Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok !

Hogy lehet "kiregisztrálni" a Bwin-ből és megszüntetni a Bwin számlát, le van ez írva valahol ??


Idézetet írta: nadasilva Dátum január 06, 2011, 19:41:57
Sziasztok.

A mai napon max. 40.000.- ft-os tétet enged felrakni, pedig közel 1 éven keresztül simán tudtam eddig 100 000.-Ft-ot is tenni pl.: teniszre és focira.

Ez mi miatt lehet? Nem nyertem extrém összegeket...sajnos...ez hiba lehet, vagy tudatos dolog?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Ha tényleg nem nyertél extrém összegeket, egy dolog miatt lehet : valamelyik (hibás) fogadásodat törölték, és járulékos juttatásként kaptad ezt a limitet. Ami még mindig jobb mintha 120 forintra korlátoztak volna le, mert van olyan is.

Idézetet írta: nempublikus Dátum január 06, 2011, 22:18:05
Sziasztok !

Hogy lehet "kiregisztrálni" a Bwin-ből és megszüntetni a Bwin számlát, le van ez írva valahol ??




Nincs, mert nincs ilyen. A legtöbb amit tehetsz, hogy kérvényezed a számlád megszüntetését (your account is closed), de nem fognak törölni, hogy aztán új számlát nyithass.

#138 január 08, 2011, 19:07:52, nadasilva
Idézetet írta: dzoli Dátum január 06, 2011, 22:54:06
Ha tényleg nem nyertél extrém összegeket, egy dolog miatt lehet : valamelyik (hibás) fogadásodat törölték, és járulékos juttatásként kaptad ezt a limitet. Ami még mindig jobb mintha 120 forintra korlátoztak volna le, mert van olyan is.


Szia, köszönöm a gyors választ.  Tényleg egy fogadás után történt, amit később töröltek.  De nem értem ezt a járulékos juttatást... miért büntetnek? Mit követtem el?  Még örüljek, hogy nem 120.-Ft a limit?  De miért???
A játék lényege veszik el...

Ezen fórumba történő írásom után finoman megkérdeztem az ügyfélszolgálatot, ahol ezt a választ kaptam röviden: Ellenőrizték a fogadási szokásaimat és az ilkletékes részlegük döntött így a limit-emről.

Nem értem, hát ez nem sportfogadás???? Mert ha csak ők nyerhetnek, a pénzemet nyugodtan ki is dobhatom az ablakon, és ahhoz a számítógépemet sem kell bekapcsolnom...

Az extrém összegről: Majd 1 év alatt egyszer volt, hogy 1 nap alatt összejött 140 ezer forint, de persze el is vesztettem... Azt írják, hogy egy nap alatt 10 000 eurónál nem lehet többet nyerni...hát ez azért jó messze van
ezen  összegtől. Ezzel kapcsolatban, van vmi, amiről tudnia kellene egy laikus sportfogadónak?  Miért érzem, hogy itt vmi nagyon inkorrekt? Meg persze biztosan naiv is vagyok.


Sziasztok!

Most akarom elkezdeni az online fogadást bwinen.Nincs még bankkártyám,18 éves vagyok.Azt kérdezném,hogy szerintetek melyik bankba csináljak számlát?
Köszi előre is a válaszokat.

Idézetet írta: asante Dátum január 09, 2011, 22:22:32
Sziasztok!

Most akarom elkezdeni az online fogadást bwinen.Nincs még bankkártyám,18 éves vagyok.Azt kérdezném,hogy szerintetek melyik bankba csináljak számlát?
Köszi előre is a válaszokat.

Üdv!

Raiffeisennél nyiss számlát és Visa Classicot kérj hozzá. Meg ha nem muszáj, ne a Bwinen kezdj. GL  :ok:

Idézetet írta: naplopó Dátum január 09, 2011, 22:50:27
Üdv!

Raiffeisennél nyiss számlát és Visa Classicot kérj hozzá. Meg ha nem muszáj, ne a Bwinen kezdj. GL  :ok:

Bwinen tényleg ne kezdj, már inkább Bet365, vagy Unibet. Bwinnél már elég sok embertől hallottam hogy volt baja

Köszi szépen a válaszokat.
Sok embertől hallottam,hogy bwinen van a legtöbb sportesemény,ezért is választanám.
Ti melyiket ajánljátok?Olyan iroda kéne,ahol sok az esemény,jó ügyfélszolgálat,élőfogadás és jó ügyfélszolgálat.
Azt látom,hogy legjobb iroda 2009-ben az expekt,de pont erről az oldalról hallottam negatív dolgokat.


Idézetet írta: nadasilva Dátum január 08, 2011, 19:04:56

Szia, köszönöm a gyors választ.  Tényleg egy fogadás után történt, amit később töröltek.  De nem értem ezt a járulékos juttatást... miért büntetnek? Mit követtem el?  Még örüljek, hogy nem 120.-Ft a limit?  De miért???
A játék lényege veszik el...

Ezen fórumba történő írásom után finoman megkérdeztem az ügyfélszolgálatot, ahol ezt a választ kaptam röviden: Ellenőrizték a fogadási szokásaimat és az ilkletékes részlegük döntött így a limit-emről.

Nem értem, hát ez nem sportfogadás???? Mert ha csak ők nyerhetnek, a pénzemet nyugodtan ki is dobhatom az ablakon, és ahhoz a számítógépemet sem kell bekapcsolnom...

Az extrém összegről: Majd 1 év alatt egyszer volt, hogy 1 nap alatt összejött 140 ezer forint, de persze el is vesztettem... Azt írják, hogy egy nap alatt 10 000 eurónál nem lehet többet nyerni...hát ez azért jó messze van
ezen  összegtől. Ezzel kapcsolatban, van vmi, amiről tudnia kellene egy laikus sportfogadónak?  Miért érzem, hogy itt vmi nagyon inkorrekt? Meg persze biztosan naiv is vagyok.




Én azt feltételezem hogy a törölt fogadásod olyan fogadás volt, ahol egyértelműen hibás oddsot adott a buki. Ezeket teljesen felesleges megtenni, mert úgyis törlik, és általában ezért szoktak limitet adni. A korrektség és a logika fogalmait ne keresd a netes fogadásban, mert felesleges. Két dolgot tudsz tenni, három hónap múlva írsz nekik hogy nézzék meg hogy lehet-e szó róla hogy megemeljék a limitet (az egyik számlámon egyszer már sikerült), vagy pedig új számlát kell nyitnod, persze ne a saját nevedre (ID legyen meg), és ügyelj hogy véletlenül se tegyél hibás oddsra.

Idézetet írta: dzoli Dátum január 10, 2011, 23:44:58

Én azt feltételezem hogy a törölt fogadásod olyan fogadás volt, ahol egyértelműen hibás oddsot adott a buki. Ezeket teljesen felesleges megtenni, mert úgyis törlik, és általában ezért szoktak limitet adni. A korrektség és a logika fogalmait ne keresd a netes fogadásban, mert felesleges. Két dolgot tudsz tenni, három hónap múlva írsz nekik hogy nézzék meg hogy lehet-e szó róla hogy megemeljék a limitet (az egyik számlámon egyszer már sikerült), vagy pedig új számlát kell nyitnod, persze ne a saját nevedre (ID legyen meg), és ügyelj hogy véletlenül se tegyél hibás oddsra.

Köszönöm, így fogok tenni. Visszahoztál a valóságba, és azt hiszem sok illúziómat eloszlattad. Egyébként hihetelen, hogy "érzed" ezt az egészet. (Djokovic teniszmeccsén 1 labda volt még, hogy megnyeri-e a játékot, és még mindig 1,25
volt az odds, holott legtöbbször ilyenkor vagy 1,01 vagy nem is engednek már fogadni.)

Minden jót!

Hi!

Rég nem jártam bwinen, és most kaptam megint egy bónuszt. Gondoltam felnézek és fel is töltöm az egyenlegem, erre ezt láttam:

http://www.imageserve.info/img_store/2011/01/28/6/68bc4ec5f25941e3daba5d303616ed9d.jpg

-  ban van az egyenlegem?! Emlékszem az utolsó fogadás (amit felfüggesztésre irt) még egy box volt. X lett az egyik meccs, de a bwin mégis nyertesnek irta a szelvényt, így hát azt a pénzt rögtön el is játszottam. Utólag javították és most MINUSZBAN van a számlám?! Ilyenkor mi a teendő? Gondolom ha feltöltöm a pénzt, csak a tartozásomat vonja le. De a tököm akar befizetni igy ezeknek ennyi pénzt. Lehet valami gondom belőle?

SEGÍTSÉG

Nem csinálhatnak semmit, ha nem fizetsz be többet. Inkább keress valami más irodát.

Értem, mindenképp máshol akartam újrakezdeni. Nem tehetnek semmi jogi lépést ez ügyben? Tudják a nevem, az adataim.. Korábban már fizettem be és kértem kifele is pénzt.

Köszönöm a választ!!

123321 csak nem hitelbe játszottál?  ;D
Viccen kívül nem hiszem hogy akármi jogi bajod lehetne belőle, keress egy korrekt irodát és hajrá