Sorozatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ami most nagyon adja:
Zöld íjász

Nekem nagyon bejön,csak ajánlani tudom mindenkinek.

Azt hiszem még nem vol: Jericho
Fasza kis világvége sorozat, sajnos túl hamar be kellett fejezniük, de legalább megcsinálták a végét is.

Idézetet írta: TiB Dátum február 25, 2013, 15:44:31
Az Extras verhetetlen, ezt nem említi majd senki gondolom. Nem egy populáris sorozat, mondjuk nem is hosszú. Sztár cameok, pofátlan poénok, királyság az egész :beerchug:
A Kate Winsletes rész az nagyon beteg ;D

http://youtu.be/VSaoLXC9dzs?t=13s

Megnéztem, de nem jött át. A 2. évad jobb volt, mert többet volt benne az ügynök, de ennyi. Ha angol humor, akkor ajánlom a Black Books-t, ha még nem láttad; szerintem az adja rendesen ;D

valaki valami Lost-hoz hasonlót ? megnéznék valami jó kis dzsungelest  ;)

Idézetet írta: Cabhelo Dátum március 10, 2013, 15:09:55
valaki valami Lost-hoz hasonlót ? megnéznék valami jó kis dzsungelest  ;)
Terra Nova hasonló sorozat hozzá.

A folyó
AXN-en ment, szerintem elég jó!

Nem tudom írta e már valaki, de az American Horror Story első évada kötelező darab. A második már annyira nem bejövős

Én az Awake című sorozatot ajánlom, nekem tetszett.

Sorozatajánlás:
Két sorozat is nem olyan rég kezdődött el.
Kezdeném a frissebbel:
Hannibal
Hannibal Lecterről szól.Gondolom aki látta a bárányok hallgatnak vagy a hannibalt az tudja miről beszélek.Mads Mikkelsen eddig kiválóan játszik benne és az eddigi cselekményszál eléggé izgalmasra sikeredett ráadásul az axn-n egyhetes csúszással jönnek a szinkronos részek is ha valaki úgy szeretné nézni. :ok:
House of Cards:
Kevin Spacey zseniális.Nem hiába 9-es értékelésű a sorozat eddig az imdb-n.Izgalmasan alakulnak a dolgok és érdekes hogyan manipulálja Spacey az embereket.(az szerintem mindent elmond a sorozatról, hogy tegnap kezdtem el de már letudtam belőle 5 részt)Kate Mara pedig nem játszik rosszul és nem rossz kis csajszi. :ok:

#39 április 13, 2013, 17:04:14, Pikaa
Banshee:

Aki nem ismeri,annak csak ajánlani tudom.  ;)

https://www.youtube.com/watch?v=tn6Z7NHLENs

Vígjáték: The Big Bang Theory (Agymenők). Szigorúan csak az első résszel szabad kezdeni, úgy fogod igazán érteni a karakterekre írt poénokat.
Akció: Homeland. Neten leszedtem az első két évadot, de két nap alatt meg is voltam vele. Nagyon durván izgalmas, pörgős, fordulatokkal teli.

Mindkét sorozatot bátran merem ajánlani.

Nálam minden idők legjobbjai:
Twin Peaks
Lost
The Sopranos
Prison Break (1-2. évad)
Luck


Amik még mennek kb sorrendbe :
Breaking Bad
The Killing
Game Of Thrones
Dexter
The Walking Dead
Boardwalk Empire
Californication (egyre gyengébb)
Skins (utolsó évad jön)

szódával elment/elmegy: American Horrorr Story,Alcatraz,Day Break,The Lost Room,Firefly,Touch,The Fade
jó lehet még de még nem kezdtem neki/elején tart: Hannibal, Bates Motel,Utopia,Homeland, Med Man

Ha valaki még nem kezdte el nézni, akkor ajánlom figyelmébe:
Vikings

Vikings Trailer History channel

Hannibal

Műfaj: bűnügyi, dráma, horror, thriller

Bryan Fuller (Hősök, Halottnak a csók) lenyűgöző képzelőereje és David Slade (Alkonyat: Napfogyatkozás, 30 Days of Night) ravasz rendezői megoldásai keltik újra életre Thomas Harris híres karakterét, Hannibal Lectert, és mesélik el korai kapcsolatát a tehetséges FBI profilozóval, Will Grahammel, az AXN új, egy órás drámájában.

Hannibal Official Trailer 3 (2013) HD - NBC - A Killer's Legend Reborn

A Hannibal nagyon jó.
Aki szereti a horrort, annak ezt ajánlom:
The Walking Dead. Hatalmas sorozat!  :great: :great: :great: