Szerencsejáték Szabályozás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Latzka Dátum május 12, 2013, 15:50:40
Le vagy maradva Várda ;D
;D ;D ;D Lehet.  ;D ;D ;D

Megmondom őszintén, én már azt sem tudom, hol tart ez a bohóckodás, csak néha-néha kapcsolódtam bele.

Honnan gondoljátok, hogy ma végszavazás is lesz? Én csak részletes vitát látok mára, és ahogy én látom, zárószavazás csak 2 hét múlva.... És onnan még lesz idő a hatályba lépésig. Arról nem is beszélve, h mikorra lesz végrehajtási rendelet.... És ha van egy nagyon kis eszük, lesz még türelmi idő is az irodáknak a licenszvásárlásra, hogy legalább kicsit is megpróbálják elhitetni, a cél ebből bevétel szerzése irodáktól (is), nem csak minden fogadó TPRO-hoz terelése. Egyébként abban biztos vagyok, hogy ha nem is napokon - de hónapokon - belül lőttek a szórakozásunknak

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 13, 2013, 08:31:47
1,05-ért még tenném is az első kimenetelt, de úgy se engedik, csak ötös kötésben. ;D

1.05 ért   ötös kötésben ? Hogy én erre mért nem gondoltam

Az események a következőkkel köthetöek 3-as kötésben .

1  Áder Jani visszadobja a javaslatot    igen   0.99 odds     nem foglalkozik vele    10.00 odds 

2 Heves vita kezdődik a mai napon a sportfogadók érdekének  védelmében a parlamentben és végül emiatt elhúzódik a szavazás     igen  5.00 odds              Nem 0.99 odds

3 Felvetődik a parlamentben a gondolat ,hogy tippmixen  a 200 esemény helyett  500 - 600 eseményt kínáljanak helyette   ( Mindkét csapat lő gólt   igen ,nem) ( 2,5 gól felett   igen , nem  )  a másodosztályú mérközésekre is koncentrálva ?  Lesz róla ma javaslat ?    35.00 odds      nem lesz    0.99 odds. 

Maradjon köztünk ha ínséges idők vannak a fogadások szempontjából    akkor a foss tippmixen is előkerülnek ezek az opciók no ném csapatoknál is .

4. A parlament hány százaléka szavaz igenel a sportfogadás törvényről      95%  felett         95 % alatt   ( Nincs oddsrá :D)

Idézetet írta: Dezmop Dátum május 13, 2013, 09:00:06

1  Áder Jani visszadobja a javaslatot    igen   0.99 odds     nem foglalkozik vele     10.00 odds 


Szeretnék a "nem foglalkozik vele" opcióra komoly pénzt tenni ekkora oddson. Hol lehet?  ;D (szerintem fordítva gondoltad az oddsokat Dezmop)

Na ezt be szop ...am   ;D  Nem baj töröljük a fogadásokat  tévedés miatt  ! Az összes megtett fogadást jogomban van törölni ,hisz ez egy bevet szokás  a  külföldi irodáknál .

miksa@  fogadónk szemfülességét  jutalmazzuk  :laugh: 

Tisztelt Miksa@

Önnek nincs más dolga mint befizet hozzánk 5000 ft -ot  és ennek az összegnek a dupláját írjuk  önnek  jóvá  !
Ne feledje  pénzkifizetés előtt  50x kell megforgatnia  a befizetett és a bónusz  összeget  5 ös kötésben  kizárólag 3 esélyes fogadásokkal minimum 5.00 -ás oddsal  ;D  Kérem fogadja el rendkívüli ajánlatunkat  ami csak önnek szól.   

Idézetet írta: misk@ Dátum május 13, 2013, 09:10:01
Szeretnék a "nem foglalkozik vele" opcióra komoly pénzt tenni ekkora oddson. Hol lehet?  ;D (szerintem fordítva gondoltad az oddsokat Dezmop)

Az az igazság ,hogy szeretett vezérünk jobb kezéről nagy gazság lenne azt gondolni ,hogy nem akar (dolgozni ) az ügyön .

De többet nem  :-X -ek mert a végén még  :police: visznek és utána   :knuppel2:  baleset ér.  :crazy2:

T Fixxer  !

Szerintem nem kell hónapokat várni míg lőnek az irodáknak mert ugyanis kell a pénz  !

Amikor az új iroda megnyitja kapuit  addigra   komplett törvény lesz a sportfogadásra és nem fognak nagyon sok   türelmi időt adni hisz azt fogják mondani ott a magyar lehet azt használni . Azon külföldi irodáknak akinek nincsen több száz milliós  bevétele kis hazánkból az egyszerűen megvárja a blokkolást és részükről ennyi volt.

A félkarú rablós történet után én nem vagyok meg győződve ,hogy hónapok telnének el   mivel nincsen a parlamentben és a parlamenten kívül sem  olyan jelentős érdekcsoport akikkel  politikusiéknak számolni kellene.

