Knapp nem tűnt el!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Emberek és memberek!

Mindenki nyugodjon meg, a végtelen hosszúságú kommentek királya, @Knapp nem tűnt el! Íme a bizonyíték:


Nektek is van olyan, hogy csak úgy elvesznétek Knapp soraiban?

Bizony; gondolatai, észjárása erős hiánycikk! :cya: :beerchug:

Én kínomban egyik nap már arra vetemedtem, hogy BukiSamurai egykori naplóját olvasgattam. ;D

Knapp kétség kívül az utóbbi évek egyik nagy vesztesége, de nagyon sokan eltűntek.

Hogy ne csak sajnálkozás legyen, @zbking kolléga megjelenése abszolút plusz az utóbbi időkből, de vannak még páran.

Csak most már ne tűnjön el senki! :beerchug:


Idézetet írta: Alk Dátum október 18, 2021, 17:09:54
Én kínomban egyik nap már arra vetemedtem, hogy BukiSamurai egykori naplóját olvasgattam. ;D

Knapp kétség kívül az utóbbi évek egyik nagy vesztesége, de nagyon sokan eltűntek.

Hogy ne csak sajnálkozás legyen, @zbking kolléga megjelenése abszolút plusz az utóbbi időkből, de vannak még páran.

Csak most már ne tűnjön el senki! :beerchug:

Belinkelnef BukiSamurait?


Köszönöm az említést és a szomorú megemlékezést! 
Mint ha a saját temetésemen lennék...   ;D

Valójában egy privát üzenet csalt vissza az oldalra, nem tűntem el végleg.

Nem szeretnék mentegetőzni, de tény, hogy az egykor naprakész sportfogadás tudásom mára már megkopott - bár másodállásként még csinálom most is az unibet - bet365 - sportingbull - betclic - pinnacle - tippmixpro tengelyre szűkítve - illetve 45 éves koromra "végre" találtam egy olyan partnert, aki szintén chatfüggő, így online grafomániámat a vele való végtelen civódás, udvarlás és pörlekedés nagyjából kielégíti.
Mostanában már politizálni sincs erőm mellette.

Idézzük fel a Knappal készült interjút: https://www.sportfogadas.org/cikk/Interju___Knapp-218.html

"A sportfogadás, mint minden ,,szakma" igényel bizonyos fokú alázatot, ha eredményesek akarunk lenni benne. Itt tényleg nem lehet a múltból megélni! Az erőviszonyok folyamatosan változnak, új irodák jelennek meg míg régiek vonulnak ki és ez mind-mind folyamatos ,,tanulást" igényel. Ezt vállalnunk kell, ha emellett reálisan meg tudjuk tervezni, hogy milyen ütemben fogjuk növelni a tőkénket, akkor megtettük az első lépést egy nagyobb világ felé"