OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Komoly munka Navalnijtól, erős anyag, mikor elkezdtm nézni 40-50 perce még "csak" 3,5 millió néző volt, most 5 millió. Szépen, hivatkozásokkal, tanúkkal, nem viccelt.
https://www.youtube.com/watch?v=ipAnwilMncI&feature=emb_logo


Kedvenc Youtube kommentem :D Még a hentesnek sincs annyi kése, hogy szekrényben tárolja.

Idézetet írta: Pozzato Dátum január 19, 2021, 21:09:51
Komoly munka Navalnijtól, erős anyag, mikor elkezdtm nézni 40-50 perce még "csak" 3,5 millió néző volt, most 5 millió. Szépen, hivatkozásokkal, tanúkkal, nem viccelt.
https://www.youtube.com/watch?v=ipAnwilMncI&feature=emb_logo


Kíváncsi vagyok, megérem-e azt, amikor náluk is jön a "rendszerváltás", amikor az emberek fellázadnak Putyin és a hozzá hasonlók ellen, és erőszakkal változást csikarnak ki. Amikor a választások relatív tiszták lesznek, és Oroszország megítélése az emberekben pozitivabb lesz..

Nem vagyok idős, van 40-50évük.

Bazzeg, anyóst felhívták telefonon unokázós csalók.
Kis faluban él, van vezetékes telefon is ősidők óta, és ugye ők még a telefon könyvben is benne voltak. Gondolom innen vették a számot.
A párbeszéd:

Hívó: Jó napot kívánok, rossz hírem, az unokája motorbalesetet szenvedett.
Anyós: Melyik? (4 unoka van, a 2 fiam és sógorék 2 fia)
Hívó: A legnagyobb.
Anyós: Balázska?
Hívó: Igen.
Anyós: hát, azt nem hiszem, Balázska a Simsonnal se tud menni. (sógornak van egy Simsonja)
Hívó: Motorral ütközött, Balázs egy autóban ült.
Anyós: Mikor volt ez?
Hívó: Tegnap.
Anyós: ááá, nem hiszem, akkor már hívott volt Ildike (a nejem) a mobilon, itt van mellettem a mobil mindig.

Erre lebaszták a telefont. Persze anyós rögtön hívott minket, hogy volt-e valami, mondtuk, hogy nem.

1000 fős falu, mindenki ismer mindenkit, hívtak a faluból még 3 öregasszonyt is (egyik anyós testvére), ugyanezzel a dumával.


Kurva anyjukat bazzeg, ha kifognak egy olyan öregasszonyt, akinek nincs már elég kilobájt fent a felhőben, simán le tudják húzni.

aah én úgy várom, h újra betaláljon egy ilyen, múltkor a "telenorszerencsejáték zrt" hívott, h nyertem a sorsoláson, sajna csak 2. lettem de ígyis 120 ezer ft a nyereményem, annyi h menjek mé le egy atm-hez, befizetni a 15 ezres illetéket, és még aznap utalják   ;D

régen azért telefonbetyárkodtunk geciségből, meg belkovicson nőttem fel, szóval szopattam a barmot vagy 20 percig, direkt ellentmondásokat mondattam vele, de nem esett le neki, ezeknek a buta cigányoknak az se tűnt fel h a vörös hadsereg út 2/b/a-ban lakok, meg h a kamu priblincsánszki zsombor nevemet lebetűztettem az abc kb össze betűjével  ;D

kb így zajlott

- látom h nagyon régóta a telenor ügyfele, ezért egy sorsoláson vett részt és nyert
- mióta is vagyok a telenornál?
- azt mi sajnos nem látjuk

na mindegy az lett a vége, h már az atm-nél jártam, ez meg felsoroltatta velem h milyen pontok vannak, h mire kattintsak, sajna azt már nem tudtam kitalálni, úgyh azt mondtam neki h a következő menüpont a baszdszájbaajókurvaanyádattecsalógeci és erre letette  :'( :'(

http://www.youtube.com/watch?v=abzq8xDLw_I

itt a 7. perctől érdekes, a csaló elmondja h hanyan megeszik, és nem tudnak vele mit csinálni, mert max pénzbírsággal megbüntetik, meg kis szabálysértés

Körök, nem spirál.



Újra mossa tenger Magyarország partját. Nem volt olcsó, de van kikötőnk.

Szokásos random videó a jútúbtól, szeretem, mikor 10 éves videókat bedobálgat.  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=kZFUG200anE

Idézetet írta: robmiller Dátum január 31, 2021, 10:10:00
Imádom! ;D ;D


Az a kemény, amikor a Serie A-ból átvált a Bundesligára. Nézzétek úgy, hogy alul takarjátok a sávot, ahogy kiírja a meccseket, amit épp mond, és próbáljátok kitalálni  ;D Nem könnyű, nekem konkréten a Bundesből egyet sem sikerült  ;D

Idézetet írta: TiB Dátum január 31, 2021, 22:57:39
Újra mossa tenger Magyarország partját. Nem volt olcsó, de van kikötőnk.
Mehet majd az is Kínának a Budapest - Belgrád vasútvonalra adott kölcsönének fejében. Jól bevett formula ez, így szerezték meg Hszi Csin-pingék a pireuszi, koperi vagy a mombasai kikötőket is (meg ezen kívül még jó pár országban... Srí Lanka, Spanyolország stb.). A kínaiak már jó ideje kiszemelték ezeket, hiszen a Szuezi-csatornán érkező áruk tengeri végpontja lesz a trieszti (vagy a koperi) kikötő. A kínaiak Kassán csinálnak (vagy már készen is vannak?  ::)) egy nagy depót. Elvileg ide közvetlen repülőjárat is van Kínából (bár ezt csak egy forrásnál láttam), felújítja a magyar kormány az autóutakat is erre felé (Szijjártó jelentette be valamikor), szóval minden adott lesz, hogy a Kínából érkező áruk robogjanak végig. Egy övezet, egy eladósodás út


Végre felrakta Emily, ahogy megfésüli a haját. Tök sok ideje erre vártam.

Teljesen indokolt a 20 ezer kedvelés egy ilyen contentre.

Idézetet írta: TiB Dátum február 01, 2021, 22:30:26
Végre felrakta Emily, ahogy megfésüli a haját. Tök sok ideje erre vártam.

Teljesen indokolt a 20 ezer kedvelés egy ilyen contentre.

Fésülném én is csak már hamarosan nincs amit. Beérném a 10 ezer kedveléssel is.  ;)

Ablakot kellene mosniuk, ehelyett csak fekszenek. Ezek a mai lányok...


Idézetet írta: TiB Dátum február 07, 2021, 22:53:22
Ablakot kellene mosniuk, ehelyett csak fekszenek. Ezek a mai lányok...


Ezek a lányok egyre vékonyabbak,
Az isten tudja csak, hogy miért koplalnak.
Lenge cuccban hatékonyabbak :)