TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Ahogy Laca is írta: aki szeret magyar sportokra fogadni, itt megteheti és a szorzók is a fogadónak sokszor kedvező irányba térnek el a piacvezető irodákéitól. Vízilabda OB1-re máshol nem nagyon lehet tenni... itt NB2-re is lehet, kosár, korong kupameccsekre, női kosár NB1-re... szinte minden nap lehet csípni egy-egy vezető odds-ot, MOL ligára, NB1-re rendszeresen. Más téren szégyen, de kit érdekel? Akinek esze van, mindenben a jót keresi és kihasználja.

Scoo, mindenki tudja, hogy szar a Pro, bár amint fent is írták néha vannak pozitívumok is. Talán nem ezen a fórumon (online sportfogadás) kellene meggyőzni az embereket, hogy mennyire kegyetlen ez az iroda, és az állam.
Csak példaként említeném, hogy facebookon millió egy tippmixes tippadó oldalacska létezik. Nos, ha őket sikerül megtéríteni, akkor kérlek jelentkezz nálam és én fizetek. Vagy menj be egy helyi kocsmába, ahol lehet tippmixezni is, s próbálkozz velük... :redchug:

Tudjuk mi, hogy mi a jó, de ettől még lehet beszélgetni a rosszról is, nem?

:beerchug:

Idézetet írta: Scoo Dátum március 12, 2015, 21:57:24
én csak annyit mondok aki pénzt is keres sportfogadásból annak ITT biztos hogy nincs számlája.

Ha csupán elvből nincs itt számlája egy ilyen nagymenőnek, akkor szimplán hülye. Saját magát fosztja meg ugyanis bizonyos profit összegtől, azáltal, hogy olyan fogadásokat rak meg máshol, amelyeknek pont itt a legnagyobb a szorzója. De persze ő tudja. A hülyeséget sajnos nehéz gyógyítani.

(Akinek nem inge, úgysem veszi magára.)

ez a t-mobilos feltöltés működik még? én 20-as vagyok de megpróbáltam sikertelenül. telenornál nincs ilyen....

Idézetet írta: gaben86 Dátum április 10, 2015, 14:12:43
ez a t-mobilos feltöltés működik még? én 20-as vagyok de megpróbáltam sikertelenül. telenornál nincs ilyen....
Én mindig így töltöm fel az egyenleget, nekem működik. (Bár én 30-as vagyok.)

nemtudod hogy telenornál lehet-e és a 30as-nál úgy hogy csinálod? beírod a megadott szöveget utánna az összeget?

Idézetet írta: gaben86 Dátum április 10, 2015, 17:46:31
nemtudod hogy telenornál lehet-e és a 30as-nál úgy hogy csinálod? beírod a megadott szöveget utánna az összeget?

M-commerce: ha a rendszerben megadta a feltöltéshez használt telefonszámot, akkor a T-mobile-lal kötött szerződés alapján m-commerce fizetési móddal a FELTOLT MC összeg üzenet elküldésével tudja feltölteni egyenlegét. Az SMS-t a 1756-os telefonszámra kell elküldeni.

Idézetet írta: Dortbo Dátum április 10, 2015, 18:54:05
M-commerce: ha a rendszerben megadta a feltöltéshez használt telefonszámot, akkor a T-mobile-lal kötött szerződés alapján m-commerce fizetési móddal a FELTOLT MC összeg üzenet elküldésével tudja feltölteni egyenlegét. Az SMS-t a 1756-os telefonszámra kell elküldeni.

Telenornál csak SMS lottózni (kivéve Eurojackpot), puttózni, totózni, góltotózni és kenózni tudsz SMS kódok megadásával, leírást, példákkal itt találsz: https://bet.szerencsejatek.hu/Bet/default.aspx lent jobb alul a tudnivalóknál kell kattintanod.

Tegnap bejött nekik a "legnépszerűbb kombináció"! Egy ezresből majd' 30!  :laugh: Köszi...

Ha valaki 'innen' nyerte a PS-t vagy a BL utat, legyen szíves bepötyögni! Köszönöm!

Nem tudom, hogy miért, de múlthéten kaptam 7500 forint privát bónuszt. Semmit nem kellett csinálni csak feltölteni minimum 7500-at. Tegnap ők is hozzátették a beígért 7500-at. Nekem, mint koca fogadónak ez jól jött. Ritkán fogadok, és csak szórakozásból.

Idézetet írta: akran Dátum május 22, 2015, 07:53:05
Nem tudom, hogy miért, de múlthéten kaptam 7500 forint privát bónuszt. Semmit nem kellett csinálni csak feltölteni minimum 7500-at. Tegnap ők is hozzátették a beígért 7500-at. Nekem, mint koca fogadónak ez jól jött. Ritkán fogadok, és csak szórakozásból.

Nekem is küldtek, 7500forintot :great:
Kell ezzel forgolódni, vagy kérhetem is ki?

#747 május 22, 2015, 16:36:40, akran
Idézetet írta: Wonder68 Dátum május 22, 2015, 09:31:21
Nekem is küldtek, 7500forintot :great:
Kell ezzel forgolódni, vagy kérhetem is ki?
Mivel bónuszról van szó, gyanítom, hogy egyszer meg kell forgatni.

Valaki tud valami infót, hogy a tippmixpro miért nerm elérhető?

Nekem bejön gond nélkül.