SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum április 29, 2019, 12:38:00
Miattam nem kell. Egyszerűen nem neztem a forumot.
Raertem volna siman, a vasarnapok nekem teljesen jok, a csutortok lesz az amikor egyszer jo egyszer nem.

Ha minden igaz mobilrol nem megy a homegames, hiaba vagyok benevezve nem dobja be az asztalt, szoval amikor dolgozok akkor nem tudok jatszani.

:ok:

Amúgy az, hogy minimális buy-in van, még nem zárja ki azt, hogy ranglistás, hosszabb távú versengés is legyen a résztvevők között, amit egyébként én is jó ötletnek tartok. Valamint az 5 perc szünet óránként szerintem is mindenképp szükséges.

Azt én sem bánnám ha esetleg a csütörtöki pl később kezdődne, pl 21.00. Aznap sokszor későn kerülök gépközelbe.

A vasárnap nekem is jó általában, csak most nem figyeltem...  :wall:

Nálam továbbra is a Stars a nyerő felület egyébként, de legyen akkor itt is, ott is.  :)

A kihagyott versenyekre egy ötlet, hogyan is lehetne ettől függetlenül egyenlő eséllyel részt venni egy hosszabb távú versenyben (mert biztosan lesz, hogy valamikor, valakinek nem jó az időpont): Egy adott szakaszban (pl. Verano mint a Tippster-ben) lenne meghirdetve pl 30 db verseny, de minden játékosnak csak a 20 legjobb eredményét számoljuk a végelszámolásnál. Vagy valami hasonló... nyilván hasraütéses módszerrel írtam csak a számokat, de a lényeg gondolom átmegy:) Így akár, nyilván aktivitástól függően, lehetne akár több időpontot beiktatni... de majd látjuk ezt...

A ranglistát én is támogatom valamilyen formában(negyed,havi,féléves).A 20 órás kezdés bőven jó legalábbis nekem vagy korábbi időpont is lehet.A felület ha lehet választani inkább unibet a könnyebb pénzmozgatás miatt. Zsivany20 ötlete nekem is tetszik a rangsor versenybe hiszen az ember nem mindig tud részt venni.A ranglista dijazást az org-nek vagy nekünk kellene állni?

Idézetet írta: Powell Dátum április 29, 2019, 14:10:53
A ranglistát én is támogatom valamilyen formában(negyed,havi,féléves).A 20 órás kezdés bőven jó legalábbis nekem vagy korábbi időpont is lehet.A felület ha lehet választani inkább unibet a könnyebb pénzmozgatás miatt. Zsivany20 ötlete nekem is tetszik a rangsor versenybe hiszen az ember nem mindig tud részt venni.A ranglista dijazást az org-nek vagy nekünk kellene állni?

A díjazást mi állnánk.

Következő verseny:

SPF Csütörtök
Időpont: Május 16., 20:00CET
Buy-in: 20.000 játékpénz
Kezdőzseton: 3000
Lebonyolítás: normál
Vakemelés: 5 percenként
Szünet: óránként 5 perc

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 16, 2019, 13:16:57
Következő verseny:

SPF Csütörtök
Időpont: Május 16., 20:00CET
Buy-in: 20.000 játékpénz
Kezdőzseton: 3000
Lebonyolítás: normál
Vakemelés: 5 percenként
Szünet: óránként 5 perc
Nem volt ott senki tegnap este.

En mar multkor is neztem, kerestem, de nem talaltam hova kellene beirni a kodot, a home games az utolso pont ameddig eljutottam. Esetleg mobilrol, tabletrol nem is elerheto (bar ezt ketlem)?

Csak pcrol elerheto a homegames..

En ott volram 20.00utan, akartam is nevezni de törölve lett a verseny.. Raneztem, abban a pillantban 4en voltunk online

Idézetet írta: MessiÁs Dátum május 17, 2019, 20:39:19
Csak pcrol elerheto a homegames..

En ott volram 20.00utan, akartam is nevezni de törölve lett a verseny.. Raneztem, abban a pillantban 4en voltunk online
Én is akartam nevezni,de nem volt annyi játékpénzem ami kell a nevezéshez aztán próbáltam játszani hogy legyen játékpénzem addigra törölve lett :laugh:

Szólok előre, hogy vasárnap este újra megpróbáljuk.  ;)

Idézetet írta: Powell Dátum május 17, 2019, 20:45:24
Én is akartam nevezni,de nem volt annyi játékpénzem ami kell a nevezéshez aztán próbáltam játszani hogy legyen játékpénzem addigra törölve lett :laugh:
Ujratolthetsz jatekpenzbol a penztarban minden nap 1x nem kell jatszani is erte.

Most csütörtökön lesz valami!?  :)  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 29, 2019, 12:23:58
Lesz Unibetes verseny is, csak még át kell beszélnünk egy pár részletet velük.  :ok:

Az ötlet egyébként nagyon jó, csütörtökön itt, vasárnap ott.

Ha számít ez valamit, az Unibetes versenyeken valószínűleg én is részt vennék.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum május 21, 2019, 08:34:35
Most csütörtökön lesz valami!?  :)  :beerchug:

Persze, csütörtökön is, meg vasárnap is.  :beerchug:

Idézetet írta: Assassin Dátum május 21, 2019, 20:46:12
Ha számít ez valamit, az Unibetes versenyeken valószínűleg én is részt vennék.

Tárgyalunk velük erről.  ;)