SPF Liga Infó

Indította Milán, március 04, 2013, 12:34:02

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Admin

***** Veterán senki
Ne felejtsétek! Augusztustól az alábbiak lépnek érvénybe az SPF Ligában!

Idézetet írta: SPF Admin Dátum július 23, 2021, 19:24:51
Jó hírekkel jelentkezünk!

Augusztustól változik az SPF Liga játékunk nyereményalapja. A jelenlegi 30.000 forintról 50.000 forintra nő az alap, illetve a top3 helyett a legjobb 9 játékos lesz jutalmazva, az alábbiak alapján:

1.hely: 15 000 forint
2.hely: 10 000 forint
3.hely: 7 500 forint
4.hely: 5 000 forint
5.hely: 2 500 forint
6.hely: 2 500 forint
7.hely: 2 500 forint
8.hely: 2 500 forint
9.hely: 2 500 forint

:great:

junglefever

**** Tősgyökeres
Valamiert ma este keptelen voltam kombinalni fogadasokat az SPF ligas fogadoszelvenyen.
Mihelyt kivalasztottam egy esemenyt/kimenetelt es tovabb leptem volna a kovetkezora a szelveny torolte az elozo valasztasom.
Ugyanez tortent akkor is amikor nem leptem sehova csak a kezdolaprol probaltam tobb fogadast osszegyujteni ugyanabbol a sportbol ugyanarra a szelvenyre.
Mind laptopon, mind mobilon probalkoztam (termeszetesen cookie-k, elozmenyek engedelyezve voltak) de mindketszer csak onnalo fogadast tudtam tenni, mert az esemenyek amiket kombinalni szerettem volna torlodtek ido elott ha tovabbmentem.

Mi lehet a baj? Tegnap meg evvel nem volt problemam, volt is egy kombi szelvenyem ami vesztes lett vegul.

Admin

***** Veterán senki
Más is tapasztalt hasonlót? Esetleg próbáld meg ma is, lássuk továbbra is létezik a gond?

GreenEagle

**** Tősgyökeres
Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 09, 2021, 10:11:30
Más is tapasztalt hasonlót? Esetleg próbáld meg ma is, lássuk továbbra is létezik a gond?

Nálam is hasonló a probléma

BvB_09

***** Régi motoros
Hasonló lett, mint az SPF Kupa, csak single tippeket enged.

vmlinuz

***** Tősgyökeres senki

Latzka

****** Veterán
Jelentéssel beküldtem, hogy szerintem tévesen került kiértékelésre a félelmetes 1,05-ös all-inem ;D

Ha ilyen esetleg még előfordul elég ott jelezni vagy itt sem árt? Köszi! :cya:

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: Latzka Dátum október 11, 2021, 08:26:30
Jelentéssel beküldtem, hogy szerintem tévesen került kiértékelésre a félelmetes 1,05-ös all-inem ;D

Ha ilyen esetleg még előfordul elég ott jelezni vagy itt sem árt? Köszi! :cya:

Köszönjük, javítva.

Elegendő csak ott.  :ok:

jsph07

*** Haladó
Sziasztok!

November 3. óta az októberi játékon elért nyereményem állapotánál a függőben kiírás látható.
Van még esetleg valami teendőm a kifizetés megvalósulásához, ami elkerülte a figyelmemet?
Előre is köszönöm a választ!

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: jsph07 Dátum november 08, 2021, 18:34:49
Sziasztok!

November 3. óta az októberi játékon elért nyereményem állapotánál a függőben kiírás látható.
Van még esetleg valami teendőm a kifizetés megvalósulásához, ami elkerülte a figyelmemet?
Előre is köszönöm a választ!

Már csak türelmesen kell várnod.  :cya:

jsph07

*** Haladó
Idézetet írta: Admin Dátum november 09, 2021, 10:21:53
Már csak türelmesen kell várnod.  :cya:

Rendben. Köszönöm a választ!

dlajos

*** Haladó
Üdv!
Novemberi nyereményt mikorra várjuk?

Admin

***** Veterán senki
Idézetet írta: dlajos Dátum december 08, 2021, 11:38:20
Üdv!
Novemberi nyereményt mikorra várjuk?

Hamarosan megkapjátok. Köszönjük a türelmet.  :cya:

dlajos

*** Haladó

flamman

**** Tősgyökeres
Sziasztok, van-volt egy tippem, mely hibás kiértékelést kapott:

Tenisz, jan. 05. Djere-Moutet. Én Djerére tippeltem, 1-1-es állásnál vége lett a meccsnek. Először olyat írt az eredmenyek.com alkalmazás is, hogy Moutet feladta (ha jól emléxem), el is könyveltem magamban, hogy ez egy push tipp, viszont vagy 1-2 óra múlva jött egy újabb értesítés, ilyennel még sosem találkoztam, hogy megállapított eredmény: Djere nyert, mert Moutetet kizárták.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/tMfY2Pfn/#osszefoglalas/osszefoglalas

Vagyis elvileg push helyett nyertes. Ugyanezt a tippet megtettem a tippjátékban és az SPF kupában is, mindenhol pushra lett kiértékelve, azoknál a tippnél található "hibás értékelés jelentése" ikonnal jelentettem is, de az SPF ligában ilyen ikont nem találtam, ezért ide írom.

Kérem, hogy mindhárom tippjátéknál nézzétek meg, legyetek szívesek, köszi!