyeremény fele kerül kifizetésre. A fennmaradó összegben az részesül aki ugyanazon a napon a legnagyobb nyereményszorzós elfogadható indoklással rendelkező nyertes tippel rendelkezik. Abban az esetben ha egy adott nap kettő vagy több személy rendelkezik a nap legnagyobb nyereményszorzós tippjével, és azok között szerepel indokolt tipp, akkor őt vagy őket illeti a fennmaradó nyeremény. Ellenkező esetben kiosztjuk a fennmaradó összeget, ha van erre jogosult játékos.
8. Beküldési határidő: 1 óra, esemény kezdete előtt!
9. Minimum odds: 1.50!
10. Módosítani a hozzászólásokat tilos! Létezik egy 5 perces tolerancia idő beküldéstől számítva.
11. Törölt sportesemény, meghatározott eredmény vagy pl. teniszben feladás/visszalépés esetén a beküldött tipp érvénytelen és 0 ponttal lesz kiértékelve, viszont van újratippelési lehetőség (amennyiben a napi időkeretbe még belefér).
12. DNB (draw no bet - tétvisszafizetés), illetve ázsiai handicapes tippek érvényesek, viszont  tétvisszafizetés (pl. 1.00) esetén a tipp érvénytelen és nem lehet új tippet beküldeni helyette.
13. A 48 órán belül ki nem értékelt tippek vesztesként lesznek elkönyvelve.
14. Amennyiben egyetlen egy játékos sem rendelkezik nyertes tippel, akkor a nyeremény az adott nap nem kerül kiosztásra.
15. A játékban egyedi tippeket lehet beküldeni, tilos a másolás (az ugyanarra vonatkozó, de más fogadási típus használata is!).
16. Az adatok (esemény, odds stb.) pontosságáért a játékosok felelnek, s ajánlott egy képernyőfotót készíteni ezekről, mivel eredményhirdetéskor igényelhetjük. Ugyanúgy igényelhetünk egy eredményforrást (hivatkozást), ahol az adott esemény eredménye megtekinthető. Ezeknek hiányában a nyeremény kifizetése megtagadható.
17. Egy adott sportesemény (pl. tenisz) félbeszakítása/halasztása esetén megvárjuk az adott esemény végét (amennyiben ezt lebonyolítják 48 órán belül). Máskülönben a tipp érvénytelen és 0 pont jár érte.
18. Abban az esetben ha egy játékos nyereményt érő tippel rendelkezik, de az azt megelőző 3 tippje vesztes volt (az elmúlt 30 napban), akkor nem részesülhet a napi nyereményben. Helyette a sorban következő játékost illeti a nyeremény.
19. A játékban tilos egy olyan (ugyanazt) tippet beküldeni, amit korábban beküldtél egy azonos lebonyolítású versenyen (pl. Foci BL Nyereményjáték).
20. A napi tipp játékban nem érvényes a fogadásépítő.

A tippet ilyen formátumban kell írni:

Sportág, időpont:
Esemény:
Tipp:
Odds:
Iroda:
Indoklás: ....

Általános részvételi feltételek:

1. A nyeremény átvételéhez Skrilles számlára van szükségetek.
2. A játékban egy fórumtag csak egy felhasználóval szerepelhet. Követjük az IP címeket, s azonos IP címmel rendelkező játékosokat azonnal kizárunk a játékból.
3. A folyamatos VPN használat a játékban tilos.
4. A játékban való szerepléshez szükséges a magyar nyelv ismerete!
5. Bármilyen vitás kérdésben a Sportfogadas.org üzemeltetőinek a döntése az irányadó és végleges. Ellenvetésnek helye nincs.

Extra szabálypont:
Amennyiben egy játékost csalás miatt kizárunk egy versenyből, akkor a kizárás vonatkozik a Sportfogadas.org által rendezett összes játékra.
Csalásnak minősül a több azonosítóval való szereplés, illetve azon tevékenység amikor egy játékos az eredmény tudatában tippel.[/b]

Március 16-tól visszatérünk a korábbi játékrendszerre, s a nap legnagyobb nyertes tippjével rendelkező játékos részesül majd a nyereményben. Ha lesz amire fogadni/tippelni.  :cya:

ui. Az extra nyeremény kikerült a játékból.

Tudom, hogy mindenki utálni fog, de lenne néhány javaslatom a játékkal kapcsolatban.

