Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Engem közben beengedett..De biztos volt vmi hiba, mert a passt nem rontottam el, mert mikor most beengedett nem volt kiírva hogy volt rossz belépési kísérletem..

Délután nekem is többször szórakozott.Mikor megtettem valami fogadást, csak pörgette a homokórát,aztán hibát írt ki, de közben a tétet levonta az egyenlegemből.Amikor meg ellenőrizni akartam, akkor azt írta a fogadástörténetnél, hogy márciusban semmilyen fogadásom nem volt.

7nap.
Ennyi ideje várok a skrilles kifizetésemre, úgy hogy nem kell semmit feltöltenem.. Hát a kurva anyátokat bwin. Remélem megszüntők a gecibe.

de miért erőltetitek ezeket a hulladék irodákat?  ;D

#1084 március 31, 2013, 12:33:03, cannibal7011
Mert a többi jobb? Ne viccelj már.................pont nullázta megint a 4100Ft-os egyenlegem. Ha be is enged mikor fogadnék valamit mindíg lenullázza előtte. Még jó hogy múlt héten kifizettettem velük 15000Ft-ot

Idézetet írta: cannibal7011 Dátum március 31, 2013, 12:29:23
Mert a többi jobb? Ne viccelj már.................pont nullázta megint a 4100Ft-os egyenlegem. Ha be is enged mikor fogadnék valamit mindíg lenullázza előtte. Még jó hogy múlt héten kifizettettem velük 15000Ft-ot

"Ne viccelj már......"  Csak 5 jobb iroda van amit 15 másodpercen belül fel tudok sorolni... Amúgy 15-20 biztos van.
Válaszolva: Nem vicc! Van jobb! Nem is egy!

Mondhatnál párat

Bet365,sportingbet,unibet,yogano,betfred..ezek mind mind jobbak

A bet365 is nullázott.Befizettem 4000Ft-ot.Volt vagy 3 fogadásom,mindhárom nyerő lett.Másnap belépek hopp már 0ft az egyenleg."kérem töltse fel számláját"Ennyit róluk....

A többit ezek után nem sok kedvem van "kipróbálni" Kicsit sokba kerül ez a sok "jó"fogadóiroda. Persze sehova nem lehet fordulni mert ez illegális tevékenység....

Nekem olvasóként nem vagy elég hiteles...nekem nem volt eddig ott ilyen gondom..

Hogy érted azt hogy nullázott ez elég érdekes számomra nincs meg a pénzed olyan nincs szerintem. A listához még a Paddy Powert is nyugodtan bevehetjük soha semmi gondom nem volt még velük.

Jah..biztos rosszra fogadtál,vagy multi miatt lezárták a számlád...

yogano.. jó vicc

Még angol nyelvű oldala sincs. Az hogy adnak moneyt meg van depo bónuszok egy dolog,de kínálatban élő fogadásban mind gyengébb még a bwinnél is.. Az h most a bwin meg van zuhanva supportilag egy dolog, nem lesz örökre így, mert rájönnek hogy ez így nem mehet tovább..Ígaz hogy a lista szubjektív,de akkor is vicces néhány iroda..

Az lehet hogy így van..viszont az élő oddsai dupla olyan jók,mint bármelyik általatok preferált irodának,és ez szerintem bőven ellensúlyozza a nyelvi gondokat...