Napi tipp - november 17.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#15 november 17, 2022, 15:13:59, LosGabos
2022. 11. 17. 17:30
Labdarúgás, VILÁG, Barátságos válogatott-mérkőzés

Románia - Szlovénia

Tipp:    X
Odds:    3.25
Iroda:  Unibet

VILÁG: GRAND SLAM OF DARTS - PLAY OFF - 1/8 DÖNTŐ
17.11.2022 22:40
Humphries L. - Smith R.
Tipp: 16.5 leg felett
Odds: 1.72
Bet365

Luxemburg-Magyarország
Pontos eredmény 0:2
8.00
Unibet

Nem tudom milyen csapat fog ma pályára lépni, de nem nagyon értem, hogy miért éri el már a szimpla vendégsiker is az 1.9-et. Mindenki Dzsudzsák búcsúmeccsére készül már fejben? Azért Luxemburgot illene legyőzni. Szerintem, ha nem is színvonalas meccsen, de ez sikerülni fog. A 0-2 lenne számomra ideális, bár az 1-2-őn is gondolkodtam.

St. Lucia v San Marino
St. Lucia -1.5
3.55
Bet365

St. Lucia magabiztos gyozelmet varom. San Marino a vilag egyik leggyengebb csapata, elso meccset jatssza Europan kivul. Tovabb neheziti a helyzetuket a 8000 km utazas, az 5 oras idoeltolodas, a 7 ujonc a keretben, szoval kb minden.

Labdarúgás, Barátságos Mérkőzések, 2022. 11. 17., 19:45

Portugália - Nigéria
Tipp: Portugália kapott gól nélkül nyeri a mérkőzést


Odds: 1,90
Iroda: Bet365

Indoklás: Egyszer, egy vesztett páros meccs után azt mondta a teniszedzőm: ott rontottam el a dolgot, hogy bár láttam, nem vagyok formában, mégis nyerőket akartam ütni. Pedig ilyenkor ez kész öngyilkosság; ehelyett azt kell csinálni, amit biztosan tudok: visszapötyögni valahogy a labdákat - hiszen akkor még elronthatja az ellen is, vagy megnyerheti a párom is a menetet. Ha sorban hálóba vágom, vagy méterekre kiütöm a labdákat, azzal csak a riválisaim dolgát könnyítem meg.

Szóval, nem jönnek a nagy szorzók, nézzünk valami tutit. Sokan a VB titkos esélyének tartják a portugálokat, de én nem tartozom közéjük. A csoportból talán továbbmennek a luzitánok (bár erre sem vennék mérget), de az első komolyabb válogatott búcsúztatni is fogja őket Katarban. Csakhogy ettől teljesen függetlenül ezt a meccset nyerniük kell.

Nigéria ugyanis nemcsak gyengébb erőkből áll, mint a portugálok, de tökéletesen motiválatlanok is. A VB-re nem jutottak ki, púp a hátukon ez az egész. A hazaiaknak viszont bizonyítani kell, már csak a közönség, vagy az önbizalomnövelés miatt is. Kettő vagy három nulla lesz a vége.

Labdarúgás, Nemzetközi mérkőzés
2022.11.17. 23:00

St.Lucia - San Marino

Tipp: 3.5 gól felett
Odds: 6.50
Iroda: Bet365

A világ leggyengébb válogatottja lép pályára, ráadásul ahogy felettem is írták, Európán kívül, időeltolódással és sok újonccal. A két együttes 3 nap múlva is összecsap, így biztos vagyok benne, hogy az egyik mérkőzésükön kiszakad a gólzsák. Idén eddig két győzelme vana hazai csapatnak, és azt gondolom, hogy a mai ellenfelüket látva megpróbálnak minél több gólt szerezni. San Marino sem sűrűn játszik ilyen gyenge ellenfél ellen, így ők is ha odateszik magukat lehet pár ígéretes helyzetük, ami akár be is akadhat.
A gólokra jó szorzót kínálnak az irodák, így én bepróbálnék egy sok gólos mérkőzést, amely mérkőzésen szerintem a hazai együttes nyerni fog.

