Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: Trunks Dátum március 10, 2013, 01:52:30
Ez érdekes. Van olyan ismerősöm, aki pár hete regelt, neki 250 eurós limitje volt, amíg nem korlátozták. Akkor hogy is van ez? Viszont ha tényleg igaz amit írsz, az rohadt nagy kitolás a magyarokkal szemben.

A horvátoknak 10€-s limitet raktak be élő fogadásokra, ahhoz mit szólnál? A 250€ bőven jó a fogadók a magyar fogadók olyan 99%-ának. Egyébként ha melléköt az ember egy oddsot (1.01-est érdemes), akkor még egyszer meg lehet tenni az eseményt, max 350€-ért.

Idézetet írta: Trunks Dátum március 10, 2013, 21:05:48
Nem hiszem, hogy ennyi eszük lenne. :) Nincs számlám egyiknél se, csak a bwinen, mégis 100 euró a limit.
Pedig van, max még nem véglegesitették a rendszert. Üdv újra a fórumon :)

mennyi idő alatt fogadják el a személyit amit elküldtem? már több mint egy hete beküldtem és még mindig semmi, nemtudok kifizetni ..

Idézetet írta: tothmate Dátum március 11, 2013, 19:10:25
mennyi idő alatt fogadják el a személyit amit elküldtem? már több mint egy hete beküldtem és még mindig semmi, nemtudok kifizetni ..

Legutóbbi tapasztalat:
beküldve: március 1.
elfogadva: tegnap este 23:46-kor

köszii elég sokat ülnek akkor rajta :S

kifizetésnél lehet oylan bankszámlára kérni ami nem támogatja a szerencsejátékot? mert egyik ismerősöm bankártáyjával utaltam be, de saját számlára akarom kivenni

Idézetet írta: tothmate Dátum március 13, 2013, 06:10:13
kifizetésnél lehet oylan bankszámlára kérni ami nem támogatja a szerencsejátékot? mert egyik ismerősöm bankártáyjával utaltam be, de saját számlára akarom kivenni

Az is lehet, hogy az egész fogadási számlád zárolni fogják, mert nem utalhatsz más kártyájáról.

Küldtem nekik újabb levelet, angol és magyar nyelven, még várok tovább hátha.
Más.

Külföldről tudom a magyar bankszámlámat használni sportfogadásra?

Idézetet írta: tothmate Dátum március 13, 2013, 06:10:13
kifizetésnél lehet oylan bankszámlára kérni ami nem támogatja a szerencsejátékot? mert egyik ismerősöm bankártáyjával utaltam be, de saját számlára akarom kivenni

A bankkártyáknál fordul elő bizonyos bankoknál, hogy nem támogatják a szerencsejátékot, azaz befizetésre nem tudod használni, de a bankszámlákról ilyenkor is tudsz utalni, illetve az érkező tételeket fogadja a bankod.
Ráadásul a legtöbb iroda nem is közvetlenül utal, hanem a pénzforgalmat egy közvetítő cégen keresztül bonyolítja.


Idézetet írta: fradi81 Dátum március 13, 2013, 13:41:30
Küldtem nekik újabb levelet, angol és magyar nyelven, még várok tovább hátha.
Más.

Külföldről tudom a magyar bankszámlámat használni sportfogadásra?

Te mész külföldre, ha jól értem, a bankszámlád ott marad, ahol eddig volt.  :)
Nem változik semmi, ha hozzáférsz a számládhoz, azaz tudsz onnan neten vagy telefonon utalni.
A fogadóirodákat viszont bizonyos országokban blokkolhatják, ilyenkor pedig hiába fizetsz be, ha nem éred el a fogadási kínálatot.

Fasza ez a Bwin ! van egy fogadásom amin az egyik esemény jött a másik meg elhalasztva .Ők azt hirdetik ,hogy 72 órán belül jóvá írják ha nem játszák újra a meccset már a 80 -ik órába járok de még semmi ,így megint levelezhetek. :bash:

Ha esetleg nem válaszolna a bwin a leveleimre, akkor mit tehetek a levegőben lógó pénzem visszaszerzéséért?

Idézetet írta: fradi81 Dátum március 15, 2013, 13:16:39
Ha esetleg nem válaszolna a bwin a leveleimre, akkor mit tehetek a levegőben lógó pénzem visszaszerzéséért?

Mióta lóg a levegőben a pénzed?

Idézetet írta: Dezmop Dátum március 15, 2013, 00:54:12
Fasza ez a Bwin ! van egy fogadásom amin az egyik esemény jött a másik meg elhalasztva .Ők azt hirdetik ,hogy 72 órán belül jóvá írják ha nem játszák újra a meccset már a 80 -ik órába járok de még semmi ,így megint levelezhetek. :bash:

Benéztem ma telt le a 72 óra visszaadták a tétet. Ugyanez a tippmix irodában másnap megtörtént erről ennyit  ::).

Idézetet írta: Dezmop Dátum március 15, 2013, 22:53:37
Mióta lóg a levegőben a pénzed?

6-a óta várok. Nem tudom számít-e de ez netbankon egy könyvelésre váró tétel és 21-ére van kiírva. De az előző 2 befizetés is könyvelésre várt, mégis megjelent bwinen azonnal.

Akkor lehet ,hogy most még nem írta  jóvá maga a Netbankod  akkor viszont őket kellene megkérdezni ,hogy utaltak esetleg már át a Bwinre vagy esetleg ez a tétel van függőben a számládon?