TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


A végén meg használható lesz a pro és odaszokunk.. :D

Az Oddsmatrix alá tartozó oldalak szintje elég nagy előrelépés lenne a mostani tippmixprohoz képest. Reméljük tényleg fejlődik.

Azt írják, lesz cashout. Ha meg az élő nyeremények jóváírásának sebessége csak megközelíti a listában láthatók valamelyikét, már az haladás volna.
Esetleg a bónuszajánlatokat is átvehetnék...

Azért ez most durván jó promócióra sikerült a Tippmixprótól. Megjegyzem én minimum 3 töltény(60 ezer) felrakása nélkül hozzá sem kezdtem, de azt gondoltam, hogy a végére úgyis "csak" 50-60 ezer fog fejenként jutni. Tévedtem. A következő hasonló promóciót biztosan nyomni fogom.

Vajon mikor lesz az uj platform es az ujitasok? 1 even belul meglesz?

Ismét van feltöltési bónusz

Nekem 20/10 jutott.

Idézetet írta: Mehecske Dátum február 10, 2023, 18:20:11Ismét van feltöltési bónusz

Emilben jött vagy hol látható ez?

Idézetet írta: lazanyja Dátum február 10, 2023, 22:45:19Emilben jött vagy hol látható ez?

Nekem smsben, plusz belépésnél látszik. Ha nem látszik, nem jár semmi.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum február 10, 2023, 23:19:07Nekem smsben, plusz belépésnél látszik. Ha nem látszik, nem jár semmi.

Oda nekem nem is kell, csupán kérdeztem.   :D  :D  :D

Másnál is leállt az oldal? Betölt, de belépni nem lehet.

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 13, 2023, 17:04:54Másnál is leállt az oldal? Betölt, de belépni nem lehet.
nálam is off
a szerencsejatek.hu is

Idézetet írta: LosGabos Dátum február 13, 2023, 17:04:54Másnál is leállt az oldal? Betölt, de belépni nem lehet.
Itt valami gebó van.. az élő fogadás elérheteen

Szerda hajnalra írtak rendszer karbantartást, de korábbra kell azt hozni.  :D   Nyitottként állnak bent a régen véget ért nyertes fogadásaim...

Olyat én korábban is tapasztaltam, hogy a hónapokkal korábbi vesztes fogadásaim nyitottnak mutatta.
Végül tegnap aztán be tudtam lépni, és a hétvégi bónuszt is jóváírták  :)