flamman naplova

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Kedves naplóm, történt, hogy a januári tippjáték megnyerésével (elvileg) nyertem 100 euró bónuszt a winmastersnél.
Feltétel volt, hogy ehhez aktív winmasters-számlára van szükség. Ki tudta, hogy az aktív azt jelenti, hogy nem nulla egyenlegű?? Ez sajnos sehol nem volt feltüntetve, így több üzenetváltást követően (spf adminnal és winmasterssel) sikerült elérni, hogy 10 euró márc. 15-éig történő befizetése után mégis megkaphassam a pénzt. Először adtak 50-et, majd újabb levelezésembe került, hogy a másik 50-et is ideadják, de jelentem, összejött, vagyis megkaptam mind a 100 eurót. 50 volt a befizetésem, így itt 150 euró az indulótőkém.
Nem játszottam sokat (még egy hetet sem), de már néhány euróval túlléptem az 500-at. Leginkább élőzök, de volt már nem élő tétem is, ami szerencsére bejött. Kell nem élő (halott??) fogadásokat is tennem, bár ennél a bónusznál nem írtak elő egyelőre sehol feltételeket, viszont ha ugyanazok, mint a többinél, akkor 7-szeresen meg kell forgatnom minimum 1,80 oddsokon, és élő fogadás nem számít bele. Ahogy ellentétes kimenetelre tett fogadások sem. Nehéz ügy, de nem lehetetlen.
Tényleg, nincs valakinek valami ehhez működő bónuszforgatási stratégiája..?
Most cél először az ezer euró, majd a minél több. Kíváncsi vagyok, tudom-e magam fegyelmezni, és haladni a megszokott, jó stratégiámmal.

Melbourne City - Brisbane Roar:

62. perc 1-1 állás

Következő gólszerző: H 1,77

(félidő 0-1 volt, és kiállítottak egy vendégjátékost. Na meg az ausztrálok szeretik a V/H meccseket...)

Idézetet írta: flamman Dátum március 18, 2016, 11:00:16
Melbourne City - Brisbane Roar:

62. perc 1-1 állás

Következő gólszerző: H 1,77

(félidő 0-1 volt, és kiállítottak egy vendégjátékost. Na meg az ausztrálok szeretik a V/H meccseket...)

81. perc 2-1  :beerchug:

És még épp 1 perccel előtte tettem 60 eurót arra, hogy lesz még gól.

Nagyon köszönöm kedves török barátainknak, hogy a 96. percben berúgták végre az általam várva várt 7. gólt a meccsen, ezzel hozzásegítve pár euróhoz  :D

Egyszer (kétszer..., többször...) engem is segíthet a szerencse..., mert azért volt már néhányszor olyan, hogy nem és nem és nem akarják berúgni, miközben én arra tippeltem.

Tegnap este akartam fogadni a winmastersen.
River Plate - Banfield, első félidő 0,5 gól fölött, 1,60 odds (live).
Beírom a tétet, erre olyat ír ki a winm., amilyet még soha, semmilyen fogadóirodánál nem láttam: a tét nem éri el a minimumot, mert minimum 100 eurót kell feltenni...! Mondom mi van?? Maximálni szokták a téteket, ha pl. valaki túl sokat nyer, személyre szabottan, vagy esetleg sporteseményre vonatkozóan, na de hogy minimum tét 100 euró?? Na ilyet még nem láttam.
Utána próbáltam másik eseménnyel, ott már engedett rendesen fogadni. Nem tudom, ez miféle különlegesség volt, remélem, hogy nem viszik ezt túlzásba. (mellesleg jó volt ez a kitétel, mert 0-0 volt a félidő...)

#80 március 29, 2016, 09:50:42, flamman
Néhány D-esélyes meccs:

most élőben a Gijon B - Izarra és a Portugalete-Talavera

Később:

Hartlepool - Wimbledon
York-Crawley
Shrewsbury-Port Vale

Örményország-Fehéroroszország
Mezőkövesd-Orosháza kéziben


És Szváziföld-Zimbabwe V

Csináltam ezekből netes és papíros szelvényt, bár a papírosból a kézit ki kellett szedni, mert a várható nyeremény magasabb volt 3 milliónál is :)

Idézetet írta: flamman Dátum március 25, 2016, 12:08:04
Néhány D-esélyes meccs:

most élőben a Gijon B - Izarra és a Portugalete-Talavera

Később:

Hartlepool - Wimbledon
York-Crawley
Shrewsbury-Port Vale

Örményország-Fehéroroszország
Mezőkövesd-Orosháza kéziben


És Szváziföld-Zimbabwe V

Csináltam ezekből netes és papíros szelvényt, bár a papírosból a kézit ki kellett szedni, mert a várható nyeremény magasabb volt 3 milliónál is :)

Azért a Mezőkövesdes 8-as odds nem volt rossz :) Kár, hogy azzal semmit sem nyertem :)
De ezek nem voltak rosszak:


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Mai X-esek:

Macedónia-Bulgária
Írország-Szlovákia
Görögo.-Izland
Montenegró-Fehérorosz

Szerintem az indiai szeniorok V/H-t játszanak éppen...
ICF-MSU most 2-2.
0-1 volt az MSU-nak, aztán 0-2 lett ugyan, de egy gyors góllal 2 perc múlva válaszolt a hazai (biztosan úgy voltak vele, hogy 3 gólt rúgni a második félidőben 0-2-ről igen feltűnő...).
Szóval 2-2, várom az 5. gólt a hazaitól. És a győzelmüket, amit még első fi.-ben megtettem.

Idézetet írta: flamman Dátum március 29, 2016, 15:06:42
Szerintem az indiai szeniorok V/H-t játszanak éppen...
ICF-MSU most 2-2.
0-1 volt az MSU-nak, aztán 0-2 lett ugyan, de egy gyors góllal 2 perc múlva válaszolt a hazai (biztosan úgy voltak vele, hogy 3 gólt rúgni a második félidőben 0-2-ről igen feltűnő...).
Szóval 2-2, várom az 5. gólt a hazaitól. És a győzelmüket, amit még első fi.-ben megtettem.

Szar tipp volt, 2-3 lett a vége...

Viszont India-Türkmenisztán X élőben jó lehet, még 1.80 körül van.

#85 március 31, 2016, 15:52:30, flamman
Idézetet írta: flamman Dátum március 29, 2016, 09:59:42
Mai X-esek:

Macedónia-Bulgária
Írország-Szlovákia
Görögo.-Izland
Montenegró-Fehérorosz

Macedónia-Bulgária
Írország-Szlovákia
Görögo.-Izland
Montenegró-Fehérorosz

2 rossz, 2 jó tipp. Szólóban mindet 1-1 egységgel megtéve +2 egység

Geylang-Warriors legyen H (77. perc 1-1)
És természetesen over 2,5

Nem értem ezeket az indonéz kosármeccses oddsokat.

Első negyed 25-11 (36 pont)
Második negyed 20-22 (42 pont)

Harmadik negyedre most, a szünetben mégis 31,5 az over-under határ (előtte volt 29,5 is, ott tettem az overre). Gyanús ez nekem, valakik tudhatnak valamit. Bár a napokban többször sikerült az oddsmestereknek az over-under határokat jó szarul belőni, ami nekem jól jött.

Sokszor nézem ezeknek az indonéz meccseknek az eredményeit. Azért ott az ilyen 20 pont alatti negyed sem túl ritka. Múltkor valamelyik meccsnek az eredménye valahol a negyedik negyed közepénél ~45-~17 körül volt.

Idézetet írta: ragnaROCK Dátum április 08, 2016, 09:54:21
Sokszor nézem ezeknek az indonéz meccseknek az eredményeit. Azért ott az ilyen 20 pont alatti negyed sem túl ritka. Múltkor valamelyik meccsnek az eredménye valahol a negyedik negyed közepénél ~45-~17 körül volt.

Szörnyű, szörnyű..., mindig megfogadom, hogy teniszre, kosárra, hasonló fogadhatatlan sportra nem teszek...

Most számomra iszonyú meleg volt a pite, mert 3 perccel a negyed vége előtt valahol 14-4 körül jártak, de a vége 23-8, vagyis 31 pontos lett, amivel bejött a 29,5 overem. És a mesterek is jól lőtték be a határokat. (a vége felé pedig 25,5-nél is volt fogadható határ...)