SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Wezli Dátum július 10, 2013, 08:56:55
Én mondjuk nem kaptam meg de mindegy 5 fonton nem fogok variálni.

Nézted az Akciók / Elérhető ajánlatok menüpontban?

Köszi, tényleg ott van, bamba voltam. :)

sziasztok, itt nincs az a kovetelmeny, hogy a fogadasnak a mostani honap 15-eig kell megtortennie az irodaban? Tehat a bekuldott fogadasom lehet barmikor a ho vegeig?

Idézetet írta: mindigvesztekHU Dátum július 24, 2013, 09:04:37
sziasztok, itt nincs az a kovetelmeny, hogy a fogadasnak a mostani honap 15-eig kell megtortennie az irodaban? Tehat a bekuldott fogadasom lehet barmikor a ho vegeig?

Pontosan, itt ráér a hónap végéig beküldeni. :-)

Idézetet írta: mindigvesztekHU Dátum július 24, 2013, 09:04:37
sziasztok, itt nincs az a kovetelmeny, hogy a fogadasnak a mostani honap 15-eig kell megtortennie az irodaban? Tehat a bekuldott fogadasom lehet barmikor a ho vegeig?

Nincs.

Július 30 - Augusztus 4 között nem leszek gépközelbe, ezért az eredményhirdetésekre ezen periódus után kerül sor.

Köszönöm megértéseteket!  :beerchug:

Helló! Ha táblagéprôl játszok és mobilos felülettel fogadok akkor annak is érvényes a feltöltött képe?


Idézetet írta: vmlinuz Dátum július 30, 2013, 08:19:05
Igen.

Akkor jó, köszi és bocsánat, hogy ide írtam félre nyomtam.

Az első 5-ben 2 olyan játékos is van akik csak 2-3db szelvényt raktak, ez a 15 szelvényes dolog mennyire van szigorúan véve?

Ha nem lesz meg a szelvényszám, a következők kapják a nyereményeket.

Figyelem! Módosult a szabályzat!

Íme a változást:

"4. A fogadást bizonyító képet az aktuális hónap végéig kell feltöltened, s az aktuális hónap 25. vagy annál korábbi fogadást kell tartalmazzon. Kivételt képeznek azon játékosok akik az aktuális hónap 25. után kezdik el a játékot. Ők ugyanúgy a hónap végéig kell feltöltsék a képet, de tartalmazhat 25.-nél későbbi eseményeket is."

Tehát mostantól nem elegendő ha utolsó nap tesztek egy fogadást, s arról töltök fel képet.

Halihó ! A német társoldalatokon lévő ugyanilyen játéknél ugyanazok a bónusz feltételei mint itt a magyar oldalon ?

Hogy zudom megnézni a vesztes, ill nyertes szelvényeim, mert mindig csak a függöt találom meg?

Ott ahol a függő van, válaszd ki az időintervallumot és akkor az összes szelvényed megjelenik majd.