Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: hatti Dátum január 10, 2013, 10:26:03
Sziasztok!

Kifizetésnél a bwin miért nem fogadja el a 3x8 karakteres számlaszámot azt írja hibának, hogy nem lehet 30 karakternél hosszabb (milyen formátumban kell akkor megadni?) pedig a korábbi felületen már utaltam erre?

Előre is köszi:Atti.

Valószínűleg a nemzetközi számlaszámod kéri. Kicsit más, mint a belföldi. Számlalevélen megtalálod, betűk is vannak benne.

moneybookers-re mennyi idő a kifizetés ennél a csodás irodánál?

több ismerősöm is nyitott szlát a bwinnél az újítás óta, és a max tétre 250 eut enged.
Volt valakinek hasonló tapasztalata, vagy tud az okokról, mert normál esetben sokkal többel is lehetett?

Idézetet írta: Leander Dátum január 12, 2013, 17:24:21
több ismerősöm is nyitott szlát a bwinnél az újítás óta, és a max tétre 250 eut enged.
Volt valakinek hasonló tapasztalata, vagy tud az okokról, mert normál esetben sokkal többel is lehetett?

A magyarországi lakhellyel rendelkező játékosoknak húzták meg ezt a határt.

Az elhalasztott meccseket meddig jegelik?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 12, 2013, 18:09:17
A magyarországi lakhellyel rendelkező játékosoknak húzták meg ezt a határt.

Köszi. Egyébként ez honnan tudod?
kizárólag magyarokra vonatkozik, szerbre, románra, ilyesmire nem?

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum január 12, 2013, 18:09:17
A magyarországi lakhellyel rendelkező játékosoknak húzták meg ezt a határt.

De miért pont a magyarokra, mi a baj velünk?

szombaton kértem moneyra kifizetést még semmi, nem sietik el remélem karácsonyig azért megérkezik

Nem hinném,hogy a magyarokra korlátot raktak volna én simán tudok fogadni 500 eurónál nagyobb téttel is.

Idézetet írta: szalist Dátum január 15, 2013, 16:23:32
Nem hinném,hogy a magyarokra korlátot raktak volna én simán tudok fogadni 500 eurónál nagyobb téttel is.

Te 500 euróval szoktál fogadni? :O

Idézetet írta: szalist Dátum január 15, 2013, 16:23:32
Nem hinném,hogy a magyarokra korlátot raktak volna én simán tudok fogadni 500 eurónál nagyobb téttel is.

Élőben? - magyar lakcímmel? - 2012 decembere után regelt számlával?

Leander: amiket kérdezel nem tudom, de szlovákokra pl. nem vonatkozik.

Nem,nekem 2011 es a számlám.Szoktam többel is,általában ha van egy tuti amit élőben megrakok,akkor megy rá még a ház is:d

Idézetet írta: Thomaschan Dátum január 12, 2013, 18:16:20
Az elhalasztott meccseket meddig jegelik?

Pont ez ügyben  írok én is , hány nap után érdemes szólni az ügyfélszolgálatnak ,hogy az elhalasztott meccset jó lenne kifizetni ?

Idézetet írta: Dezmop Dátum január 16, 2013, 04:36:21
Pont ez ügyben  írok én is , hány nap után érdemes szólni az ügyfélszolgálatnak ,hogy az elhalasztott meccset jó lenne kifizetni ?

Négy napig ültek rajta, már majdnem kikelt  :)

Üdv!
Ha most nyitok egy Abaqoos számlát, holnap feltöltöm rá a pénzt, ezután már egyből tudok is játszani a bwin-en?
És a lényeg: a feltöltést akár melyik kis postán meg tudják oldani? :)