Bunda volt?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum március 09, 2019, 12:22:04
Annyira rosszindulatuak vagytok, nem ertem miert nincs benne egy 4-5 golos forditas barmelyik meccsben...  ::)  ;D

Ahogy neztem a fo ausztral meccsen is jol lehetett keresni ma a 8-2-es vegeredmennyel es mindenfele overrel..

Persze, benne van. Mint ahogyan az is, h a mai meccseket a vízilabda keretei között rendezték le. Ausztrália...
Hápogunk itt, miközben az Aussie-knál full aranybánya van. Túl sok a szláv és hellén odaát, nem figyel az UEFA, a thai/maláj sportfogadói kultúra meg közelebb van, mint az AFC CL cím. 

Hogy ne menjünk olyan messzire, ez a Hali-Újpest sem volt gyenge.. ( A Honvéd után. Jövő hétre Fradi felkészül.  :redchug: )

Idézetet írta: bitang Dátum március 09, 2019, 20:30:11
Hogy ne menjünk olyan messzire, ez a Hali-Újpest sem volt gyenge.. ( A Honvéd után. Jövő hétre Fradi felkészül.  :redchug: )

Vagy bunda, vagy Horvath Feri egy magus, mert ha jol lattam a cserei hoztak ossze par perc alatt a harom dugot  ;D



#515 június 04, 2019, 16:29:36, csabax
Ez már egy másik ügy?

Hangfelvétel bizonyítja, hogy megbundázták a spanyol bajnokság egyik utolsó meccsét
"A Valenciának nagy szüksége volt a győzelemre ahhoz, hogy a biztos Bajnokok Ligája-indulást érő negyedik helyen végezzen. 2-0-ra meg is nyerték a meccset."
https://444.hu/2019/06/04/hangfelvetel-bizonyitja-hogy-megbundaztak-a-spanyol-bajnoksag-utolso-fordulojat


Vicces ez a spanyol liga...
Az említett meccset néztem, 0:0-nál raktam is a Valenciát....
de egy-két összefüggés:
Amikor Ronaldo tulajdonába került a Valladoid biztosra lehetett menni, hogy benmarad...
Az idény legemlékezetesebb bunda meccse a Barca-Valladoid 1:0 volt. Előtte a Betis-el játszottak 4:4-et a katalánok.
Az egész piac ráment az over-re, értelmes szorzót a 4,5 fölé lehetett kapni.
Van egy jelegzetes Barca trükk:
Suarez kiugorna a leshatáron, csak egy passz kellene 3-5 méterről, és akkor ajtó ablak....(általában sarkon rúgja Messi, támaszkodó láb direkt nem lép...)
A Valladoid ellen háromszor csinálták meg!!!! Láttam a Lyon elleni odavágón is (0:0), a BL-ben....ezt a trükköt.
Általában akkor csinálja a Barca amikor nagyon el akarja játszani a gólratörő focit...
A meccs után a Valladoid el kezdte kapni a pontokat....lsd utolsó előtti forduló.
Nyilvánvaló volt, hogy a Getafe BL-szereplését nem akarja a Liga.

Az a fő baj, hogy egy csomó bajnokságban ez van....nagyon kevés a tiszta meccs!

Idézetet írta: Sound Dátum június 04, 2019, 19:00:08
Nyilvánvaló volt, hogy a Getafe BL-szereplését nem akarja a Liga.
Nekem is ilyesmi volt az érzésem.

Idézetet írta: Sound Dátum június 04, 2019, 19:00:08
Nyilvánvaló volt, hogy a Getafe BL-szereplését nem akarja a Liga.

És szerintem az UEFA sem.  :noway:



Újabb ausztrál gyöngyszem :D
Úgy néz ki arrafelé 3 gólos hátrányból sokkal könnyebb a győzelem...

Indonéz 3 liga

Nostalgia FC - Bocah Liar

Meccs előtt a Bocah Liar győzelme 1.03-1.05 körül volt.

Az első félidő eredménye 2-0  ;D
bet365 kis grafikáján követtem, a Nostalgia FC-nek volt csak lövése és szöglete, a Bocah Liar  1.03-as szorzójú favoritként sem lövést nem engedett el, sem szögit nem harcolt ki  ;D

Második félidő kezdődik, a Liar odsa felkúszott 1.36-ra, a gól under/over piacokon 6,5 volt a line...

Most a 87. percnél tartanak, ahhoz képest, hogy a fívorit Liar az első fi-ben nem lőtt egyet sem, most van 16 kísérlete. Ebből 7 ment kapura, mind a hét gól lett. Nem mellesleg a Liar 'kiharcolt' 3 büntetőt is  ;D

Hát ennél nyílvánvalóbb bundát nehéz összehozni  ;D

#523 november 06, 2019, 10:18:00, Greipel
https://www.eredmenyek.com/merkozes/KhqN5CL5/#osszefoglalas

0 kapuralövés tőlük félidőben bónuszként. Ennyire undorító dolgot már rég láttam.

Update: kihagyott tizi, 56. perc...  :hanyas:

Idézetet írta: Greipel Dátum november 06, 2019, 09:54:00
https://www.eredmenyek.com/merkozes/KhqN5CL5/#osszefoglalas

0 kapuralövés tőlük félidőben bónuszként. Ennyire undorító dolgot már rég láttam.

Most kell fogadni élőben a hazai győzelemre, vagy legalább a döntetlenre.  :ok: