OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Pozzato Dátum november 13, 2022, 21:32:47Listenbourg  8)

https://rtl.hu/kulfold/2022/11/13/listenbourg-fiktiv-orszag-twitter

Király Gábor visszavág Zsuzsinak!

Biztos források szerint december 1-jén Magyarország - Listenbourg barátságos mérkőzést rendeznek Felcsúton, ahol mackós Gabi újra rekorder lehet.

Uuuhh a két nagy, a két ikon, a két kettő, sakkozós fotójának háttére, a két nagyé, a két ikoné a két... luvitton

https://twitter.com/i/status/1594274213883510784

Idézetet írta: TiB Dátum november 20, 2022, 16:01:09Uuuhh a két nagy, a két ikon, a két kettő, sakkozós fotójának háttére, a két nagyé, a két ikoné a két... luvitton

https://twitter.com/i/status/1594274213883510784

Miért nem magyarul beszélnek ezek a trógerek?

Gondolkodtam a büdös k*rva any*d káromkodáson. Szóval a büdös része olyan felesleges, mert ha már ugye az ősi szakmát hozzátesszük, az úgy elnyomja ennek a rossz szagnak az élét és hatását.

Aztán ott van a b*zi köcs*g kifejezés, ahol szintén ez történik, hiszen azon a ponton ledobja a láncot az agyunk, hogy melegek vagyunk, akkor a köcs*gnek már nincs igazi hatása.

Hát ez van.

Nagyon szép kezdeményezés. Kár, hogy az ország olyan, hogy a takarítók bérébe tuti belecsípnek majd ha így megy majd egy darabig...

https://m.nemzetisport.hu/foci-vb-2022/vb-2022-japan-mintara-inditott-oltozotakaritos-kihivast-a-misleny-2927111


#4671 december 05, 2022, 14:33:32, MessiÁs
Van(nyertem) 2x100euros Amazon voucherem.
Szallitanak ki ezek egyaltalan Magyarországra? (Ha jol neztem igen)

Valakit erdekelnek a voucherek, nyilvan az eredeti árnál olcsobban? En nem vagyok egy nagy rendelő, nincs is nagyon szuksegem semmire.
Ha valakit erdekel(elore odaadni csak regi, aktiv tagnak) keressen privatban.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum december 05, 2022, 14:29:26Van(nyertem) 2x100euros Amazon voucherem.
Szallitanak ki ezek egyaltalan Magyarországra? (Ha jol neztem igen)

Valakit erdekelnek a voucherek, nyilvan az eredeti árnál olcsobban? En nem vagyok egy nagy rendelő, nincs is nagyon szuksegem semmire.
Ha valakit erdekel(elore odaadni csak regi, aktiv tagnak) keressen privatban.



Aktualis!! 100euro amazon.de gift card 75euroert cserébe. Azonnal megkapod, ha regi tag vagy utana fizethetsz.
Itt a karacsony, ajandekot rendelhetsz online, igy egy 10est sporolhatsz egybol.

Livaković helyett.


Mogács még 2016-ban megmondta, mi lesz a jövő... Szokás szerint, nem tévedett, még mindig zseni az egész estje.


Csak engem zavar? Vagy tényleg gyerekes?

Tényleg nem megbántani szeretnék senkit, de van egy olyan jelenség ami mellett nehezen tudok elmenni, főleg úgy, hogy akár napi szinten találkozók vele. Itt a fórumon IS.

Azt is tudom, hogy nem mától van ez így, de azért kíváncsi vagyok a véleményekre. Azokéra is akik így beszélnek, írnak, és azokéra is akik nem. Például, hogy ők miért nem.  :)

Szóval van ez a rövidítős trend, ami már évek óta zajlik. Még azt mondom, hogy leírva akár tolerálható, de amikor ezt egy felnőtt férfi szájából hallom az már engem személyesen egy kicsit irritál.

Pl. szimpi, kari, ubi, sali, nari stb.

Bizonyos esetekben látom az értelmét, ha pl. valamit becézünk (Balcsi, Juve).

"Csupa izgi vagyok, hogy mi a vélcsitek"

Ha használod, akkor miért? Nehéz kimondani? Nehéz leírni? Vagy csak simán szokás?

Nem csak téged zavar, de mondjuk sörmeccsen mi is használjuk, tizi, szögi, szabi ...

Én nem használom, de aki a környezetemben igen azt mindig megszólítom, hogy beszéljen normálisan  ;D

A szőr feláll a hátamon tőle  :redchug:

Idézetet írta: Milán Dátum január 31, 2023, 17:09:26Csak engem zavar? Vagy tényleg gyerekes?

Tényleg nem megbántani szeretnék senkit, de van egy olyan jelenség ami mellett nehezen tudok elmenni, főleg úgy, hogy akár napi szinten találkozók vele. Itt a fórumon IS.

Azt is tudom, hogy nem mától van ez így, de azért kíváncsi vagyok a véleményekre. Azokéra is akik így beszélnek, írnak, és azokéra is akik nem. Például, hogy ők miért nem.  :)

Szóval van ez a rövidítős trend, ami már évek óta zajlik. Még azt mondom, hogy leírva akár tolerálható, de amikor ezt egy felnőtt férfi szájából hallom az már engem személyesen egy kicsit irritál.

Pl. szimpi, kari, ubi, sali, nari stb.

Bizonyos esetekben látom az értelmét, ha pl. valamit becézünk (Balcsi, Juve).

"Csupa izgi vagyok, hogy mi a vélcsitek"

Ha használod, akkor miért? Nehéz kimondani? Nehéz leírni? Vagy csak simán szokás?

Régen zavart de már megszoktam némelyiket tán még használom is pl. "szabira megyek".

Amit nem tudok megszokni és rühellem, ha valamire van magyar szó és nem azt használják.

Tényleg ne vedd támadásnak, csak vélemény, de amit kikérsz az történhetett volna akár 10 éve is @Milán  :)

Ezeken fennakadni 2023-ban már szinte felesleges, még ha több ilyen szó is bosszantó. De az új trend, hogy nem is fogjuk megérteni a mai fiatalokat :D

Lehet bátran válaszolni, hogy érted-e azt a kérdést, hogy mennyi a body countod? ;D Na itt tartunk jelenleg :o