Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Larsson Dátum március 06, 2012, 17:20:09
kb 1,5 hónapja lekorlátoztak 25 000 ft-ra meddig él a korlát? vagy ne foglakozam velük mindig frankon fizettek!

A korlát végleges  :noway:, ha ez neked alacsony (ergo nagyobb tétekkel is játszanál a bwin oddsaival és kínálatával), akkor irány a betoto! Egy darabig ott is el tudsz lenni korlátozás nélkül.

Helló azt szeretném kérdezni hogy hova kell feltölteni az igazolványmásolatot kifizetéshez???? :P(130000Ft)

Szia!

Belépsz a bwin számládra,utánna a Számlám --> Kifizetések --> Jobb oldalt irja a következöt: Ha még nem töltötte volna fel arcképes igazolványa fényképét vagy egy más dokumentumot, kérjük ezt tegye meg itt. Katt a Feltöltés most-ra,és ott majd fel is tudod tölteni.  :)

Köszönöm Szépen a segítséget!!:)

Mostanában nem rossz kivenni pénzt a Bwintől.14 330 ból 15390 ft lett.Szép kis ingyen pénzhez juthat aki most vesz ki nagyobb összeget.
Hozzáteszem FHB számlára jött az FHB elfogadható árfolyamon vált és  nem számol el külön díjat deviza jóváírásért forint számlán mert ugye euróban érkezik a számlára.
Ja és csak banki utalásnál

Sziasztok. az lenne a kérdésem hogy a bwinre most töltöttem fel a fénylépes igazolvány másolatát, erről kapok-e valami visszaigazolást hogy mindent rendben találtak-e és hogy kezdeményezhetek-e már kifizetést?
Van a bwinen magyar chat ill telefonos ügyfélszolgálat?

Idézetet írta: saviola8321 Dátum március 09, 2012, 18:46:33
Sziasztok. az lenne a kérdésem hogy a bwinre most töltöttem fel a fénylépes igazolvány másolatát, erről kapok-e valami visszaigazolást hogy mindent rendben találtak-e és hogy kezdeményezhetek-e már kifizetést?
Van a bwinen magyar chat ill telefonos ügyfélszolgálat?

Legfelül, baloldalt van a "Kapcsolat" pont, ha azon keresztül írsz nekik, akkor az ügyfélszolgálat az email-edre magyarul válaszol.
Telefonszám is van feltüntetve, de ott lehet, hogy csak külföldiül tudnak a képzetlenek...   :)

Ha kifizetést kezdeményezel, szerintem egyből megtudod a választ, hogy már elfogadták-e a dokumentumaidat, de rá is kérdezhetsz.
Sajna már nem emlékszem, hogy én kaptam-e tőlük visszajelzést ezzel kapcsolatosan, viszont még mindig azt a szöveget látom az oldalon, hogy "Ha még nem töltötte volna fel arcképes igazolványa fényképét vagy egy más dokumentumot, kérjük ezt tegye meg itt."

Szóval az oldalon nem látom jelét. (pedig túl vagyok már 1-2 kifizetésen.)

sziasztok! kérdeznék kifizetéssel kapcsolatban, ez lenne az első, fényképes ig. ok! ha ràkattintok hogy fizessen ki a szàmlàra, kidob a kezdőlapra. valami tipp? köszi előre is

"Érdekes" dolgok a bwin-nél:

Egyik meghívott ismerősöm személyesen az ING bankon keresztül fizetett be hozzájuk 2500 ft-ot.
(arra a számlaszámra, ami az utalásoknál meg van adva és amiért költséget nem számítanak fel)
Másnap jóváírták a fogadószámláján 2200 ft-ot, azaz 300 ft valahol eltűnt...
Az ING nem vont le költséget az állítása szerint (befizetésnél nem is nagyon szoktak a bankok), van róla igazolás, hogy megtörtént a 2500 befizetése.
A bwinhez mégsem jutott el ennyi...
Hja, így nem jogosult az ügyfél a 2500 ft befizetése után járó 6500 ft bónuszra, illetve nekem, mint meghívónak sincs rá esélyem, hogy megkaphassam azt.

