Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tudomasom szerint, csak arra kerhetsz kifizetest amivel be is fizettel.

Idézetet írta: sportfan Dátum január 31, 2012, 13:52:17
ha valaki konkrétan tudna segíteni, azt előre köszönöm.
HA visa-.ról fizettem be bwin-re viszont kivenni már moneybookers-el akarnék
adódnának e nehézségeim? és még egy fontos kérdésem van ..valaki írta itt még régebben ,hogy
nem árt ha a Moneysbookers-es email cím megegyezik a bwin.en regisztrált email.címmel .......MIÉRT?
akkor a többi online fogadóirodánál is  a regisztrált emailcím egyezzen a MB-s emailcimemmel??
Speciel a Bwinnél mindegy mivel fizettél be kérhetsz más módon is kifizetést.Ez nem jellemző más irodákra de itt lehet.
MB-es kivonásra annyi a feltétel hogy fizessél be róla
A legtöbb iroda automatikusan a náluk regisztrált email címedet használja MB be/kifizetésre,néhánynál meg az első MB befizu előtt meg kell adni a MB címet és aztán azt használja.

köszönöm  a gyors választ
Tehát akkor azt mondod ,hogy az MB-s email címemmel regisztráljak az összes többi online-fogadóoldalnál  ?

Idézetet írta: sportfan Dátum január 31, 2012, 16:08:40
köszönöm  a gyors választ
Tehát akkor azt mondod ,hogy az MB-s email címemmel regisztráljak az összes többi online-fogadóoldalnál  ?

Bocsi,hogy beleszólok,de ha más fogadóirodáknál is szeretnéd használni a Moneybookersed,kiutaláskor vagy feltöltéskor,akkor igen. Használd azt az email címet,amit használsz a Moneybookersnél is.  ;)

Srácok lenne 1 olyan kérdésem, ha nem a saját adataimmal regelek be 1 kaszinóba, de kifizetéskor a saját moneybookers-em adom meg akkor adódhat valami gond? Pl tesóm adataival regelek és a saját MB-mre kérem a pénzt
Vagy más címet adok meg mint amin jelenleg lakom, kifizukor lebukhatok?

Amennyibol en tudom, csak a sajat szamladra kerhetsz kifizetest. Vagyis amilyen neven fizetsz be, azon fognak majd kifizetni.

Idézetet írta: sportfan Dátum január 31, 2012, 16:08:40
köszönöm  a gyors választ
Tehát akkor azt mondod ,hogy az MB-s email címemmel regisztráljak az összes többi online-fogadóoldalnál  ?

A moneybookers számládhoz hozzáadhatsz még email címeket a Profile / List of email adresses - [manage] pontban.
Aztán megadhatod, hogy éppen melyik legyen az elsődleges, azaz mi legyen a számlád neve.
Ezt bármikor változtathatod.

Azt nem tudom, hogy ha nem a "primary" címre utalnak, akkor gond nélkül megkapod-e (szerintem igen, én azért átállítottam, mikor "másik" címre vártam utalást), de ezzel a módszerrel bármikor átnevezheted az irodánál használt email címre a számládat is, ha ezen problémáznának.

A bein mobil oldalán èlőben nem lehet kombi fogadást csinálni?

En ugytom, h lehet.

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem: Kaszínózni szoktam bwin-en, hol lehet beállítani az egyszeri tétet, mert 2 ezer fölé nem enged rakni! Lehet ezt egyáltalán változtatni?
Másik: Kiutaláskor kb a nyeremény hány százalékát vagy kb mennyi forintot vonnak le kezelési költség gyanánt ha banki átutalással kérem a kifizetést folyószámlámra?
A kivett nyereményből kell adózni? Vagy mekkora összegig nem kell?
Előre is köszi a segítséget!

Idézetet írta: janesz7 Dátum február 06, 2012, 15:07:03
Lenne pár kérdésem: Kaszínózni szoktam bwin-en, hol lehet beállítani az egyszeri tétet, mert 2 ezer fölé nem enged rakni! Lehet ezt egyáltalán változtatni?
Erre nem tudom a választ.

Idézetet írta: janesz7 Dátum február 06, 2012, 15:07:03
Másik: Kiutaláskor kb a nyeremény hány százalékát vagy kb mennyi forintot vonnak le kezelési költség gyanánt ha banki átutalással kérem a kifizetést folyószámlámra?
Nincs kezelési költség.

Idézetet írta: janesz7 Dátum február 06, 2012, 15:07:03
A kivett nyereményből kell adózni? Vagy mekkora összegig nem kell?
Ez egy nem tisztán szabályozott terület, de ha az online kaszinó beletartozik az Szja. tv.-ben szereplő játékkaszinó fogalmába, akkor nem kell adóznod az innen származó nyereményed után.

Köszi szépen a válaszokat Rosco, de honnan tudom hogy az szja-nál beletartozik e az online kaszínó a tv-s kaszínó fogalmába?

Már régen regisztráltam a bwinre, most elkezdtem itt újra fogadni és most kérnék kifizetést innen. Viszont már elfelejtettem a tikos kódot amit kér kifizetésnél. Ezt hol lehetne megtudni? Ügyfélszolgálat megmondja? Vagy ha elkezdek találgatni nem tilt ki a rendszer?

Dobj egy üzenetet az ügyfélszolgálatra. Szerintem 1-2 próbálkozás belefér.

emailben küldenek egy véletlenszerű kódot