Mefisto "filozofikus" naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nah belekezdek.
Terveim szerint ez nem egy szokványos itt vannak a tippjeim és itt az eredmény napló lesz. A fogadások mögötti gondolataimra lesz kihegyezve az egész szóval előfordulhat, hogy konkrét tippsor nem lesz akár egy hétig sem. A fogadásaim típusát és az eredményt persze mindig leírom.
Kezdeném azzal, hogy teljesen zöld kezdő vagyok némi tippmix, totó múlt van mögöttem de az már rég volt....... A másik, hogy (egyenlőre) csak egy mikro bankrollban gondolkodom ez ugye meghatározza a leendő stratégiámat is. Mivel kis összeggel kezdek (2000 ft) úgy gondolom kihagyhatatlan a Betclic, első tipp visszatérítős promója. Ezt még ma este megejtem. Kis szerencsével rögtön nagyobb összegről indulhatok, kockázat pedig nincs.
Az eredményről illetve a kezdeti stratégiáról ma este vagy holnap......

Hello! Sok sikert a fogadásokhoz és a naplóhoz!  :ok: Kíváncsi leszek az írásaidra. Ha megengedsz egy megjegyzést, a Bet365-nél az első befizetésedre kapsz 100% bónuszt 15 eft-ig. Ha Betclicen bejön a kockázatmentes fogadásod mondjuk 2,00-ás oddson és átteszed a 365-re, rögtön lett a 2000-ből 8000 Ft.  :) Persze ha nem jön be, akkor is érdemes lehet áttenni, mert duplázódik. Sok sikert még egyszer!

Üdv! :cya:

Üdv Mefisto!
Szerintem, ha két ezer ft a bankod, ne a betclichez menj vele:
azért, mert ott 11.000 ft-ot megforgathatsz tét nélkül, nincs kockázat és nem kell aztán még 6* 1,5-ös oddson forgatni!
Mindig azt szoktam ajánlani, hogy elsőként a betclic, aztán a többi iroda, de ez esetben, én egy másik irodánál kezdenék: pl. bwin, vagy bet365, összehoznám a 11ezret, átvinném betclicre, majd tovább állnék, miután megvolt az ingyen pénz!
Természetesen ez csak egy javaslat, de szerintem így célszerűbb! Mivel nem ismerem a terveidet, lehet, hogy most nem jó tanácsot adtam!

Sok sikert, és eredményes fogadást!

Alkimista87 köszönöm a jókívánságokat!
Angelina87 A 6*1,5-ös odsot azt nem értem pontosan de pont azért nem úgy csinálom ahogy írtad mert kicsi a kezdőtőke
így nagy kockázat vagy rengeteg fogadás kell ha gyorsan akarok 11 ezret "csinálni" és úgy átmeni a Betclichez.
Esetleg közben a promónak is vége lehet és bukom a kockázatmentes fogadás kényelmét.
Ha ott kezdek akkor esetleg egy fogadással megduplázhatom a bankrollom
így nagyobb az esélyem más termek bónuszait is kivenni (ha ez lenne a célom)
....természetesen lehet, hogy igazad van de asszem (bocsi) most nem aszerint járok el.....

....na micsoda láma vagyok..... kisebb technikai probléma....:( Lehet, hogy tényleg nem betclic lesz.......

Na ez kafán kezdődik..... A nagy szellemi munkában, hogy kiötöljem a tuti stratégiát elfeledkezem arról az aprócska tényről, hogy annó virágzó fiatalságom
bohó éveiben reggeltem (hogy miért???) a betclicre így el is buktam a promóciót....:( Szóval irány a bet365. .....

Mégis Angelina87-nek lesz igaza..... Kénytelen vagyok a bet365-ön kezdeni. Írtam a betclic ügyfélszolgálatának, hogy
nem e elehet törölni a régi regisztrációt vagy ilyesmi... ha oké (volt már oldal ahol belementek) akkor persze a Bet365 után jön a betclic...

