SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Érdeklődöm,hogy ha a tippekkel kapcsolatban észrevételem van, akkor milyen hivatkozással kell jelezni? A régi rendszerben volt az ún. ID szám, de az új rendszerben nincs azonosító! Nekem most konkrétan a 04.15. 18:34. ill. 04.15.18:35-kor megtett fogadásommal kapcsolatban van észrevételem, konkrétan, hogy a két fogadás teljesen megegyezik, vagyis duplán szerepel. Valószínű, hogy én hibáztam, de a feladás időpontjában ezt nem vettem észre, ezért most jelzem. Ilyenkor mi a teendő? A fair play azt kívánja, hogy az egyik fogadás törlésre kerüljön! Remélem ezért nem kerül büntető szankció alá a tippem,ugyanis nyertes lett!


Idézetet írta: Winger Dátum április 16, 2018, 09:58:27
Sziasztok! Érdeklődöm,hogy ha a tippekkel kapcsolatban észrevételem van, akkor milyen hivatkozással kell jelezni? A régi rendszerben volt az ún. ID szám, de az új rendszerben nincs azonosító! Nekem most konkrétan a 04.15. 18:34. ill. 04.15.18:35-kor megtett fogadásommal kapcsolatban van észrevételem, konkrétan, hogy a két fogadás teljesen megegyezik, vagyis duplán szerepel. Valószínű, hogy én hibáztam, de a feladás időpontjában ezt nem vettem észre, ezért most jelzem. Ilyenkor mi a teendő? A fair play azt kívánja, hogy az egyik fogadás törlésre kerüljön! Remélem ezért nem kerül büntető szankció alá a tippem,ugyanis nyertes lett!

SPF Ligában ha van egyenleged rá, akkor lehet ugyanazt többször is megjátszani.

Hibajelentéssel kapcsolatban csatolok egy képet. Igy lehet a Ligában jelenteni (más játékokban ugyanez az ikon, csak a szelvény alján található). Az egeret rá kell vinni a meccsre és akkor jelenik meg.

Tudom hogy sok munkátok van az új felületben nem is akarom fikázni de a régi sokkal praktikusabb volt. Ha egy ukrán meccsre akarok fogad legalább félnapig kell lefele görgetni, most pl. a francia 2. ostályt nem találon. Hol van? Egyáltalán lehet azokra fogadni?


A kezdőlapon minden játékban a következő pár órában kezdődő események vannak, az összest a sportág böngészővel vagy a keresővel lehet megtalálni. Előbbi képen bekarikáztam a menü gombot, onnan érhetőek el a sportágak. Sportágon belül lehet rendezni időpont vagy bajnokság szerint az eseményeket.

Sziasztok!Érdeklődni szeretnék hogy az áprilisi Spf Liga győztesei körülbelül mikor vehetik át a nyereményüket? Előre is köszönöm a választ!

Idézetet írta: nagydani1990 Dátum május 07, 2018, 17:45:10
Sziasztok!Érdeklődni szeretnék hogy az áprilisi Spf Liga győztesei körülbelül mikor vehetik át a nyereményüket? Előre is köszönöm a választ!

Hamarosan lesz eredményhirdetés és az azt követő 3 munkanapon belül.

Sziasztok! Ha 4. vagyok, de 3.nak nincs meg a 15 fogadás akkor én leszek díjazva 3.ként vagy nem lesz 3., csak első és második?

Idézetet írta: zsombex Dátum június 27, 2018, 10:17:06
Sziasztok! Ha 4. vagyok, de 3.nak nincs meg a 15 fogadás akkor én leszek díjazva 3.ként vagy nem lesz 3., csak első és második?

Az első három részvételeket teljesítő részesül nyereményben.

Köszi a gyors választ!

Sziasztok ismét! A 2018 júniusi győztesek mikor kapják meg nyereményüket?

Idézetet írta: zsombex Dátum július 09, 2018, 20:06:55
Sziasztok ismét! A 2018 júniusi győztesek mikor kapják meg nyereményüket?

Július folyamán.

Sziasztok megfogadtam ma a játékban hogy a Manchester City vezet a szünetben 2-0ra meg azt hogy az Inter is vezet a szünetben 1-0-ra de valamiért a rendszeraz egyik tippet háromszor a másikat kétszer vette be! Lehetne ezt korigálni egy-egy helyes tippre? Előre is köszönöm assgítséget 😊😊

Nem toltenek be az amerikai foci oddsok es az NFL almenuben duplikalva vannak a meccsek is. Lehet csak nekem van igy, de gondoltam jelzem.