Úgy látom, hogy a játék kezd elmozdulni abba az irányba, hogy lövöldözzük a 3.99-es oddshoz legközelebb álló tippet, aztán vagy bejön, vagy nem. Nem a tipphez keressük a szorzót, hanem a szorzóhoz a tippet, ami a fogadás halála. Egyértelmű, hogy ezt a fajta játékot az eredményezte, hogy bevezettétek a 3.99 odds fölötti tipp-igazolást a tipp megjátszásáról.

Én egyértelműen jó ötletnek tartom azt, hogy legyen ilyen igazolás, de a kérdés az, miért kell különbséget tenni a 3.99 szorzónál kisebb tippeknél?
Szerintem az adna igazi komolyságot a játéknak, ha eltörölnénk ezt a különbségtételt, és mindenkinek kelljen igazolni a tippjét ilyen módon. Tudom, hogy ezzel én leszek a sátán gyermeke, de szerintem az ad komolyságot egy tippnek, ha megjátszhatónak tartom élesben is. Ha másnak merem ajánlani, akkor legyen már annyi bennem, hogy én magam is megjátszom.
Tudom azt is, hogy ezzel lecsökkenne a játék aktivitása, de talán növelhetnénk a tippek komolyságát és eredményességét. Aki ide betévedne, az nagyobb százalékban kapna használható tippeket, mint bóvli, csak a játéknak szóló lövöldözést.

A másik lehetőségnek azt gondolom, hogy minden hónapban 10 rossz tipp után kiesne a havi tippelési lehetőségből a játékos. Talán ezzel is csökkenhetne a rossz tippek száma.

Mindenki tiszta lappal kezd az új játékra való tekintettel?

Aktivitáscsökkenés lenne? Így is van, hogy 20 tipp sem érkezik egy napra, de volt olyan tán 7-én, hogy 10 tipp volt (1 nyertessel).

Idézetet írta: Szigo Dátum március 15, 2020, 17:49:25
Tudom, hogy mindenki utálni fog, de lenne néhány javaslatom a játékkal kapcsolatban.

Úgy látom, hogy a játék kezd elmozdulni abba az irányba, hogy lövöldözzük a 3.99-es oddshoz legközelebb álló tippet, aztán vagy bejön, vagy nem. Nem a tipphez keressük a szorzót, hanem a szorzóhoz a tippet, ami a fogadás halála. Egyértelmű, hogy ezt a fajta játékot az eredményezte, hogy bevezettétek a 3.99 odds fölötti tipp-igazolást a tipp megjátszásáról.

Én egyértelműen jó ötletnek tartom azt, hogy legyen ilyen igazolás, de a kérdés az, miért kell különbséget tenni a 3.99 szorzónál kisebb tippeknél?
Szerintem az adna igazi komolyságot a játéknak, ha eltörölnénk ezt a különbségtételt, és mindenkinek kelljen igazolni a tippjét ilyen módon. Tudom, hogy ezzel én leszek a sátán gyermeke, de szerintem az ad komolyságot egy tippnek, ha megjátszhatónak tartom élesben is. Ha másnak merem ajánlani, akkor legyen már annyi bennem, hogy én magam is megjátszom.
Tudom azt is, hogy ezzel lecsökkenne a játék aktivitása, de talán növelhetnénk a tippek komolyságát és eredményességét. Aki ide betévedne, az nagyobb százalékban kapna használható tippeket, mint bóvli, csak a játéknak szóló lövöldözést.

A másik lehetőségnek azt gondolom, hogy minden hónapban 10 rossz tipp után kiesne a havi tippelési lehetőségből a játékos. Talán ezzel is csökkenhetne a rossz tippek száma.

A javaslat jól hangzik, de szerintem térjünk vissza rá, ha újra lesz sportvilág.  :ok:

Aki még nem tudná!


Idézetet írta: SPF Admin Dátum március 12, 2020, 10:37:03
Március 16-tól visszatérünk a korábbi játékrendszerre, s a nap legnagyobb nyertes tippjével rendelkező játékos részesül majd a nyereményben. Ha lesz amire fogadni/tippelni.  :cya:

ui. Az extra nyeremény kikerült a játékból.

Uj jatek ellenere eleg sok variacioval futott eddig a jatek. Ugy latom, h az utolso jelentosebb valtozas pont egy honapja volt. Hogy latjatok ez marad a vegleges verzio?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 16, 2020, 17:00:08
Uj jatek ellenere eleg sok variacioval futott eddig a jatek. Ugy latom, h az utolso jelentosebb valtozas pont egy honapja volt. Hogy latjatok ez marad a vegleges verzio?

