Paddy Power és William Hill bingó bónuszai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Befejeződött  a wh-s bingó pályafutásom, elfogyott a bónuszegyenleg.

A tevékenység eredménye:

15 euró befizetése után 92,32 euró kivétele, kb. 30 órányi bingózással.

Összesen kb. 122 euróért játszottam, az alapbefizetéshez jött 25 font bónusz, illetve 61 font a hetes ingyen bingóból.
92 eurót kaptam vissza 122 euró tétből, azaz 75%-ot dobott vissza, amit előre aláírtam volna.
Persze ez saját pénzzel játszva 30 eurós, 25%-os veszteséget hozott volna, ezt sem szabad elfelejteni, mielőtt további játékban gondolkoznánk.  :)


És végezetül, mint minden valóság-show végén, tekintsük meg a legemlékezetesebb pillanataimat:

"EZAZ! Ahhh... "
"assza meg! 10 szám óta várok!"
"Huh. Egy font is pénz."
"Büdös csaló banda! Miért őt tömitek?!"
"Szarjatok sünt!"
"Na én végeztem."


Kemény ez a WH, ha bingóról van szó!
Tegnap kaptam tőlük egy emailt, hogy van egy kaparós sorsjegyem, vagy micsoda, nézzem meg, hogy nyertem-e.

Belépve az üzenetek között találtam meg, "lekapartam", és 2 font bingó bónuszt rejtett.
Benéztem a Willy's Winners-be gyorsan és lett belőle hirtelen 3.1 euró.

Így kicsit még tovább is javult a megtérülési arányom.  :)

Aki már regisztrált ügyfele a Paddy Power-nek, itt értesülhet az októberi napi akciókról:

http://bingo.paddypower.com/paddys-angels?bingo

Hangulatos kis promós filmecske egyébként Paddy Angyalaival...   :)


A tapasztalatok alapján kihangsúlyozom, hogy bár hivatalosan nem jár magyar ügyfeleknek regisztrációs bingó bónusz, a fogadóirodához történő reg után jó eséllyel küldenek a bingóhoz is bónuszajánlatot!

Leírom én is az összesítést:

Az én WH-es bingo pályafutásom első etapja kb 60 euró plusszal zárult.

Aztán a barátnőm is kedvet kapott. :)
Neki már nem adta ennyire a rendszer, pár eurós plusszal lett csak, bár az is igaz, hogy nem vett részt minden arrivals lounge eseményen (kb 30-40 százalékon nem volt), és ugyanarról az IPről játszottunk.

Viszont most nekem is dobtak egy kaparós sorsjegyet, 2 fontos volt a bónusz nyeremény, amit 4 partiban játszottam meg, és 7.16 eurót eredményezett.

Szóval összességében kijelenthető: akinek van rá ideje, megéri végignyomni, mert nagy valószínűséggel pluszba jön ki, ha okosan csinálja...  ;)

Van a Will Hill bingónál is adventi naptár.
EGyik nap sok-sok bónusznyereménnyel (több száz nyertessel), másik nap értékes tárgynyereményekkel (pl 25 db ipad, ps3).
adott napon 1 fontért kell játszani, hogy bekerülj a sorsolásba.

Elvégeztem a "B" próbát is a William Hillnél, 10 befizetett fontra 70 jött vissza a fárasztó bónuszvadászat eredményeként.

A forgatáshoz most a Variete terem volt leginkább használható.
Hétköznap kora délután 15-20 játékos lézeng csak ott, ráadásul maximum 12 szelvényt lehet vásárolni személyenként. (0,1 font / db)
Szóval ha 6-ot veszünk, akkor sem kerülünk túl nagy hátrányba.

Most a galabingo oldalhoz találtam egy 5 + 20 fontos bónuszt, de van 5 + 15 illetve 10 + 40-es ajánlatuk is a neten.
Csak az 5 + 15-ösnél látom, hogy kétszer kell megforgatni a bónuszt.

Az oldalon viszont ígérnek 5 napnyi ingyen bingót is, bár nem tudom, hogy olyan remek feltételekkel-e, mint a WillHill-nél.

Én is szeretem a bingó bónuszokat. Coralon 10fontot adnak 5font tét után, kétszer kell forgatni.. nekem sikerült 10font plusszal kiszállni.

Közben szalist kolléga segítségével már a bet365 bingóbónusz is hozzáférhetővé vált:
ha angolra átállítjuk a nyelvet, akkor a bingo is megjelenik, mint menüpont, az igényelhető bónuszok között pedig már ott is van a 10 + 20 fontos bingó akció!   :great:

Eddig azt hittem, hogy pénznem függő, de ezek szerint forint számlával is kihasználható.

3000 ft-ra 6000-t adnak, miután 3000-ért bingóztál.
Ugyanakkor a 6000-t már 4-szer kell megforgatni a kifizetéshez és olyasmit is említ a szabályzat, hogy nem szeretik, ha valaki minimális rizikóval forgat. 

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum szeptember 13, 2012, 09:35:21
Mivel 5 euró felett játszottam egy napon belül, így jogosult vagyok ma az On he House terembe egy egyórás ingyen bingóra. Ez az akció e hónap végéig él.

Szakikáim értelmezzétek már ezt a képet? Most nem látok ilyen On the House termet; ez csak holnap reggel 9-től lesz látható/elérhető vagy mi?

Idézetet írta: Latzka Dátum február 02, 2013, 13:37:37
Szakikáim értelmezzétek már ezt a képet? Most nem látok ilyen On the House termet; ez csak holnap reggel 9-től lesz látható/elérhető vagy mi?

Ennek az értelmezésével nekem is voltak gondjaim, de úgy emlékszek, hogy este 7-kor, vagy magyar idő szerint 8-kor lesz ilyen terem.
De sajnos szinte esélytelen vele nyerni, annyian vannak.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum február 02, 2013, 13:49:00
Ennek az értelmezésével nekem is voltak gondjaim, de úgy emlékszek, hogy este 7-kor, vagy magyar idő szerint 8-kor lesz ilyen terem.
De sajnos szinte esélytelen vele nyerni, annyian vannak.

Ez igaz, viszont amikor ingyen partik vannak, akkor a többi teremben általában alacsonyabb a forgalom!
Egyszerre két teremben is játszhatunk - az ingyenesben azért illik venni szelvényeket - szóval ha már úgyis beléptünk az ingyenes parti miatt, akkor érdemes figyelni a kisebb termekben a létszámot.
Az "add room" opcióval a "mini lobby"-ból kiválaszthatunk még egy termet, amit párhuzamosan figyelhetünk. (lehet, hogy többet is, de ezt még nem próbáltam)

A hétvégén én is kihasználtam a WH bónuszát, 15€ profittal. Most az Arrivals Lounge meghívóra várok, ezt kb. mikor küldik?

Idézetet írta: benson Dátum február 04, 2013, 10:26:55
A hétvégén én is kihasználtam a WH bónuszát, 15€ profittal. Most az Arrivals Lounge meghívóra várok, ezt kb. mikor küldik?

Péntektől szombatig van nyitva  a terem, csütörtökön küldik a meghívót. (abban az esetben, ha szerdáig megkaptad a bónuszt, különben a következő hétre csúszik)

Figyelni kell, mert a "b-próba" alkalmával nem jött meg  a meghívó, így írni kellett nekik.
Elnézést kértek, írták, hogy majd a következő péntektől indul így a bónuszhét, viszont másnapra meggondolták magukat és az éppen futó hétre is beszállhattunk, így összességében bő 12 napig lehetett az Arrivals-ban garázdálkodni.  :)

Idézetet írta: benson Dátum február 04, 2013, 10:26:55
A hétvégén én is kihasználtam a WH bónuszát, 15€ profittal. Most az Arrivals Lounge meghívóra várok, ezt kb. mikor küldik?

Ebben, ha lesz fejlemény, akkor jelezz már nekem is privátban plz. Szombaton játszottam náluk, de nem kaptam ilyen meghívót. Mail-en jön ez vagy ott a lobbyban?