Eurobasket 2015

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 15, 2015, 13:09:17
Majd kiderül. Mondjuk aki látta a spanyol-német meccset, az aligha mer nagyobb pénzt tenni a spanyolokra...

Én láttam és merek, köszi szépen... Ismerem őket, mint a tenyeremet. Elég, ha Spanoulist kikapcsolják a játékból, mint az Euroliga döntőjében a Real-Olympiakosz meccsen, erre meg Llull maradéktalanul képes. Én inkább attól félek, hogy Scariolo beszari játékot játszat a csapattal.

Nagy győzelem, köszönhetően főleg a csodálatos büntetőzésnek, aminek értékét növeli, hogy az ebben amúgy gyenge Reyes-Gasol duónak kellett részt vennie nagyrészt. Alig rontottak.  :ok:

#32 szeptember 16, 2015, 22:49:28, baliizu
Érdemes követni az olasz litvánt! Hatalmas küzdés van, klasszis megoldások stb stb

Húúú... van itt minden  :o Hosszabítás

Sajnálom, hogy kikaptak az olaszok mert rájuk fogadtam, de a hosszabításban Hackettet meg Bargnanit szét szivatták a litvánok, szóval grat nekik.

Elődöntő


Szeptember 17., csütörtök:

2015.09.17 21:00   France - Spain   1.56   12.25   2.63


Tippek, vélemények?

#34 szeptember 17, 2015, 17:45:22, Greipel
Úgy látszik, a görögök a 7. helyért játszva akarnak jogot szerezni az olimpiai selejtezős tornára, nagy valószínűséggel a csehek ellen játszva, ahol tutira eldurran majd Satoransky és Schilb agya, Vesely pedig megállíthatatlan lesz. Ők tudják, ha nekik így jobb, hát ok...

Nagy hajrát nyomtak, nem adták fel, mint ahogy a horvátok szokták.

Kecseg litvánok legalább a helyükre kerültek  :ok:

(igaz, tegnap kellett volna...)

Idézetet írta: alexthebest Dátum szeptember 17, 2015, 17:49:14
Kecseg litvánok legalább a helyükre kerültek  :ok:

(igaz, tegnap kellett volna...)

A görögök a lettekkel játszottak  :redchug:

Idézetet írta: baliizu Dátum szeptember 17, 2015, 18:17:32
A görögök a lettekkel játszottak  :redchug:

Húú banyek, csak az eredményt néztem, meg az L betűt  :D

Elődöntő


Szeptember 18., péntek:

2015.09.18 21:00   Serbia - Lithuania   1.38   12.00   3.30



Tippek, vélemények?

Jön a visszavágás a tavalyiért!  ;)

ÓRIÁSI MECCS VOLT!!!!! Gasol végül 40 ponttal zárt.  :beerchug:

Mit gondoltok a ma esti szerb-litván meccsről? A szerbek vajon döntőbe jutnak simán?

Idézetet írta: JooSeHyuk Dátum szeptember 18, 2015, 18:18:29
Mit gondoltok a ma esti szerb-litván meccsről? A szerbek vajon döntőbe jutnak simán?

Szerintem meg is nyerik a döntőt!  ;) (ez mondjuk semmit sem jelent)

Meccs előtt felment a szerbek szorzója. Szerintem megint megviccelik a világot a litvánok. 2,1 most 7 pontos előnyben, top bet.  :ok:

Mennyire szarok a szerbek, te jó ég.