Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Kíváncsi vagyok ki játszotta meg a Vidi-Fradi meccs 0:0 eredményét az 1 millás főnyereményért (ami tuti osztódással fog szaporodni...:)!

Idézetet írta: dgabesz Dátum május 05, 2018, 21:37:21
ami tuti osztódással fog szaporodni...:) !

ezt hogy érted?

Idézetet írta: Schleck Dátum május 05, 2018, 21:56:42
ezt hogy érted?

Aprózódni. 1 millából lesz 2db 500ezer, abból 4 db 250ezer... stb. osztódik a pénz és így szaporodik a nyertesek száma. Csak kíváncsi vagyok mennyi jut egy helyesen tippelő játékosnak a nyereményből.

Idézetet írta: dgabesz Dátum május 05, 2018, 22:27:26
Aprózódni. 1 millából lesz 2db 500ezer, abból 4 db 250ezer... stb. osztódik a pénz és így szaporodik a nyertesek száma. Csak kíváncsi vagyok mennyi jut egy helyesen tippelő játékosnak a nyereményből.

A nyereményalapból durván saccolva egy-egy ilyen magyaroknak szánt promót pár 100-an játszhatnak. Szerintem 20-30-an biztos rakhattak 0-0-ra, azért nem annyira extrém eredmény, és így a nyeremény méretre sem lesz az..

Unibet TV: Olasz Kupa-döntő és bajnokságok a végső kanyarban - ÉLŐ közvetítések

Az európai foci bajnokságok és az észak-amerikai kosárlabdabajnokság is már majdnem az izgalmas célvonal előtt állnak. Utolsó erőfeszítéseikkel látványosan akarják a játékosok befejezni az idei szezont. Fogadj és kövesd mindezt élőben az Unibet TV-n.



Sziasztok,egy olyan kerdesem lenne hogy kinek lehetne szolni az Unibetnel hogy rakjanak be tobb kezlibda meccset eloben?

Idézetet írta: Schleck Dátum május 05, 2018, 22:42:59
A nyereményalapból durván saccolva egy-egy ilyen magyaroknak szánt promót pár 100-an játszhatnak. Szerintem 20-30-an biztos rakhattak 0-0-ra, azért nem annyira extrém eredmény, és így a nyeremény méretre sem lesz az..

10-en találták el  ;)

Az Unibetnél van DNB-s fogadási lehetőség?
Vagy csak az történik, hogy én nem találom?  :)

Idézetet írta: csabax Dátum május 12, 2018, 18:16:15
Az Unibetnél van DNB-s fogadási lehetőség?
Vagy csak az történik, hogy én nem találom?  :)

Van. A teljes játékidős lehetőségnél.

Idézetet írta: todika Dátum május 12, 2018, 18:24:24
Van. A teljes játékidős lehetőségnél.
A segítségnek köszönhetően sikerült megtalálnom!
Köszi szépen!

Unibet TV: A Roland Garrosra várva - ÉLŐ közvetítések

A salakszezon lassan a csúcspontjához ér, addig is még négy tornán tehetik próbára játékukat ezen a héten a teniszezők. Fogadj és kövesd élőben az Unibet TV-n.



Hali!
Elnézést kérek ha véletlenül ismétlem a kérdést ,szeretem volna kiutalni az unibetről, de csak euroba utalnak a bankszámlám nem euros (A jogszabályi változások miatt magyarországi játékosaink részére jelenleg nincs lehetőségünk kifizetéseket HUF alapon teljesíteni, a kifizetések elszámolása EUR alapon történik.)Bankkártyára lehet  forint kifizetést indítani?

Idézetet írta: tomasman Dátum május 26, 2018, 13:13:18
Hali!
Elnézést kérek ha véletlenül ismétlem a kérdést ,szeretem volna kiutalni az unibetről, de csak euroba utalnak a bankszámlám nem euros (A jogszabályi változások miatt magyarországi játékosaink részére jelenleg nincs lehetőségünk kifizetéseket HUF alapon teljesíteni, a kifizetések elszámolása EUR alapon történik.)Bankkártyára lehet  forint kifizetést indítani?

kérheted bankszámlára, átváltja a bankod Forintra, igaz, 1-2%-ot buksz a nyerészkedő árfolyamukon.


Valaki kapott bónuszt a hétvégi EB döntő Real-Pool meccsre?
Első gólszerzőre + gól időpontjára volt 15 Misi,
Eltalálam Benzema K. első gól, az időt is 5 percen belül..