Sportfogadás könyv

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ezen a beszóláson jót röhögtem.  ;D (Hozzászólás keselyűként ismét növeltem eggyel a hsz-eim számát, allé  :D)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum július 30, 2012, 13:23:09
Az van leírva benne, hogy ilyen alibi hozzászólásokkal hiába éred el a 25-ös határt, akkor sem fogod használni a chatet, mert 24-nél szépen visszaesel majd 1-re...  ;D  ;D
Úgyhogy jó lenne, ha nem szórnád tele az egész fórumot a párszavas kommentjeiddel, mert úgyse érsz el vele semmit!

:great: A családomat most kihagyom a buliból, úgyhogy nem maradt más, csak a "delete" gomb, meg felkészülés a "muted-ra"..  ;D

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Ahogy látom elég régen volt itt utoljára hozzászólás, de bízok benne hogy azért még olvassátok!  ::)
Ezt a könyvet én is letöltöttem.
Az én véleményem szerint ha sok pénzed van, meg bátor, akkor szinte bármelyik módszerrel nyerhetsz.
Viszont én kitaláltam egy olyat hogy pl egy huszezressel naponta megrakok egy 1.01 es "szinte" biztos meccset és az havonta 6 Ezer.
Szerintetek működne az elv?

Üdv
Norbi

Idézetet írta: pockos Dátum január 10, 2013, 16:21:05
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Ahogy látom elég régen volt itt utoljára hozzászólás, de bízok benne hogy azért még olvassátok!  ::)
Ezt a könyvet én is letöltöttem.
Az én véleményem szerint ha sok pénzed van, meg bátor, akkor szinte bármelyik módszerrel nyerhetsz.
Viszont én kitaláltam egy olyat hogy pl egy huszezressel naponta megrakok egy 1.01 es "szinte" biztos meccset és az havonta 6 Ezer.
Szerintetek működne az elv?

Üdv
Norbi

Nem!!!
Olyan, hogy "szinte" biztos NINCS!!!

Idézetet írta: pockos Dátum január 10, 2013, 16:21:05
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Ahogy látom elég régen volt itt utoljára hozzászólás, de bízok benne hogy azért még olvassátok!  ::)
Ezt a könyvet én is letöltöttem.
Az én véleményem szerint ha sok pénzed van, meg bátor, akkor szinte bármelyik módszerrel nyerhetsz.
Viszont én kitaláltam egy olyat hogy pl egy huszezressel naponta megrakok egy 1.01 es "szinte" biztos meccset és az havonta 6 Ezer.
Szerintetek működne az elv?

Üdv
Norbi

A stratégia neve: "easy money" (remélem jól írtam). Legendák születtek a bukásokról.  ;D Csakhogy a legutóbbi Német-Svéd válogatott meccset említsem... (4-0 után 4-4). No persze ez élő meccs volt.
Amúgy persze működhet, ha fegyelmezett és kitartó és türelmes vagy. De szabályok ehhez is kellenek. Ha nincsenek, gyorsabban lehet bukni mint hinnéd.  ;)

Idézetet írta: pockos Dátum január 10, 2013, 16:21:05
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Ahogy látom elég régen volt itt utoljára hozzászólás, de bízok benne hogy azért még olvassátok!  ::)
Ezt a könyvet én is letöltöttem.
Az én véleményem szerint ha sok pénzed van, meg bátor, akkor szinte bármelyik módszerrel nyerhetsz.
Viszont én kitaláltam egy olyat hogy pl egy huszezressel naponta megrakok egy 1.01 es "szinte" biztos meccset és az havonta 6 Ezer.
Szerintetek működne az elv?

Üdv
Norbi

Már bocs, de ez nem vall túl nagy kreativitásra, egyáltalán ezt stratégiának sem nevezném. Úgy én is ki tudok sok mindent találni, hogy minden tippet nyertesnek számolok. Semmiképp se próbáld ki szerintem!

Idézetet írta: szumos Dátum január 10, 2013, 16:31:00
A stratégia neve: "easy money" (remélem jól írtam). Legendák születtek a bukásokról.  ;D Csakhogy a legutóbbi Német-Svéd válogatott meccset említsem... (4-0 után 4-4). No persze ez élő meccs volt.
Amúgy persze működhet, ha fegyelmezett és kitartó és türelmes vagy. De szabályok ehhez is kellenek. Ha nincsenek, gyorsabban lehet bukni mint hinnéd.  ;)

Igen ez az köszi!
Mostanában rengeteg meccset nézek, csakis élőt a bwinen.
Csomó meccsen van valamilyen formában 1.01.
Nézzünk pl egy foci meccset.
Én szigorúan 85 perc környékén de inkább utána fogadnék (ameddig csak engedi) az 1.01 re.
Német Svéd igen nagy meccs volt.
Viszont ha jól emlékszem 75 perc környékén 4-3 volt.Nyilván ha akkor azt a meccset néztem volna biztos nem raktam volna meg ha élőben nézem.

A másik dolog a bukás.nagy pénzt lehet bukni.Ez nem vita.
Viszont ha a bankod pl 100 000 Ft
Ebből csak 10 ezer forinttal játszol mint a profik ( nem pedig a bank negyedével, ami még szerintem az sem rossz)
Napi egy max két 1.01 es meccset raksz meg hangsúlyozom. Nagy kitartással, türelemmel és határozottan. Akkor mégig mindig megvan a havi 6.De ha csak 3 nekem az is számít.
És ha elbukom, mert az utolsó percekben forditanak ami lehetséges akkor is csak a bank tizedét buktam el.

tudom h elég gyerekes megoldás, meg nem nyerhetek sokat az elején, nem is az a célom most de előbb utóbb beszeretném rendszerezni az életemben .
1-2 év mulva ha minden nap sülne a dolog, már elég kis normális plusz bevételem lenne havonta.

de köszönöm szépen a válaszaitokat.
Arra lennék még kiváncsi h ezek után is rossznak tünik?

Az a baj h a többi stratégiát a magam kis pénzével nem merem elkezdeni.Lenne felesleges millióm tuti elkezdeném bármelyik Stratégiát a könyvből...  :)



Idézetet írta: pockos Dátum január 10, 2013, 17:11:24
Igen ez az köszi!
Mostanában rengeteg meccset nézek, csakis élőt a bwinen.
Csomó meccsen van valamilyen formában 1.01.
Nézzünk pl egy foci meccset.
Én szigorúan 85 perc környékén de inkább utána fogadnék (ameddig csak engedi) az 1.01 re.
Német Svéd igen nagy meccs volt.
Viszont ha jól emlékszem 75 perc környékén 4-3 volt.Nyilván ha akkor azt a meccset néztem volna biztos nem raktam volna meg ha élőben nézem.

A másik dolog a bukás.nagy pénzt lehet bukni.Ez nem vita.
Viszont ha a bankod pl 100 000 Ft
Ebből csak 10 ezer forinttal játszol mint a profik ( nem pedig a bank negyedével, ami még szerintem az sem rossz)
Napi egy max két 1.01 es meccset raksz meg hangsúlyozom. Nagy kitartással, türelemmel és határozottan. Akkor mégig mindig megvan a havi 6.De ha csak 3 nekem az is számít.
És ha elbukom, mert az utolsó percekben forditanak ami lehetséges akkor is csak a bank tizedét buktam el.

tudom h elég gyerekes megoldás, meg nem nyerhetek sokat az elején, nem is az a célom most de előbb utóbb beszeretném rendszerezni az életemben .
1-2 év mulva ha minden nap sülne a dolog, már elég kis normális plusz bevételem lenne havonta.

de köszönöm szépen a válaszaitokat.
Arra lennék még kiváncsi h ezek után is rossznak tünik?

Az a baj h a többi stratégiát a magam kis pénzével nem merem elkezdeni.Lenne felesleges millióm tuti elkezdeném bármelyik Stratégiát a könyvből...  :)

Hidd el a sportfogadás nem arról szól, hogy minden tippet el kell találni. Minden arról szól, hogy milyen százalékban tudod hozni a tippjeidet. Szerinted az 1.01-es tippeket milyen százalékban tudod majd eltalálni?

Idézetet írta: pockos Dátum január 10, 2013, 17:11:24
Igen ez az köszi!
Mostanában rengeteg meccset nézek, csakis élőt a bwinen.
Csomó meccsen van valamilyen formában 1.01.
Nézzünk pl egy foci meccset.
Én szigorúan 85 perc környékén de inkább utána fogadnék (ameddig csak engedi) az 1.01 re.
Német Svéd igen nagy meccs volt.
Viszont ha jól emlékszem 75 perc környékén 4-3 volt.Nyilván ha akkor azt a meccset néztem volna biztos nem raktam volna meg ha élőben nézem.

A másik dolog a bukás.nagy pénzt lehet bukni.Ez nem vita.
Viszont ha a bankod pl 100 000 Ft
Ebből csak 10 ezer forinttal játszol mint a profik ( nem pedig a bank negyedével, ami még szerintem az sem rossz)
Napi egy max két 1.01 es meccset raksz meg hangsúlyozom. Nagy kitartással, türelemmel és határozottan. Akkor mégig mindig megvan a havi 6.De ha csak 3 nekem az is számít.
És ha elbukom, mert az utolsó percekben forditanak ami lehetséges akkor is csak a bank tizedét buktam el.

tudom h elég gyerekes megoldás, meg nem nyerhetek sokat az elején, nem is az a célom most de előbb utóbb beszeretném rendszerezni az életemben .
1-2 év mulva ha minden nap sülne a dolog, már elég kis normális plusz bevételem lenne havonta.

de köszönöm szépen a válaszaitokat.
Arra lennék még kiváncsi h ezek után is rossznak tünik?

