Napi tipp - augusztus 12.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Labdarúgás, Argentína, Primera B Nacionalm 2022. 08. 12., 23:35

Atlético Rafaela - Estudiantes de Buenos Aires
Tipp: Mindkét csapat gólt szerez és döntetlen


Odds: 4,75
Iroda: Unibet

Indoklás: Így jár az, aki későn ébred: nem könnyű megfelelő meccset találni este kilenckor úgy, hogy az ember a két órás határidőt is megtartsa. Nagyjából ez az egyetlen mérkőzés kínálkozik, hát ebből kell kihozni a legtöbbet. Az erőviszonyok kiegyenlített meccset ígérnek: a döntetlen tehát simán meglehet. Az előző fordulóban ez a két csapat együtt összesen 9 gólt szerzett: már csak nem lesz ez 0-0!

2022. 08. 12. 20:30
Labdarúgás, ARGENTÍNA, Primera Nacional

Atl. Rafaela - CA Estudiantes

Tipp:    PE  0:0
Odds:    6.50
Iroda:   Unibet

Idézetet írta: curpy82 Dátum augusztus 12, 2022, 16:29:20DVSC-Vasas
Pontos eredmény 1:1
6.5
Unibet

A bajnokság kezdetén a Debrecent és a Kecskemétet jósoltam a leendő két kiesőnek. Még nem láttam Loki meccset a szezonban, de legutóbb azért biztos győzni akartak a Kecsó ellen. A Vasas véleményem szerint a 4-6 hely valamelyikén fog végezni, hisz az a keret alkalmas lehet rá. Mindkét csapat két iksszel kezdett, a sorminta folytatódik. A kérdés: 1-1 vagy 2-2 lesz-e? Én előbbire szavazok!

Nyertes


Idézetet írta: curpy82 Dátum augusztus 12, 2022, 16:29:20DVSC-Vasas
Pontos eredmény 1:1
6.5
Unibet

A bajnokság kezdetén a Debrecent és a Kecskemétet jósoltam a leendő két kiesőnek. Még nem láttam Loki meccset a szezonban, de legutóbb azért biztos győzni akartak a Kecsó ellen. A Vasas véleményem szerint a 4-6 hely valamelyikén fog végezni, hisz az a keret alkalmas lehet rá. Mindkét csapat két iksszel kezdett, a sorminta folytatódik. A kérdés: 1-1 vagy 2-2 lesz-e? Én előbbire szavazok!

Gratulálunk @curpy82 ! Nyereményed 1500 Forint Skrillen keresztül.


Idézetet írta: Orsolya Dátum augusztus 15, 2022, 16:26:18Gratulálunk @curpy82 ! Nyereményed 1500 Forint Skrillen keresztül.



Legutóbb elhamarkodottan kértem a karácsonyi adományozásba, hisz előtte 3 rossz tippem volt. Most viszont tényleg mehet oda. Télre nagyon sok családnak jól jön majd a segítség.