Napi tipp - január 13.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2022. 01. 13. 20:00
Labdarúgás, AFRIKA, Afrikai Nemzetek Kupája

Zöld-foki szigetek - Burkina Faso

Tipp:    X
Odds:    2.80
Iroda:   bet365

angol EFL Cup 20:45
Liverpool-Arsenal
BTTS
1.66
bet365

Többen igazoltan hiányoznak a csatársorokból a patinás Afrika-bajnokság miatt, de így sem lesznek gyengék a kezdők tele ifistával. Egy jó mérkőzés lehet, és mindkét csapat elég gólerős ahhoz, hogy betaláljon.


Kézilabda, Európa-Bajnokság, 2022. 01. 13., 20:30

Magyarország - Hollandia
Tipp: Magyarország pontosan 4 gól különbséggel nyer


Odds: 12,50
Iroda: Unibet

Indoklás: Kiütéses sikert várnak a bukik a nyitómeccsen, és - természetesen - valóban a hazaiak az összecsapás esélyesei. De, ami a különbséget illeti, én sokkal óvatosabb lennék. Nem annyira reménytelen ez a holland csapat: igaz, eddig kettőből kettő a mérlegünk ellenük, de az egyik győzelem sem volt elsöprő: 5 és 1(!)  góllal nyertünk csupán. Ráadásul a mieink rendszerint nem a torna elején szokták a legjobb formájukat hozni - nem is olyan nagy átok ez nekünk, hiszen nem is most van rá a legnagyobb szükség.
Nyerni fogunk, de 3-5 pontra saccolom max. a különbséget. Ennek a számtani közepe négy, a hozzá tartozó 12,5 oddsot pedig mintha épp ehhez a játékhoz találta volna ki az Unibet...

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 13, 2022, 12:19:1719:30
Castors Braine-Prometey
kosár, női Eurocup
Tipp: 180,5 pont felett @ 17.00 (tippmixpro)

Mindkét csapat szerelmes a tripláiba, mindkettő szeret (és tud is) kinntről dobni, védekezés egyiknek sem erénye. Gyorsan is játszanak, főleg az ukránok. Simán el tudom képzelni, hogy itt kicsit komolyabb kosáresőt látunk, mint egy átlag női meccsen


nyertes

Idézetet írta: sunik29 Dátum január 12, 2022, 15:45:04Soccer » Costa Rica » Primera Division
Zeledon - Grecia
Tomorrow, 13 Jan 2022, 03:00
Tipp: OVER 11.5 CORNERS
2.2
UNIBET

nyert

Idézet19:30
Castors Braine-Prometey
kosár, női Eurocup
Tipp: 180,5 pont felett @ 17.00 (tippmixpro)

Mindkét csapat szerelmes a tripláiba, mindkettő szeret (és tud is) kinntről dobni, védekezés egyiknek sem erénye. Gyorsan is játszanak, főleg az ukránok. Simán el tudom képzelni, hogy itt kicsit komolyabb kosáresőt látunk, mint egy átlag női meccsen

Gratulálunk @oakland23 ! Nyereményed 1500 Forint Skrillen keresztül.