SPF Karácsonyi Láz - Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: afrikailajos Dátum december 10, 2012, 14:07:18
hello
nem vagyok Facebook felhasználó, ilyenkor mi van? :police:
Aki kimarad, az lemarad? (szaknévsor)

Mivel a napi promóciók nincsenek összefüggésben, így sajnos akinek nincs Facebookja, az kimarad a mai promócióból.

Promóció meghirdetésekor közöltük, hogy mire van szükségetek, s hogy mire számíthattok.

A négy nappal ezelőtti játékot mikor értékelitek ki? :-\ :)

Nem kapkodnak el itt semmit,tudod ami ingyen van,azért nem nagyon lehet reklamálni!

Szerintem ma "NBA" lesz a Karácsonyi Lázban",mert a naptárban mém mindig a "hamarosan" látszik.A kosarat hajnalban játsszák,ahhoz ráérünk még virrasztani.

Idézetet írta: patrikk05 Dátum december 10, 2012, 17:01:25
A négy nappal ezelőtti játékot mikor értékelitek ki? :-\ :)

Elnézést a késésért, sajnos a mai nap utaztam, s nem volt lehetőségem még feldolgozni az eddigi játékokat, illetve hamarosan jön a mai promóció.

A tegnapi "Karácsonyi Lázzal " kapcsolatban van egy észrevételem.Aki fix eredményre tippelt pl.1-1,annak ugye számszerűleg el kellett találnia,de aki a "más eredményre" tippelt,annak nem kellett beírni eredményt ez pedig így nagyon nem korrekt.Most nem csak azért írok,mert én beírtam az 1-3-at.

Idézetet írta: pmdgizda12 Dátum december 11, 2012, 17:06:01
A tegnapi "Karácsonyi Lázzal " kapcsolatban van egy észrevételem.Aki fix eredményre tippelt pl.1-1,annak ugye számszerűleg el kellett találnia,de aki a "más eredményre" tippelt,annak nem kellett beírni eredményt ez pedig így nagyon nem korrekt.Most nem csak azért írok,mert én beírtam az 1-3-at.

Sajnos a Facebook nem adott több lehetőséget, "n" szavazást meg nem tudtam indítani egy promócióra.

Mondjuk annak sem látom sok értelmét, hogy pl. olyan opciót is megadjunk, hogy "5-1"  :)

Idézetet írta: pmdgizda12 Dátum december 11, 2012, 16:40:42
Nem kapkodnak el itt semmit,tudod ami ingyen van,azért nem nagyon lehet reklamálni!

Itt minden ingyen van.  ;)

Ebben igazad van,de aki fixet írt,az csak egy eséllyel játszott,aki más eredményt,az pedig nagyon sok esélyt!Az tény,hogy realitása,nagyobb valószínűsége ennek a formátumnak volt.

Idézetet írta: pmdgizda12 Dátum december 11, 2012, 17:15:37
Ebben igazad van,de aki fixet írt,az csak egy eséllyel játszott,aki más eredményt,az pedig nagyon sok esélyt!Az tény,hogy realitása,nagyobb valószínűsége ennek a formátumnak volt.

Aki szerepel egy hasonló versenyen az tudja, hogy mi az esélye ha x-et választ, s mi az esélye ha y-t.

Én tudtam,beírtam a más eredményhez,hogy a Benfica nyer 3-1-re,de lefogadnám veled 1Euróban,hogy nem engem dob ki a gép!

Idézetet írta: Milan Dátum december 11, 2012, 17:05:03
Elnézést a késésért, sajnos a mai nap utaztam, s nem volt lehetőségem még feldolgozni az eddigi játékokat, illetve hamarosan jön a mai promóció.
[/quote0]

Okés, várjuk!:)

Hova kell beirni majd azt a bizonyos helyes választ??? SPF Karácsonyi Láz - December 11nél nincs olyan lehetőség hogy "válasz"

Vagy 20:00kor már lesz?

tavaly Milannak kellett küldeni priviben

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 11, 2012, 17:46:31
tavaly Milannak kellett küldeni priviben

Először olyan volt, hogy az adott témába kellett írni, de a kérdés közzététele előtt folyamatosan érkeztek az egyéb válaszok, ezután következett az általad említett lehetőség.