SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Jonathan Dátum január 12, 2017, 18:00:41
Sziasztok!

Az irreális oddsok alatt mit értesz? Én nem találkoztam még "ezzel a hibával" de, hogy tudjam miről van szó elmondanád,így megelőzve a "szabálytalanságot" rendesen tudnák játszani a továbbiakban is.
Másik kérdés, az előző hónapban elért helyezéshez tartozó nyereményt várhatóan mikor kapjuk meg? Nem sürgetésként és nem bántásként kérdezem szimplán kíváncsi vagyok.
Előre is köszönöm a segítséget, választ. További szép napot :)

Példával lehet a legjobban bemutatni: Franciaország - Brazília férfi kézilabda mérkőzésen a hazaiak győzelme 1.09-et ért, míg a braziloké 11.00-át. Most ez nagyon extrém, de irreális odds ha felcserélődnek a nyereményszorzók, s a francia győzelemre tippelsz 11.00-ért.

A nyereményeket január második felében írják jóvá. Január 15-31. között várható.

Idézetet írta: Jonathan Dátum január 12, 2017, 18:00:41
Sziasztok!

Az irreális oddsok alatt mit értesz? Én nem találkoztam még "ezzel a hibával" de, hogy tudjam miről van szó elmondanád,így megelőzve a "szabálytalanságot" rendesen tudnák játszani a továbbiakban is.
Másik kérdés, az előző hónapban elért helyezéshez tartozó nyereményt várhatóan mikor kapjuk meg? Nem sürgetésként és nem bántásként kérdezem szimplán kíváncsi vagyok.
Előre is köszönöm a segítséget, választ. További szép napot :)

Csak az első kérdésedre tudok válaszolni.

Általában röplabdánál jelentkezik a probléma, de fordult már elő kosárlabdánál is hasonló.
1., Van egy full esélyes csapat alapból 1.25-ös oddson. Most ez a csapat kap egy +1.5-ös szett előnyt és annak az oddsa 1.80.
2., A ponthatároknál szokott még gond lenni. Egy meccs be van lőve az irodáknál pl. 131.5 pontra 1.83-as oddson. Ennek ellenére itt a mi játékunkba valamiért ez a határ 180.5 . Mondjuk egy 140-150 szerzett pontnál nagyon nem mindegy, hogy akkor most mi is a valós határ.

Napi szinten, a javításokban szerzett gyakorlatom ellenére is van, hogy átsiklom felettük. De hosszabb idő távlatában általában észreveszem ezeket a tippeket és visszamenőleg is javítom.
Annak pedig, hogy ezek a javításaim jogosak egyik legfontosabb visszajelzése pl. az, hogy azon játékosok akik élnek ezzel a lehetőséggel a visszamenőleges javításom ellenére sem reklamálnak.


Köszi szépen, érthető!  A nyereményes kérdésért meg elnézést,most nézem,hogy másik topicban már feltette valaki a kérdést. Legközelebb figyelmesebb leszek.

A 365 Liga játékban már nem lehet tippelni a kézilabda VB mérkőzéseire?

sziasztok!
a Boston-Chicago kosár meccs kiértékelése mikorra várható?
fogadás ID: 169762
köszi

Idézetet írta: santi59 Dátum április 19, 2017, 00:48:19
sziasztok!
a Boston-Chicago kosár meccs kiértékelése mikorra várható?
fogadás ID: 169762
köszi

Átíródott a dátum, ezért volt kavarodás. Most már ki van értékelve.

Sziasztok!

Lehet tudni hogy mikor adja meg a bet365 a márciusi bónuszt?
Visszaolvastam és láttam, hogy hónap közepén szokták általában.
Bocs ha zavarogtam, csupán érdeklődöm, köszi a játékért! :)

Idézetet írta: Nolan Dátum április 19, 2017, 19:19:29
Sziasztok!

Lehet tudni hogy mikor adja meg a bet365 a márciusi bónuszt?
Visszaolvastam és láttam, hogy hónap közepén szokták általában.
Bocs ha zavarogtam, csupán érdeklődöm, köszi a játékért! :)

Pontosabban a hónap második felében, tehát 15-30. között.

Hello! A Washington-Philadelphia baseball mérközés vesztesnek lett nyilvánitva.De szerintem nyertes, mert a fogadás leadása 05/05/17 23:37:38 és azután 2 mérközést is megnyert a Washington a Philadelphia ellen és csak a harmadikat veszitette el. Nem hiszem, hogy a harmadik mérközésre vonatkozott volna a fogadásom.   365 liga, ID: 170699   Üdv.

Idézetet írta: muki46 Dátum május 08, 2017, 10:48:49
Hello! A Washington-Philadelphia baseball mérközés vesztesnek lett nyilvánitva.De szerintem nyertes, mert a fogadás leadása 05/05/17 23:37:38 és azután 2 mérközést is megnyert a Washington a Philadelphia ellen és csak a harmadikat veszitette el. Nem hiszem, hogy a harmadik mérközésre vonatkozott volna a fogadásom.   365 liga, ID: 170699   Üdv.

Javítva.  :ok:


Miért 1.00 odds-val lett kiértékelve az MFK Vranov nad Toplou U19 v Slavoj Spisska Bela U19 mérkőzés félidejére leadott tippem?  :o


Mától (június 2.) érvényes szabálypont:

A játékosok csak olyan eseményekre tippelhetnek melyek még nem kezdődtek meg. A biztonság kedvéért ajánlatos leellenőrizni ezt (pl. az eredmenyek.com oldalon). Abban az esetben ha valaki a mérkőzés/esemény megkezdése után tippel és a tévedését nem jelzi, akkor az illető játékos tippjét töröljük, illetve a versenyből kizárjuk.

Júniustól nem igényeljük többet a fogadást igazoló képet. Aki viszont szeretne részesülni a nyereményben annak továbbra is szüksége van minimum 15 fogadásra játékunkban, illetve az Azonosítók oldalon ki kell töltenie a bet365 mezőt.  :topbet_125:

Idézetet írta: runin Dátum június 02, 2017, 06:54:18
Miért 1.00 odds-val lett kiértékelve az MFK Vranov nad Toplou U19 v Slavoj Spisska Bela U19 mérkőzés félidejére leadott tippem?  :o

Hozzátenném,hogy a mérkőzés előtt tettem meg a tippet.  ;)