  "És ha van egy kis eszük ,,   Arra van ,hogy nagyon gyorsan vasalják be a pénzt  az eszközök megválogatása nélkül. :-\

Idézetet írta: fixxer Dátum május 13, 2013, 08:58:16
Honnan gondoljátok, hogy ma végszavazás is lesz? Én csak részletes vitát látok mára, és ahogy én látom, zárószavazás csak 2 hét múlva.... És onnan még lesz idő a hatályba lépésig. Arról nem is beszélve, h mikorra lesz végrehajtási rendelet.... És ha van egy nagyon kis eszük, lesz még türelmi idő is az irodáknak a licenszvásárlásra, hogy legalább kicsit is megpróbálják elhitetni, a cél ebből bevétel szerzése irodáktól (is), nem csak minden fogadó TPRO-hoz terelése. Egyébként abban biztos vagyok, hogy ha nem is napokon - de hónapokon - belül lőttek a szórakozásunknak


Nem fogják próbálni elhitetni hogy a pénzszerzés céljából vezetik be a törvényt. Pl a trafiktörvénynél se érdekelte őket, hogy lerí - haverok zsebét akarják kitömni ezzel, amíg el el nem kezdték támadni. (az bezzeg nincs a hírekben hogy egyben az elektromos cigi árusítását is tiltani fogják júliustól, nehogy véletlenül ki lehessen kerülni, de ez már nem ide tartozik). Minél hamarabb bevezettetik a törvényt, hogy minél hamarabb rá legyünk kényszerítve a FosMixPro-ra -.-"

Szerintetek ha tényleg blokkolják az oldalakat vagy az irodák maguk lépnek ki Magyarországról attól én még itt a UK-ban tudok játszani az otthoni regisztrációmmal vagy újból kell regisztrálnom?

Idézetet írta: Knapp Dátum május 12, 2013, 23:23:59
Mivel fogjuk a kezdőbónuszt kiforgatni? Lesz safety car vagy nem lesz a Hungaroringen? :D
Aztán összefogdosunk egy csomó kóbor kutyát és a verseny közben beengedjük a pályára... Vagy kiscsirkéket... :D

Idézetet írta: Attila1976 Dátum május 13, 2013, 10:31:02
Szerintetek ha tényleg blokkolják az oldalakat vagy az irodák maguk lépnek ki Magyarországról attól én még itt a UK-ban tudok játszani az otthoni regisztrációmmal vagy újból kell regisztrálnom?
Engem a bwin belgiumban nem hagy játszani az otthonival.

Idézetet írta: Lacapi Dátum május 13, 2013, 10:31:45
Engem a bwin belgiumban nem hagy játszani az otthonival.

Most még semmi gondom itt a bet365-el. Simán megy.

Idézetet írta: TiB Dátum május 13, 2013, 10:35:34
Ha lesz blokkolás remélem seggbebassza őket az EU, baromira nem akarok Kínában élni.

De hát Belgiummal sem tették...

Idézetet írta: Attila1976 Dátum május 13, 2013, 10:31:02
Szerintetek ha tényleg blokkolják az oldalakat vagy az irodák maguk lépnek ki Magyarországról attól én még itt a UK-ban tudok játszani az otthoni regisztrációmmal vagy újból kell regisztrálnom?

Különböző az irodák álláspontja. Lesznek irodák, akik a Magyarországi ügyfeleket (még a meglévőket is) a törvény hatályba lépése után blokkolni fogják. Más esetben lesznek  irodák akik tesznek a magyar törvényekre és old meg ahogy akarod, de itt sok esetben buktató lesz   a külföldi IP cím és Magyar játékos "ütközése", ugyanis ezt az álatlános kondíciók (ez sajnos majd minden irodánál igaz) tiltják.Aztán lesznek olyanok, akik semmivel sem fognak foglalkozni, álláspontjuk szerint csináld ahogy akarod.

Idézetet írta: TiB Dátum május 13, 2013, 10:35:34
Ha lesz blokkolás remélem seggbebassza őket az EU, baromira nem akarok Kínában élni.

Az EU szarik rá milyen tagországokban  onlinesportfogadó törvények születnek mivel ez minden ország belügye ezért nem szólnak bele .  Cipruson sem tették . Ez a hivatalos álláspontjuk.  A magyar állam meg csak arra fog hivatkozni ,hogy a pénzmosás elleni törvényekhez szorosan köthető az online piac szabályzása  így meg még helyeselni is fogják a törvényeket.   

Nekem elég sokat mond hogy csak Magyarországon élő magyar állampolgárok regisztrálhatnak az új irodába .

Ez ugyan olyan lesz mint amikor bevezeték az erzsébet utalványt  és azt mondták mindenki jól járt vele  még a csapból is ez a reklám folyt . Én szerényen megjegyzem akkoriban 10 000 ft -os kajautalványt adtak a szar fizetésem mellé . Szóval én és aki 5000 ft fölött kapot kajajegyet az megszívta az új jeggyel ,de mivel nem sok ember kapott ekkora összegű jegyet így csak magában anyázhatott az ember a Mindenki jól járt vele szövegen.

Én úgy gondolom ,hogy a sportfogadásnál is hasonló komunikációra lehet majd számítani , hogy mindenki jól járt az új magyar sportfogadási oldallal .Akik  meg mégsem jártak jól .... Na erről hallgatni fognak még a hírekben is.  Az ország a bowli kategoriában a kiszámíthatatlan törvényi szabályozás miatt a befektetésre nem ajánlott  országok között van. Itt bármilyen  ma még agyrémnek tűnő  variációt el tudok képzelni sportfogadás területén  mert az EU-tól teljes szabadkezet kaptak..... :bash: :bash: