Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Valaki tudna abban segíteni hogy az 1 dolláros dupla vagy semmin miért csak 1.7 nyerek?Létezik hogy az eddigi 0.2 után most 0.3-at von le a program mint "zsetondíj" vagy az iroda haszna?Mert az nagyon sok!!!

Megnéztem 1 dollárt von le regeléskor és azt írja hogy ez 0.15 zsetondíjat tartalmaz.Akkor miért csak 1.7 a nyeremény?

Másnak is lekapták a b'inside pontjait? >:( Ha előre tudom, hogy ezzel is buziznak legalább beváltottam volna lóvéra... :bash:

Idézetet írta: kaloz01 Dátum december 18, 2012, 11:24:23
Megnéztem 1 dollárt von le regeléskor és azt írja hogy ez 0.15 zsetondíjat tartalmaz.Akkor miért csak 1.7 a nyeremény?

mert kétszer 0.85 az 1,70$

Idézetet írta: rosco Dátum december 18, 2012, 12:10:00
Másnak is lekapták a b'inside pontjait? >:( Ha előre tudom, hogy ezzel is buziznak legalább beváltottam volna lóvéra... :bash:

Nem lehet, hogy csak átváltották?
Nekem van 2, korábban 86 lehetett.

Változott a pontgyűjtési rendszer, úgy látom, hogy mindenre ad már pontot, szimpla fogadásokra is, viszont a szorzótól függ a pontok száma.
A market meg "olcsóbb" lett, 500 pontért adnak 10 eurót.
Az arányok miatt indokolt lehetett az átváltás.

ncis köszi,akkor 10 centet emelkedett a levonás :(A binside pontjaim nekem is törölték,egészen véletlen másfél hete váltottam be így nem sok ugrott.

Knapp ha 500 pont 10 euro akkor igen lehet hogy csak átváltották mert pár pont volt a számlámon.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 18, 2012, 12:34:14
Nem lehet, hogy csak átváltották?
Nekem van 2, korábban 86 lehetett.

Változott a pontgyűjtési rendszer, úgy látom, hogy mindenre ad már pontot, szimpla fogadásokra is, viszont a szorzótól függ a pontok száma.
A market meg "olcsóbb" lett, 500 pontért adnak 10 eurót.
Az arányok miatt indokolt lehetett az átváltás.

Igen ez történhetett, átváltották. Volt majdnem 8000 pontom, most meg 156. Amilyen tétekkel nyomom talán 2020-ban vehetek egy 10 €-s bónuszt (mert mostmár ráadásul bónuszban adják). :D


A Sport részből eltűnt a Promóciók fül.
Hm.
Biztosan még vonzóbb promókkal jönnek vissza, mint ahogyan azt a b'inside-nál is ígérték...

Sziasztok!

Más sem látja a múltbéli tranzakcióit? Nekem azért is érdekes lenne, mert szerintem egy 20000-es kiutalásom nem érkezett meg a skrill számlámra....

Üdv

A Be-/kifizetés-re kattintva én látom.

Idézetet írta: starke Dátum december 18, 2012, 16:19:21
Sziasztok!

Más sem látja a múltbéli tranzakcióit? Nekem azért is érdekes lenne, mert szerintem egy 20000-es kiutalásom nem érkezett meg a skrill számlámra....

Üdv

Idézetet írta: starke Dátum december 18, 2012, 16:19:21
Sziasztok!

Más sem látja a múltbéli tranzakcióit? Nekem azért is érdekes lenne, mert szerintem egy 20000-es kiutalásom nem érkezett meg a skrill számlámra....

Üdv
Én látom :)  Csak a Last Minute fogadások eltüntek igy elég gáz,szerintem tixta gamebookers lett!!:(((

Ott van a Last minute bal oldalon a sportágak felett
de ettől függetlenül nekem sem tetszik, ritka szar lett szerintem

Idézetet írta: zsolti25 Dátum december 18, 2012, 17:56:08

Én látom :)  Csak a Last Minute fogadások eltüntek igy elég gáz,szerintem tixta gamebookers lett!!:(((

Idézetet írta: galarn Dátum december 18, 2012, 18:01:27
Ott van a Last minute bal oldalon a sportágak felett
de ettől függetlenül nekem sem tetszik, ritka szar lett szerintem
Az nem kífejezés:(( én telórol nyomom a melo miatt,eddig ment opera miniwel,most már nem:(( ugyhogy offolom kiwexem lówét,és bet365re megy!! ennyit erröl :(((

Valaki tudja hogy skrillre mennyi idö alatt nyomják ki a lówét??