Idézetet írta: HT Dátum november 16, 2022, 23:07:52Sportág, időpont: Kosárlabda, 2022.11.17., 01.10
Esemény: Orlando - Minnesota
Tipp: Minnesota -2,5
Odds: 1,53
Iroda: Unibet

Nyertes

Idézetet írta: sipull Dátum november 17, 2022, 12:43:412022.11.17. 18:45
Holland Eerste Divisie
Jong PSV - Jong Utrecht
Tipp: 2,5 gól felett
Odds: 1,70
Bet365
Nyertes

Idézetet írta: havik Dátum november 16, 2022, 21:45:24NBA, 01.10
WAS - OKC
Tipp: Gilgeous-Alexander 37,5 pont felett
Odds: 4,9
Bet365
Ez a kanadai úriember szinte az egyszemélyes OKC. Azért választottam ezt a tippet, mert meglepően magasnak érzem a szorzót. A játékos az előző két meccsén 37-37 pontot dobott, de az utolsó 10 meccséből is 7-szer dobott legalább 30-at. Általában sok dobást vállal, úgyhogy reális esélye van a tippek.

Nyertes

Idézetet írta: Assassin Dátum november 17, 2022, 17:42:15Labdarúgás, Barátságos Mérkőzések, 2022. 11. 17., 19:45

Portugália - Nigéria
Tipp: Portugália kapott gól nélkül nyeri a mérkőzést


Odds: 1,90
Iroda: Bet365

Indoklás: Egyszer, egy vesztett páros meccs után azt mondta a teniszedzőm: ott rontottam el a dolgot, hogy bár láttam, nem vagyok formában, mégis nyerőket akartam ütni. Pedig ilyenkor ez kész öngyilkosság; ehelyett azt kell csinálni, amit biztosan tudok: visszapötyögni valahogy a labdákat - hiszen akkor még elronthatja az ellen is, vagy megnyerheti a párom is a menetet. Ha sorban hálóba vágom, vagy méterekre kiütöm a labdákat, azzal csak a riválisaim dolgát könnyítem meg.

Szóval, nem jönnek a nagy szorzók, nézzünk valami tutit. Sokan a VB titkos esélyének tartják a portugálokat, de én nem tartozom közéjük. A csoportból talán továbbmennek a luzitánok (bár erre sem vennék mérget), de az első komolyabb válogatott búcsúztatni is fogja őket Katarban. Csakhogy ettől teljesen függetlenül ezt a meccset nyerniük kell.

Nigéria ugyanis nemcsak gyengébb erőkből áll, mint a portugálok, de tökéletesen motiválatlanok is. A VB-re nem jutottak ki, púp a hátukon ez az egész. A hazaiaknak viszont bizonyítani kell, már csak a közönség, vagy az önbizalomnövelés miatt is. Kettő vagy három nulla lesz a vége.


Nyertes!

Idézetet írta: csatarid Dátum november 17, 2022, 16:01:04VILÁG: GRAND SLAM OF DARTS - PLAY OFF - 1/8 DÖNTŐ
17.11.2022 22:40
Humphries L. - Smith R.
Tipp: 16.5 leg felett
Odds: 1.72
Bet365

Nyertes

Idézetet írta: havik Dátum november 16, 2022, 21:45:24NBA, 01.10
WAS - OKC
Tipp: Gilgeous-Alexander 37,5 pont felett
Odds: 4,9
Bet365
Ez a kanadai úriember szinte az egyszemélyes OKC. Azért választottam ezt a tippet, mert meglepően magasnak érzem a szorzót. A játékos az előző két meccsén 37-37 pontot dobott, de az utolsó 10 meccséből is 7-szer dobott legalább 30-at. Általában sok dobást vállal, úgyhogy reális esélye van a tippek.

Gratulálunk @havik ! Nyereményed 1500 Forint Skrillen keresztül.