Na beszéljünk egy kicsit a sportfogadásról is....
Mivel az eredeti koncepcióm ugrott, kénytelen vagyok a bet365-nél kezdeni. A kezdeti fogadások mindenképpen a belerázódás illetve a bonusz
megszerzésének jegyében telnek majd. Ez nem éppen két azonos szisztéma nálam. Ha nem lenne a bónusz miatti minimum 1.5x ods szabály, akkor valszeg
az első napokban-hetekben csak kimondottan kis szorzójú (1.1-1.3) meccseket tennék szólóban ezt most ki kell egészítenem a kis szorzójú meccsek kötésével a megfelelő
ods elérése érdekében. Sokan szentségtörésnek tarthatják ezt az "értelmetlen" szöszmötölést de még finomítani akarom a stratégiámat a bónusz kivétele utáni időszakra.
Egyenlőre nem sietek sehová ezért a profit (még!) másodrangú szempont. Nem akarok a gyorsan élt hamar meghalt sportfogadók közé tartozni. Persze a kis odsos játéknak
is megvan a maga veszélye, hisz a relatíve nagyobb valószínűség könnyen meghal a -sok fogadás alatt felhalmozott profilocska is elenyészik egy hibás tippen- tény oltárán.
A végleges stratégiám még kidolgozás alatt van de nagy valószínűséggel egy martingale alapokon nyugvó kis odsos, néhány kivételtől eltekintve
1.3-1.8 as fogadások (szóló és max. 2-es, 3-as kötések) szisztémán fog alapulni.
...fuh az a gáz, hogy pont most elég sok másra is kell koncentrálnom (munka, család stb.) a sportfogadáson kívül....

#8 március 20, 2012, 11:54:17, csacsi1899
Üdv Mefisto!

Szerintem a kis oddsos kötés nem számít bele a forgatásba a bet365-ön, vagyis minden oddsnak 1,5 felett kell lennie - ha emlékeim nem csalnak.
(rég csináltam, valaki erősítse, vagy cáfolja meg!)

Ha a kombis szelódba van akár egy esemény is ,ami 1,5-s oddsz alatti,akkor már nem számít bele a bónusz forgatásába!

Idézetet írta: Eich86 Dátum március 20, 2012, 11:56:39
Ha a kombis szelódba van akár egy esemény is ,ami 1,5-s oddsz alatti,akkor már nem számít bele a bónusz forgatásába!
Affene.... köszi, hogy szóltál.... :ok:

Na most értem gépközelbe és jelentem bizony mégis beleszámít! Legalább is nekem számolja.....

Az élő fogadás varázsa és lehetőségei.......
Van ugye ez a Manchester City-Chelsea mérkőzés. Hazaérek a Chelsea megy egy góllal (kb. 75. perc) én balga gyorsan megteszem 1.4-es odson
a Chelsea-t gondolom kihúznak még negyed órát. Hát nem húznak.... Látom a Man. City nagyon nyom és azt is látom, hogy a kétesélyes H-V eredmény
3,8! as odson csücsül! Kizárt, hogy ez döntetlen maradjon! Megteszem izibe! A végeredmény ismert a City behúzza a meccset 2-1 re. Így sikerült
minimalizálnom a kockázatot és nyereséget elérni egy alapból rossz fogadási szituációból.

Körvonalazódik a bankroll managementem is. Nem fogok különféle, alaptőke + X% limiteket felállítani egyszerűen havi (heti, kétheti?) szinten megnézem
az eredményeket. Ha értékelhető nyereséget tapasztalok, fele megy a játékra szánt összeghez, fele pedig "talonba" került. Ha nincs nyereség vagy veszteséges
a hét akkor megy a játék tovább a csökkent összeggel. A félretett nyereséges összegeket max. a pénzem teljes elfogyása esetén használom fel.

Elkezdem az alap koncepcióm, de közben "kiötlöttem" egy új szisztémát is. Kétesélyes fogadásokat teszek, hogy nem lesz döntetlen. Elvben 1.5 ös szorzó felett
ülne a dolog, hisz nagy szórásban 30% körüli a döntetlenek aránya de hát egy hosszú negatív sorozat betehet, arról nem is beszélve, hogy 1.5 felett kéne
kaparásznom. ...na meglássuk....