Magyar tenisz-sarok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



A Davis kupa árnyékában egy nagyszerű magyar hír:

KÉT MAGYAR NŐI JÁTÉKOS A TOP100-BAN!

Udvardy Panna 0:6 6:4 6:3-ra verte az orosz Avenesyant a brazil 60.000-es verseny döntőjében és ezzel Bondár Anna után ő is TOP100-as lesz!!!
:topbet_125:

Mocorgunk férfi fronton is; Marozsán életében először főtáblás egy challanger versenyen (Antalya), míg Madarász Gergely ma még a főtábláért kvalizik Portugáliában.

Nem tudom mi lesz a vége a Marozsán - Lee meccsnek, de ilyen viharos erejű szélben nem tudom mi értelme van játszani ... Volt egy labda, amit Fábián az alapvonalnál baseballosként szó szerint az égbe lőtt, a szél pedig úgy vitte vissza az ellenfél térfelére, hogy nem lehetett rá reagálni, mindenki csak ámult.

Sajnos szopóka lett... és decemberben tényleg eléggé furcsa kint játszani ::)

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 07, 2021, 09:38:35
Nem tudom mi lesz a vége a Marozsán - Lee meccsnek, de ilyen viharos erejű szélben nem tudom mi értelme van játszani ... Volt egy labda, amit Fábián az alapvonalnál baseballosként szó szerint az égbe lőtt, a szél pedig úgy vitte vissza az ellenfél térfelére, hogy nem lehetett rá reagálni, mindenki csak ámult.
itt az a bizonyos emlitett pont: https://instagram.com/stories/noszaly/2723486288750711899?utm_medium=share_sheet

Idézetet írta: Titti7 Dátum december 07, 2021, 15:54:36
itt az a bizonyos emlitett pont: https://instagram.com/stories/noszaly/2723486288750711899?utm_medium=share_sheet

Komolytalan ;D Csak arra tudok gondolni, hogy még rosszabb időt várnak..Szerintem nem is bánja Fábi, hogy kiesett :)

Fucsovics Marci, Bondár Anna és Udvardy Panna is az Ausztrál Open főtáblás nevezési listáján :ok:

Bondár Anna (92.) karrierje legnagyobb győzelmét aratta Melbourne-ben, 75 76(8)-ra legyőzte a 8. kiemelt cseh Siniakovát (49.) és bejutott a 16 közé! :topbet_125:  :topbet_125:  :topbet_125:

Idézetet írta: Latzka Dátum január 05, 2022, 08:11:28Bondár Anna (92.) karrierje legnagyobb győzelmét aratta Melbourne-ben, 75 76(8)-ra legyőzte a 8. kiemelt cseh Siniakovát (49.) és bejutott a 16 közé! :topbet_125:  :topbet_125:  :topbet_125:

Fú, de egy botrányos meccs volt... rég láttam ilyet  ;D  Második szett tie break 2-1-es Siniakova vezetésnél egy out-ot nem jelzett az automata vonalbíró (jó 5-10 centis out), a székbíró pedig nem volt résen (miért is lenne automata vonalbírónál!?) és nem bírálta felül, szerintem nem is figyelte. Siniakova többszöri kérésére sem működött a "close call" videó, nem tudták megmutatni, hiába vártak... pedig pár perccel korábban az átlós oldalon még simán vissza tudták nézni. Durva, hogy ilyenekre kell ma már számítani, nem emberi tévedésekre.

Egyébként Bondár pocsékul játszott, a 3+ ütéses rallyk 10%-át se nyerte meg, de szerencséjére Siniakova még így is meg tudta verni magát!  :ok:  ;D