Az a baj h a többi stratégiát a magam kis pénzével nem merem elkezdeni.Lenne felesleges millióm tuti elkezdeném bármelyik Stratégiát a könyvből...  :)

Mint ahogyan szumos is írta, ez az easy money stratégia. Néhány évvel ezelőtt (talán 6-7) volt egy külföldi fórum, ahol a srác vezetett egy ilyet (talán SBR-on), bár Ő betfair-en tolta (erre szvsz a legalkalmasabb a bet365). Nem emlékszem már a konkrét adatokra, de talán 500 GBP-ről kezdett, mindig a bank felével küldte a következő tippet, és talán 1-2 év játék után eljutott oda, h a maximális téttel fogadhatta a meccseket (8000 GBP). Én csak néha-néha néztem bele a naplójába, mert meg voltam róla győződve, h hamarosan úgy is veszteni fog. Amikor elkezdtem rájönni arra, h ez valóban működhet, leálltam a napló követésével. Talán 2 éve megpróbáltam megkeresni ezt a naplót, de nem jártam sok sikerrel. Kérdezősködtem róla, és talán itt kaptam választ arra, h mi történt a naplóval. Erre sem emlékszem pontosan, de nagyságrendileg a srác eljutott 20-30k GBP-ig, majd bejött egy 3-4 meccses szériája, amikor bukott az 1,01-1,02-os szorzókkal (tenisz feladás is volt közte, ebben biztos vagyok, mert ez adta meg Neki a lökést a lejtőn), és pár nap alatt elvesztette az összes pénzt, amit évek munkája alatt összehozott. Kicsit olyan jellege volt ennek, mint mikor a székely bácsi évtizedekig vágja  a fát, a pénzt pedig félreteszi. Amikor nyugdíjba vonul, vesz egy repülőjegyet, elmegy Monte Carlo-ba, felteszi az összes pénzét roulette-en a feketére, és kipörgetik Neki a pirosat. A bácsi csak annyit mond: - Könnyen jött, könnyen ment. Ez az easy money is ennyire easy.

Lehet ezzel szépen profitálni,ezt folytatom én is,igaz nem folyamatos jelleggel,évente pár hetet szánok ilyenre,de eddig még nem buktam..le is kopogom.

Viszont arra kíváncsi lennék,hogy aki ezt csinálja,az melyik irodánál teszi,mert tapasztalatom szerint egyik sem szereti a több tízezres téteket hosszabb távon..
Ha mégis van ilyen,és még a kínálat is viszonylag bő( magyarán lehet találni kisebb szorzókat),akkor várom az iroda nevét:)

Miért nem állt le pár ezer fontnál,és kezdte volna elölről 500al?

Idézetet írta: caps lock Dátum január 10, 2013, 19:30:53
Miért nem állt le pár ezer fontnál,és kezdte volna elölről 500al?

Gondolom a lendület v a kapzsiság vitte előre. De lehet, h az volt a célja, h fix 8000-es tétekkel játsszon, vagy az egészet csak játékként fogta fel. Ezek már csak találgatások, és nem is változtatnak a dolgon.

#147 január 11, 2013, 01:43:18, Dopamin
Azért azt nehezen tudom elképzelni, hogy 3000 fontot csinált pár év alatt és abból nem vett ki semmit...


A stratégiához:
szerintem is lehet sikeresen csinálni és lehet bukni is vele, szabályok, fékek kellenek.

Ha el akarod kezdeni akkor szerintem a bet365 jobb iroda erre, mint a bwin.
legtöbb élő fogadás, és jobb oddsok vannak.

Hispan csinálta ezt nem is olyan régen,(bár már rég nem jelentkezett)
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,8234.15.html

Annyi különbséggel, hogy ő 1000 ft al kezdte 1,10 alattiakat rakott és all in ment végig, 9000+Ft ig jutott kevesebb mint egy hónap alatt, azóta nem írt.
Én gondolkoztam/ok hasonló stratégián  all in  menne 1,10 alattiakra élőbe,amit tudok nézni is és tényleg biztosnak érzek,
ha megvan a 3X os pénz akkor vissza az alaphoz, adott pozitív széria után tétemelés bankhoz viszonyítva.

3Xos pénzhez átlag 1,05 ös oddson 23 tippnek kell jönnie
5Xös pénzhez 1,05 ön 33 nak
ha megfontoltan tippelünk, nem csak vaktába, szerintem teljesíthető, bukta előbb utóbb lesz 1,01 es vagy 1,10 es oddsnál is, csak kérdés hogy mennyi jó sorozatot tudunk a bukta előtt/után csinálni.
persze hiába easy money a stratégia neve, annyira nem easy, de járható út.

Ha elkezded akkor sok sikert, és ha van kedved naplózzad, akár utólag is .  :beerchug:

*
Idézetet írta: Dopamin Dátum január 11, 2013, 01:26:04
Azért azt nehezen tudom elképzelni, hogy 20-30 ezer fontot csinált pár év alatt és abból nem vett ki semmit...
de érdekes egy story egyébként

Idézetet írta: Dopamin Dátum január 11, 2013, 01:26:04
Azért azt nehezen tudom elképzelni, hogy 3000 fontot csinált pár év alatt és abból nem vett ki semmit...

Nem tudom, h sikerült e pénzt kivennie v sem, nem is erre akartam rávilágítani. Csak arra, h azért ez az easy money sem olyan könnyű és gyors út a meggazdagodáshoz.