Férfi kosárlabda EB 2017

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeptember 01., péntek:

2017.09.01 13:15   Belgium - Nagy-Britannia   1.38   13.00   3.15

2017.09.01 14:00   Magyarország - Horvátország   11.50   16.00   1.03

2017.09.01 16:00   Szerbia - Lettország   1.38   13.00   3.15

2017.09.01 16:45   Spanyolország - Montenegro   1.10   16.00   6.75

2017.09.01 19:30   Románia - Csehország   6.00   14.00   1.13

2017.09.01 20:00   Törökország - Oroszország   1.62   13.00   2.35


Tippek, vélemények?

bwin-en vannak player special opciók  :D

magyarok meccsén Hanga, Allen és Wittmann pontjaira fogadhatunk. Hangára tán 16.5 a határ, Allenre 11.5, Wittmannra (lehet rosszul írom a nevét) 5.5 a határ. Én egyiket sem érzem, de vannak más meccsre is, akik szeretik a player specialt, nézzenek körül.

EuroBasket: Parketten a magyarok!

18 év után újra kontinensviadalon a magyar válogatott, mely a horvátok ellen kezdi meg a tornát. Mennyi esélyünk lesz a szomszédaink ellen? A spanyolok Montenegró ellen kezdenek, ahol izgalmas csatára van kilátás. A lettek a nyitányon a szerbeket lepnénk meg, ami elsőre eléggé irreálisnak tűnik. Tovább ITT!


Vojvoda pontjai 14.5 over @ 1.85, bwin
tegnap is próbálkozott becsülettel, de nem igazán sültek úgy a dobások, ahogy kellett volna. Szerintem ma már jobban megy neki, ráadásul azt sem tudom, Hanga milyen állapotban van, mennyit játszik ma. Ha Vojvoda nem dob vagy 20-at, akkor bajban leszünk. Egyébként tegnap sem festett rosszul a csapat, hátha ma összejön a bravúr!

Szerintem ma francia, litván, és török győzelem :)

Idézetet írta: Szurki Dátum szeptember 02, 2017, 11:56:48
Szerintem ma francia, litván, és török győzelem :)

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 02, 2017, 11:54:38
Vojvoda pontjai 14.5 over @ 1.85, bwin

Ezeket elcsíptétek, ha jól látom. Mindegyik jött, gratula! :beerchug:

Hát igen, bejött, de más pozitívum abban a meccsben nem volt. Az elején a montik kb hasonlóan gyengék voltak, első 10 mezőnykísérletünkből tán egy esett be. Az első tízből, holott elvileg még akkor a legfrissebbek, kosármeccsek többségében az első negyed hozza a legtöbb pontot, mi meg mit összebambáskodtunk.
Nekem iszonyat nehéz megemészteni, hogy a Wittmann Magyarország első számú irányítója. Ezt én képtelen vagyok elhinni. Sajnos a Kellertől is mindig többet várok, mint amire képes, mert azt látni, hogy szívvel-lélekkel játszik, és ez becsülendő benne, de sajna ő sem az a világsztár alkat. Fizikálisan jó, de sajna fejben annyira nem. Hanga eddig egy-egy megmozdulást tekintve betli, Voja erőlködik. Horvátok ellen is lett volna esély, tegnap meg főleg. Rosco allen is Izland ellen sokkal, de sokkal jobban játszott, na mondom, ezt a srácok érdemes volt előszedni. Jól dolgozott benn a gyűrű alatt, beverte a triplákat, itt meg éles meccsen egy lószerszám.

Bízom benne, hogy a csehek ellen azért kijön majd a lépés, és inkább ott essenek be a triplák-duplák, na meg a büntetők, amit csapat szinten kurva gyengén dobálunk. Ha majd Romániát nem verjük, akkor nem is érdemlünk továbbjutást, azt meg csak remélem, hogy a csehek ellen végre sül 2-3 játékosunknak egyszerre. Mert tény, Vojvoda megdobta az overhez szükséges pontokat, de azért erőlködött veszettül ő is, ahogy az egész brigád.

