Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Medve Dátum július 13, 2013, 20:08:10
Nem tudjátok miért került át a bwin az egyéb internetes fogadóirodák csoportjába??
Ennek mi köze a bet365-höz?

Kért ki valaki az utóbbi pár napban pénzt? Én igen, az automata email megjött, de a "kifizetés státusza" nevezetű email nem, és most látom hogy a kifizetésem fel van dolgozva. Ez vajon véletlen volt, vagy megint valami újítás történt?

Idézetet írta: dzoli Dátum július 14, 2013, 20:40:52
Kért ki valaki az utóbbi pár napban pénzt? Én igen, az automata email megjött, de a "kifizetés státusza" nevezetű email nem, és most látom hogy a kifizetésem fel van dolgozva. Ez vajon véletlen volt, vagy megint valami újítás történt?

Jön mindkét email. Lehet csak valami hiba volt a rendszerükben a kifizetésednél, és azért nem küldtek.

Idézetet írta: Medve Dátum július 13, 2013, 20:08:10
Nem tudjátok miért került át a bwin az egyéb internetes fogadóirodák csoportjába??

Minden bizonnyal azért mert kivonultak Magyarországról.

Nem vonultak ki, csak regisztrálni nem lehet..

Az majdnem ugyanaz, nincs értelme kiemelt helyet adni nekik. Én nem tartom kizártnak 1 éven belül a meglévő számlák zárolását sem. De ezt a bwin topicban folytathatjuk.

Sziasztok!
Találkoztam egy kisebb problémával.
Összegyűlt a remélt kis összegecském bwinen, és ma megpróbáltam kivenni (bp bankos MasterCardom van), azonban banki átutalással nem engedi kivenni a pénz. Azt írják, hogy minimum 30 euró/7500 Ft, de akármekkora összeget írok be (még az 1 000 000-ra is) piros felkiáltó jelet ad ki nekem, és nem enged továbblépnem.
Korábban viszont a befizetéseket MasterCardról akadály nélkül elfogadta.
Akkor kivenni miért nem tudom?

Idézetet írta: biaggi3 Dátum augusztus 13, 2013, 19:28:58
Sziasztok!
Találkoztam egy kisebb problémával.
Összegyűlt a remélt kis összegecském bwinen, és ma megpróbáltam kivenni (bp bankos MasterCardom van), azonban banki átutalással nem engedi kivenni a pénz. Azt írják, hogy minimum 30 euró/7500 Ft, de akármekkora összeget írok be (még az 1 000 000-ra is) piros felkiáltó jelet ad ki nekem, és nem enged továbblépnem.
Korábban viszont a befizetéseket MasterCardról akadály nélkül elfogadta.
Akkor kivenni miért nem tudom?

Kell elvileg személyit feltölteni!!

A bwin Skrill-es(+Neteller) kifizetés esetén 900Ft + 3%-os díjat számol fel! :lehany:
Ezek után jobb lesz hanyagolni őket!

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 16, 2013, 22:11:17
A bwin Skrill-es(+Neteller) kifizetés esetén 900Ft + 3%-os díjat számol fel! :lehany:
Ezek után jobb lesz hanyagolni őket!

Remélem ez csak az ő buziságok és nem egy új trend nyitánya :twak_125:

Idézetet írta: Salvio Dátum augusztus 16, 2013, 22:11:17
A bwin Skrill-es(+Neteller) kifizetés esetén 900Ft + 3%-os díjat számol fel! :lehany:
Ezek után jobb lesz hanyagolni őket!

Banki átutalás "csak" 600, és még pénznemet is lehet választani.


Elég korrekt hogy nem szólnak előre, hogy a paraszt vegye ki a pénzét ha akarja.
3% - ez nem normális dolog.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum augusztus 17, 2013, 12:58:35
Elég korrekt hogy nem szólnak előre, hogy a paraszt vegye ki a pénzét ha akarja.
3% - ez nem normális dolog.

Gusztustalan bagázs ez. Le kell őket xarni.

Eddig se szerettem a bwint de most mar hivatalosan bekaphatja...6.5 euromba kerult csak egy kifizetes...ezzel bucsuzom toluk...