Pár nap múlva a meghívottjaim listája eltűnt az adatlapomról, mivel "már véget ért az akció".
(itt követhető, hogy melyik barátunk kapott emailt, ki regisztrált, ki kezdett már el fogadni és ki után kaptunk bónuszt.)
Ez mást is zavarhatott, mert végül visszaállították a "nyilvántartást".

Most zajlik egy forma1 promójuk, ahol legalább 5 euróért kell a tavaszi futamokon a győztesre fogadni.
1500 ft-ért ezt meg is tettem (ráadásul Buttonra fogadtam...), mégsem kerültem fel a játék ranglistájára.

Megkérdeztem az ügyfélszolgálattól, hogy mi a gond. (arra gyanakodtam, hogy 1500 ft nem elég 5 euróra, mivel a pontos értékeket más devizanemekre nem tüntették fel)
Azt válaszolták, hogy technikai hiba miatt a ranglista hibás, frissülni fog és akkor már rajta leszek.
Holnap lesz a 2. futam, de még nem sikerült kijavítani a ranglistát mostanra sem...
Gondolom, én azért fogadjak nyugodtan, attól függetlenül, hogy a 7. vagyok-e vagy a 2000.   :)
Na meg egyáltalán mennyi is az az 5 euró forintban?!

Az más csak apróság, hogy a b'inside-os, februári sorsolásos nyereményjátékaik eredményét március 21-én tették fel az oldalra és odaírták a hír dátumának 03.01-et.



A telefonos ügyfélszolgálathoz annyit hogy Magyar is van.

Nemrég kaptam egy ilyen e-mailt a bwintől:

Töltse fel számláját és mutassa meg, hogy képes jó döntéseket hozni, ha az európai csúcsfutballról van szó. A sportvilág az Ön visszatérésére vár!

Kérje 30 RON bónuszát! (30RON = 2.500HUF)

Bónusza kezdete: 2012.03.26.
Bónusza vége: 2012.04.25.

Idézetet írta: Pikaa Dátum március 26, 2012, 19:29:21
Nemrég kaptam egy ilyen e-mailt a bwintől:

Töltse fel számláját és mutassa meg, hogy képes jó döntéseket hozni, ha az európai csúcsfutballról van szó. A sportvilág az Ön visszatérésére vár!

Kérje 30 RON bónuszát! (30RON = 2.500HUF)

Bónusza kezdete: 2012.03.26.
Bónusza vége: 2012.04.25.

Én is kaptam, csak mivel euróban van a számlám, így 10€-os bónuszt ajánlanak. Ez eléggé érdekes. 10€ soha nem 2.500 HUF... :D

Szép jó napot Mindenki!

Egy olyan problémával fordulok hozzátok, hogy regisztráltam a bwin oldalon, utaltam rá pénzt, és amikor megérkezett azonnal áttették azt vmi. bónusz számlámra és nem tudok továbbra sem játszani.

Ha tudtok mondjatok vmi. okosságot!
Előre is köszönöm.

Idézetet írta: tapppancs Dátum március 28, 2012, 09:42:57
Szép jó napot Mindenki!

Egy olyan problémával fordulok hozzátok, hogy regisztráltam a bwin oldalon, utaltam rá pénzt, és amikor megérkezett azonnal áttették azt vmi. bónusz számlámra és nem tudok továbbra sem játszani.

Ha tudtok mondjatok vmi. okosságot!
Előre is köszönöm.

Egyáltalán nem jelenik meg a számládon (főszámlán?)?

Üdv Mindenki!

A problémám az, hogy a bwin-re befizetett 2500Ft úgy került át a bónusz számlára, hogy ott nem jelent meg, vagy "mit tudom én hogy". A lényeg, hogy eltűnt az a 2500Ft-om.