Én megmondom őszintén, hogy az egész csapatnak tartanék dobóedzést a mai nap. Nem 1-2 órát, hanem vagy 8-10-et egybe, mert ez eszméletlen mennyire bénák. Védekezés sokszor atomjaira hullik. Támadásban meg nulla elképzelés, ami Ivkovics hibája is. Nincsenek figurák, ímmel-ámmal megy az elzárás is, ami után a leválásokat nem játssza meg az irányító, mert fél a rossz passztól. Triplákat nem tudnak dobni, ami röhej.

Jól írtad Oak, Voja csak erőlködik, Hanga pedig nulla. Ez annak is köszönhető, hogy alig volt a csapattal, egész nyarát elvette ez a Barca-Spurs-saga, amiből sok jó nem sült ki. Nincs igazi vezére a gárdának. Pedig nem lenne ez rossz csapat. Keller is, ha nem úgy viselkedne mint egy durcás 10 éves, ha faultot kap, akkor nem lennének itt gondok. Azt hittem simán verjük majd a cseheket, de ez kőkemény meccs lesz és Ádinak élete egyik legjobbját kell hozni, mert Satoransky jó formában van.

Ha az a meccs nincs meg, akkor pedig viszlát továbbjutás.

Egyelőre az irodák nem bennünket tartanak esélyesnek a hétfői meccsen. Igaz, az eddigi teljesítmény alapján nem is annyira meglepő.

Magyarország - 3.15
Csehország - 1.38

Hanga minden egyes megmozdulásán látszik, hogy világklasszis, de valóban előjönnek a közös edzések/elegendő edzőmeccsek hiánya, ahol összehangolódna a csapat.

Allen egy nagy lószar. Ezért kár volt neki állampolgárság.  :D

Keller meg az az igazi üres bamba fejű. Amikor rajta a kamera látszik, hogy komoly gondok vannak nála.  Az az érzésem, hogy két számmal kisebb cipőt húzott a lábára.

EuroBasket: Sorsdöntő meccs

Mi magyarok azt hiszem joggal nevezhetjük a hétfői Csehország elleni mérkőzést a legfontosabbnak. Ezen kívül még olyan rangadók lesznek, mint a  Montenegró - Horvátország és Szerbia - Törökország találkozó, melyeken parázs csatára lehet számítani. Tovább ITT!



Szeptember 05., kedd:


12:45   Izland - Szlovénia   20.07   1.01
   
13:15   Oroszország - Lettország   2.14   1.74
   
14:00   Csehország - Montenegro   4.94  1.19
   
14:45   Ukrajna - Litvánia   10.71  1.05
   
15:30   Lengyelország - Franciaország   7.51   1.10
   
16:00   Nagy-Britannia - Szerbia   11.93   1.05
   
16:45   Horvátország - Spanyolország   7.76   1.09
   
17:30   Olaszország - Németország   1.62   2.36
   
19:00   Görögország - Finnország   1.42   2.95
   
19:30   Románia - Magyarország   6.30   1.13
   
20:00   Törökország - Belgium   1.27   3.98
   
20:30   Izrael - Grúzia   1.88   1.95


Tippek, vélemények?

Tegnap a magyar siker tűnt jónak, hisz egyrészt szép volt a szorzó, másrészt fogadás nélkül is a magyaroknak szurkoltunk, szóval ideális együttállás. Ma más a helyzet, mert ugye a montiknak kéne szurkolni, de én nem vagyok elájulva Montenegrótól. Én simán látok rá esélyt, hogy a csehek ma nyernek. Ha a montik kikapnak szűken, nem is feltétlenül rossz nekik, a hármas körbeverésből mi szopnánk meg, hisz Montenegró kb. megsemmisített minket.
Bwin-t nézem épp, ott 4.40 a cseh kétesély, én megkínálom egy kisebb összeggel. Ha már kiesünk, legalább nyerjek egy kicsit.
Bár még lesz egy meccsünk a spanyolok ellen, akár le is adhatnák nekünk  ;D


A horvátok csak nem kapnak ki 20,5+ nál többel. Szerintem ez 1,35ért elég jó. Egyrészt a csoportelsőség a tét, másrészt presztízs. A spanyoloknak pedig nem kötelező rommáverni mindenkit a csoportkörben. Szerintem 10-15ponttal nyernek maximum.