Segítség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


 :cya:

Milyen oldalon tudok egy youtube videoból kivágni egy rövidebb részletet és azt lementeni?

Google ezt ajánlotta https://ytcutter.com/, jó és érthető is, de ezt írja: Error summary Service temporarily unavailable.

Így további keresgélés helyett gondoltam rákérdzek itt :)

Szia, letöltöd vagy képernyőről felveszed a videot, és a windows beépitett movie maker utóddal egyszerűen tudod vágni.

Szerintem ez lehet az egyik legnépszerűbb videó lementő oldal: https://keepv.id/

Viszont ha nem akarsz linkekkel szórakozni, és részletet akarsz kivágni, ahogy írod, akkor a youtube videó linkjéből töröld ki az "ube" részt, és egyből átviszi az aktuális videót egy letöltő oldalra. Ott lehet kivágni részletet, annyi hátránya lesz, hogy csak 480p-ben töltheted le.

Eddig ott járok, hogy letöltöttem a Freemake video downloadert, amivel sikerült letölteni a videot. Most keresgélem a gépemen ezt a movie makert, eddig nem találtam :laugh:

Az ube kitörlős részt nem ismertem; annyi, hogy ha csúszkázol, hogy mit szeretnél letölteni már ahhoz is PRO fokozat kellene, így az nem nyerő.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 07, 2021, 19:48:29
Eddig ott járok, hogy letöltöttem a Freemake video downloadert, amivel sikerült letölteni a videot. Most keresgélem a gépemen ezt a movie makert, eddig nem találtam :laugh:

Az ube kitörlős részt nem ismertem; annyi, hogy ha csúszkázol, hogy mit szeretnél letölteni már ahhoz is PRO fokozat kellene, így az nem nyerő.

Amúgy minden videót letölt a géped amit megnézel, megtalálod a Widodws rendszermapában,
az ideiglenesen letöltött fájlok mappájában, csak nehéz megtalálni mert más néven menti el,
de meg lehet találni a mentés időpontja után.

A mail-nel nem ugrik fel az ertesito, hogy uj uzenetem erkezett, holott ugyanaz a beallitas mint a tobbi programnal. Allow notification van bejelolve, olvastam az apple support leirast is, probalkoztam is, de az emailek csak jonnek, felugro ertesitok nelkul. Remelem valaki megoldja e problemam, segitseget koszonom elore is.