Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Alkimista87 Dátum június 22, 2013, 18:23:54
Befizetésnél a non-gambling-et választottad ki (vagy az volt az alapértelmezett), így a befizetett összeget nem engedi fogadóirodákhoz átutalni.

Hogyan tudom megváltoztatni a non game dolgot game-ra?

Idézetet írta: Larsson Dátum június 23, 2013, 09:45:09
Hogyan tudom megváltoztatni a non game dolgot game-ra?
Sehogy.
Most annyit tudsz tenni, hogy ha van ismerősöd, akinek van Skrill számlája (és persze megbízol benne), akkor átküldöd neki a Skrillen, ő meg visszaküldi. Sokszor nem jó ezt kijátszani, de egyszer azt hiszem nem lesz belőle gond.

Dear Zsolt

We would like to inform you that your account is temporarily suspended for payments following a routine security audit.

In order to lift the restrictions imposed on your account, we need to confirm your identity and address. To allow this, please provide the following documents:

-       A full colour copy of a valid, official identification document; such as your international passport, national identity card or drivers licence (front and back). This is required in order for us to verify your identity.
-       A copy of a paper utility bill (Gas Bill/Electricity Bill) or bank statement issued in the last three months clearly displaying your name and address that has been received at the registered postal address detailed on your Skrill  account. This is required in order for us to verify your address.

The required documents/information should be sent via email to [email protected].

Please accept our apologies for any possible inconvenience, however Skrill  must adhere to strict security standards which are there to protect your account privacy. Please be aware that your account will remain frozen until you comply with this request.

We thank you in advance for your cooperation in this matter.

Kind regards,

Skrill  Security

Kifizetésnél mindenkitől kérnek ilyet?


Telefonszámon angolul beszéltetek e már velük?
Azt írták ha sürgős hívjam őket!

SZiasztok!

Most zárattam be az MB számlámat. Eur-ra váltás miatt.
Szerintetek mennyi időn belül regizhetek hozzájuk újra?

Köszi
Siki333

Idézetet írta: siki333 Dátum június 28, 2013, 07:44:48
SZiasztok!

Most zárattam be az MB számlámat. Eur-ra váltás miatt.
Szerintetek mennyi időn belül regizhetek hozzájuk újra?

Köszi
Siki333

Én zárás után írtam nekik egyből ha jol emlékszem, de lehet hogy be se zártam.
A lényeg írni kell nekik és pár napon belül megoldják.

"Apologies if you are experiencing delays when you contact the Skrill Customer Services team. We have just moved to a new system and are experiencing a few issues which is slowing down our response time. We are currently catching up with the backlog and will soon be back to our usual fast support times. Once again we apologise to anyone who had to wait longer than usual. Sorry!

Remember, you can always use help.skrill.com. to search for answers to your problem."

Türelem rózsát terem.  :ok:

Pénteken igényeltem visára,csütörtökön megjött.Rendben vannak.

Az lenne a kérdésem, hogy kártyaérvényesítés nélkül miket tudok csinálni? Ha nyitok egy fiókot most és kapok rá pénzt akkor azzal be tudok fizetni rögtön valamelyik irodához? Vagy esetleg tovább tudom küldeni más Skrill felhasználónak?
(Illetve ha a válasz igen, akkor melyik az az iroda akihez ha befizetek Skrillről akkor enged kifizetni banki utalással?)  ???

Mindenkinek jó napozást ebben a melegben, én inkább a pincét választom ;)

Idézetet írta: Gerpa Dátum július 09, 2013, 16:15:38
Az lenne a kérdésem, hogy kártyaérvényesítés nélkül miket tudok csinálni? Ha nyitok egy fiókot most és kapok rá pénzt akkor azzal be tudok fizetni rögtön valamelyik irodához? Vagy esetleg tovább tudom küldeni más Skrill felhasználónak?
(Illetve ha a válasz igen, akkor melyik az az iroda akihez ha befizetek Skrillről akkor enged kifizetni banki utalással?)  ???

Mindenkinek jó napozást ebben a melegben, én inkább a pincét választom ;)

Befizetni is betudsz, illetve pénzküldésre is van lehetőséged mindenféle ellenőrzés nélkül. Az Unibetnél azt hiszem ez lehetséges, de majd a többiek megerősítik vagy megcáfolják ez utóbbit.

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ha csinálok egy számlát skrillen, és nem igénylem a bankkártyát hozzá a regisztrációkor, akkor később lesz rá lehetőségem megigényelni azt?

Valamint, hogy kevésbé ellenőrizhető a számlám, ha a pénzt skrillről átutalom másik számlára és onnan veszem le, vagy ha skrill bankkártyával veszem le?

Köszönöm!

Idézetet írta: crazyfrog1900 Dátum július 09, 2013, 16:46:39
Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy ha csinálok egy számlát skrillen, és nem igénylem a bankkártyát hozzá a regisztrációkor, akkor később lesz rá lehetőségem megigényelni azt?

Valamint, hogy kevésbé ellenőrizhető a számlám, ha a pénzt skrillről átutalom másik számlára és onnan veszem le, vagy ha skrill bankkártyával veszem le?

Köszönöm!

Kártyát bármikor igényelhetsz az MB-hez, mindössze némi verifikáció és 10 € szükséges hozzá. Utóbbi ilyen (és minden más) szempontból jobb megoldásnak tűnik.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum július 09, 2013, 16:50:21
Kártyát bármikor igényelhetsz az MB-hez, mindössze némi verifikáció és 10 € szükséges hozzá. Utóbbi ilyen (és minden más) szempontból jobb megoldásnak tűnik.

Rendben, köszönöm!

Sziasztok!Egy olyan problémám van hogy zárolták a számlámat de nem tudom miért!mert ha be szeretnék fizetni valamelyik fogadó irodához mindegyik azt írja a számla zárolva,de a skrill oldalon be enged és ott van egy ilyen üzenet:
   
Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction. You need to change your Skrill (Moneybookers) account password and e-mail address via the Profile section in order to start the procedure for unlocking your account.

Ez mit jelent?Az e-mailjeimre nem válaszolnak!Küldtem nekik már személyimről,közüzemi számláról másolatot!Tudna nekem ebben segíteni valaki azt nagyon megköszönném!!!Mit tudok tenni mert a pénzem az rajta van! :'(