Tavaly májusban indult a játék. Azóta egyszer átálltunk heti lebonyolításra, ami annyira nem jött be.

Azóta folytatjuk a napi rendszert.

#9 június 01, 2020, 11:52:22, SPF Admin
Idézetet írta: Szigo Dátum május 30, 2020, 09:59:19
Két dolgot észrevételeznék:

1. A fogadásnak annál a fogadóirodánál kell megtörténnie, amelyiket megjelölte a játékos? Ez nem egyértelmű.
Pl. a fogadónak csak az unibetnél van feltöltött pénze, de az alacsonyabb szorzót kínál, mint mondjuk a WillHill. A játékban a WillHill-t jelöli meg, de a fogadást az unibetnél teszi meg. Érvényes a tipp vagy sem?

2. "egy fogadást bizonyító képet, melyen szerepel az adott tipp (konkrétan kell rá fogadni, minimum 500 forintos téttel!)". Ez szerintem nem pontos, mert fogadni lehet rá, csinál egy képet, aztán cash out funkciót tesz, és azt már nem lehet lekövetni. Én azt javaslom, hogy nem a fogadást bizonyító képet kell csatolni, hanem a "nyertesként kiértékelt fogadást".

Köszönjük a kiegészítést. A szabályzat szerint (mostantól):

"19. Eredményed kiértékelésekor csatolnod kell egy bizonyító képet is melyen a lezárt nyertes fogadás szerepel (minimum 500 forint téttel). Csak a jelen szabályzat 5. pontjánál szereplő irodáknál elhelyezett fogadások érvényesek. A tippnél megjelölt iroda nem kell feltétlenül azonos legyen azzal ahol a fogadást megkötöd."

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 31, 2020, 08:24:40
Köszönjük a kiegészítést. A szabályzat szerint (mostantól):

"19. Eredményed kiértékelésekor csatolnod kell egy bizonyító képet is melyen a lezárt nyertes fogadás szerepel (minimum 500 forint téttel). Csak a jelen szabályzat 5. pontjánál szereplő irodáknál elhelyezett fogadások érvényesek. A tippnél megjelölt iroda nem kell feltétlenül azonos legyen azzal ahol a fogadást megkötöd."
Ha már nem kell, hogy azonos legyen, akkor minek a megkötés, akkor miért nem lehet bármelyik irodánál megjátszani azt az 500 forintot.

Idézetet írta: sipull Dátum május 31, 2020, 09:12:52
Ha már nem kell, hogy azonos legyen, akkor minek a megkötés, akkor miért nem lehet bármelyik irodánál megjátszani azt az 500 forintot.

Talán mert ezekkel az oldalakkal van affilate-je az oldalnak. Tehát amelyik oldal szponzorál, azoknál lehet játszani. Szerintem ezzel nincs probléma.

Idézetet írta: sipull Dátum május 31, 2020, 09:12:52
Ha már nem kell, hogy azonos legyen, akkor minek a megkötés, akkor miért nem lehet bármelyik irodánál megjátszani azt az 500 forintot.

Partnerirodák szerepelnek a listában, illetve a nemzeti szolgáltatók.

Idézetet írta: tonijani Dátum június 01, 2020, 08:49:30
Kicsit sajnálom ezt a szabálymódosítást... Akkor most tulajdonképpen azokat díjazzátok pár ezer forinttal, akik eleve nyertek a tippel már pár ezret valamelyik fogadóirodánál?  :D

@tonijani

Egy kicsit meguntuk a 3.99-es nyereményszorzós tippeket, és úgy gondoljuk, hogy a tippek is hitelesebbek is, ha valaki alá is támasztja, s nem csak dobálózik velük.

De a javaslatokat szívesen várjuk, mindig.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 02, 2020, 09:23:05
@tonijani

Egy kicsit meguntuk a 3.99-es nyereményszorzós tippeket, és úgy gondoljuk, hogy a tippek is hitelesebbek is, ha valaki alá is támasztja, s nem csak dobálózik velük.

De a javaslatokat szívesen várjuk, mindig.  :cya:
én személy szerint nagyon örülök ennek a szabálymódosításnak, a játék elején rengeteg jó tippet, és jó érveléseket kaptam ebbe a fórum témába, és én is próbáltam minél jobban érvelni a tippjeim mellett, de sajnos egy idő után nagyon elment egy felé, már jóval kevesebb volt az ésszerű tipp a topicban  :beerchug: