TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Tisztelt Fórumtársaim!
Megosztom veletek a Tippmixproval történt levélváltásomat. Többször - rajtam kívül  több fórumozó is - feltett nekik hasonló kérdéseket, de mindig csak szabvány válaszokkal reagáltak. Sajnos minden hiába, én nem kérdezek tőlük semmit, feladom. Szél ellen nem lehet pi....

És ezen te még meglepődsz? Nem kell itt játszani, oszt kész (főleg nem élő fogadásokat).


Bocs, kétszer nyomtam a csatolmányra.

Idézetet írta: corsica Dátum január 08, 2016, 22:19:09
Kissé érdekes!

Frissülhet úgy is a szorzó - más irodánál is előfordul - hogy az oldal nem frissül vele egyből, tehát te még egy előző szorzót láthatsz. (ilyen szempontból pl. a voxbet egy katasztrófa)
Viszont a fogadás elküldésénél már az aktuálisat kell mutatnia és ha nincsen olyan beállítás - a pro-nál szerintem nincsen - hogy alacsonyabb vagy bármilyen szorzót elfogadsz, akkor szorzóváltozás esetén el kell utasítaniuk a tétedet.

Szóval ha a szorzó kijelölése és a fogadás megtétele között szorzóváltozás van, akkor rá kell kérdeznie, hogy így is meg akarod-e fogadni! (vagy a pro-nál ez a lépcsőfok kimarad?! mert az tényleg hiba)
Persze szorzóemelkedésnél nagyon idegesítő, hogy automatikus elfogadás helyett újra várakoznod kell, de szorzócsökkenésnél elvileg az is előfordulhatna, hogy nagyságrendekkel alacsonyabb szorzót "varrnak a nyakadba", ha ez a megerősítés elmarad.

(Az optimális az lenne, ha beállíthatnád előre, hogy mekkora szorzóváltozást vagy hajlandó elfogadni...)

Egyébként ebben az esetben azt is el tudom képzelni, hogy a tableten nem frissült a szorzó és ezért hitte azt a kolléga, hogy 3.15-ért fogadott.




" de szorzócsökkenésnél elvileg az is előfordulhatna, hogy nagyságrendekkel alacsonyabb szorzót "varrnak a nyakadba", ha ez a megerősítés elmarad."

Knapp, köszönöm részletes válaszodat. Más téren is volt problémám a Pro-val, ezért fontolóra veszem, hogy visszatérek a bet-re, amennyiben fel tudom tölteni a fogadó számlámat.

itt nem lehet csak úgy kivenni a pénzt?telefonról befizettem,át akartam vinni telefonról bankszámlára pénzt,de kifizetni nem lehet
ha mondjuk 5000et akarok kifizetni akkor annyiért kell fogadnom előtte??

Idézetet írta: ricsi046 Dátum január 11, 2016, 10:18:01
itt nem lehet csak úgy kivenni a pénzt?telefonról befizettem,át akartam vinni telefonról bankszámlára pénzt,de kifizetni nem lehet
ha mondjuk 5000et akarok kifizetni akkor annyiért kell fogadnom előtte??

Egyszer meg kell forgatni a befizetést. Természetesen bármilyen oddson és akár 100 Ft-os részletekben vagy egyben, de csak úgy játék nélkül nem utalható ki.

Kaptam egy ilyen e-mailt:
Van egy különleges ajánlatunk számodra! Fizess be a Tippmixpro oldalán legalább 7500 Ft értékben 2016.02.26. 23:59-ig, és mi jóváírunk a számládon további 7500 Ft-ot. Itt vannak a részletek: https://www.tippmixpro.hu/HU/1/bonus?utm_source=hirlevel&utm_medium=mail&utm_content=20160212_privatbonusz_7500&utm_campaign=reaktivalo-promocio#action=5b0242bd240205bcc2344128aa08b13f4e35f1ee
Itt sehol nem írják hányszor és milyen feltételekkel kell megforgatni, mielőtt kivehetem a pénzt. Tudja valaki? Más is kapott ilyen e-mailt vagy csak nekem küldték, mert régen nem fogadtam már és így akarnak visszacsalni?

#849 február 17, 2016, 00:51:00, Salvio
Idézetet írta: imax Dátum február 17, 2016, 00:01:37
Kaptam egy ilyen e-mailt:
Van egy különleges ajánlatunk számodra! Fizess be a Tippmixpro oldalán legalább 7500 Ft értékben 2016.02.26. 23:59-ig, és mi jóváírunk a számládon további 7500 Ft-ot. Itt vannak a részletek: https://www.tippmixpro.hu/HU/1/bonus?utm_source=hirlevel&utm_medium=mail&utm_content=20160212_privatbonusz_7500&utm_campaign=reaktivalo-promocio#action=5b0242bd240205bcc2344128aa08b13f4e35f1ee
Itt sehol nem írják hányszor és milyen feltételekkel kell megforgatni, mielőtt kivehetem a pénzt. Tudja valaki? Más is kapott ilyen e-mailt vagy csak nekem küldték, mert régen nem fogadtam már és így akarnak visszacsalni?

Szerintem a szokásos egyszeres forgatás vonatkozik rá, akár 1.01-es odds is elég.
Én sajnos kimaradtam ebből az akcióból, de ahogy írja is az oldalon ez személyre szóló ajánlat.

Idézetet írta: imax Dátum február 17, 2016, 00:01:37
Kaptam egy ilyen e-mailt:
Van egy különleges ajánlatunk számodra! Fizess be a Tippmixpro oldalán legalább 7500 Ft értékben 2016.02.26. 23:59-ig, és mi jóváírunk a számládon további 7500 Ft-ot. Itt vannak a részletek: https://www.tippmixpro.hu/HU/1/bonus?utm_source=hirlevel&utm_medium=mail&utm_content=20160212_privatbonusz_7500&utm_campaign=reaktivalo-promocio#action=5b0242bd240205bcc2344128aa08b13f4e35f1ee
Itt sehol nem írják hányszor és milyen feltételekkel kell megforgatni, mielőtt kivehetem a pénzt. Tudja valaki? Más is kapott ilyen e-mailt vagy csak nekem küldték, mert régen nem fogadtam már és így akarnak visszacsalni?

Nem kaptam emailt,de belépés után is mutatja a bónusz lehetőséget az oldal.
Ha nincs kód vagy ilyesmi,akkor mindenkinek jár. Ha nem adják,akkor meg lehet reklamálni, screeshot a bónusz lehetőségről.  :D


#852 február 25, 2016, 03:11:34, imax
Utánajártam tényleg nincs forgatási követelmény, csak egyszer kell feltenni bármire és kivehető :great: Már csak találnom kell egy 1,01 szorzót és 7500 ingyen pénz :ok:

Pár oldalt visszaolvasva láttam hogy valaki 9 óra körül lekérte a pénzt és délbe megkapta. Ez még jellemző? 12:30 körül kértem kifizetést, még ma megjöhet? 

:cya:

Ma már biztos nem érkezik meg, a 9:50percig kikért kifizetések érkeznek meg aznap.