Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: georgeboyd Dátum április 30, 2013, 00:58:35
Hozzáadhatod a külföldi bankszámlát. Ha fizetsz be rá arról a számláról, akkor kivenni is tudsz majd. Mondjuk nem árt, ha átállítod a lakcímet a kintire, ugyanis ha Skrill kártyát is igényelsz, ahhoz hozzárendelik a Skrilles lakcímedet, sok internetes vásárlásnál kérik ezt ellenőrzésként. Bár, most ha jobban belegondolok, maradhat a régi cím is, tök mindegy. 8)
A legtisztább az lenne, ha belépnél az accountodra, ott  felül Contact a zászlók alatt, majd Support Centre, utána My Profile, majd General 'My Account' enquiries, és itt megkérdeznéd tőlük, leírva a történetet, hogy szerintük hogy a legfaszább.

Az állandó lakcímem marad az itthoni, meg a kártyát is erre a címre igénylem. Miután kiértem, nyitok egy számlát, aztán ha valami fennakadás lenne, írok nekik! Köszi! :ok: Még azt jó volna tudni, ki és milyen esetekben nézhet utána a skrillemnek, illetve nekik milyen adatszolgáltatási kötelezettségük van különböző pl. magyar szervek felé.

Meg mindig mukodik az a 10 euros elso befizeteses bonuszuk?

Egy családtagom is nyitna Skrill számlát, egy háztartásban élünk, egyazon IP-ről menne a dolog, és a pénzmozgások miatt elképzelhető, hogy egymásután lépnénk be a számlánkra. Származhat valamiféle hátrány(unk)-om belőle? Rendeltetésszerű használatra gondolok, nem ide-oda utalgatásokra.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 10, 2013, 15:13:30
Egy családtagom is nyitna Skrill számlát, egy háztartásban élünk, egyazon IP-ről menne a dolog, és a pénzmozgások miatt elképzelhető, hogy egymásután lépnénk be a számlánkra. Származhat valamiféle hátrány(unk)-om belőle? Rendeltetésszerű használatra gondolok, nem ide-oda utalgatásokra.

Semmi probléma nem származhat belőle.

#769 május 11, 2013, 13:46:48, Alkimista87
Köszönöm, csacsi1899! :ok:

Csinálgatom itt a verifikációkat egy családtag skrill-jénél, de a bankkártya-szám megadását nem fogadja el, azt írja, hogy adjak meg érvényes kártyaszámot. Nos, a szám stimmel, a kártya érvényes, kötőjeleket nem enged betenni, 16 karakter van kitöltve, s van további négy üresen, ahova fogalmam sincs mit kéne írni, ha kell egyáltalán valamit. Maestro kártyáról van szó, így a kártya típusánál (jobb híján) Mastercardot választottam. Hol lehet a hiba, tudja valaki? Köszi előre is!

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 11, 2013, 13:42:28
Köszönöm, csacsi1899! :ok:

Csinálgatom itt a verifikációkat egy családtag skrill-jénél, de a bankkártya-szám megadását nem fogadja el, azt írja, hogy adjak meg érvényes kártyaszámot. Nos, a szám stimmel, a kártya érvényes, kötőjeleket nem enged betenni, 16 karakter van kitöltve, s van további négy üresen, ahova fogalmam sincs mit kéne írni, ha kell egyáltalán valamit. Maestro kártyáról van szó, így a kártya típusánál (jobb híján) Mastercardot választottam. Hol lehet a hiba, tudja valaki? Köszi előre is!

Talán a kártyaszámból látja, hogy nem Mastercard...
Mondjuk valószínűleg nem véletlen, hogy rákérdez a kártya típusára, így elképzelhető, hogy nem tudsz Maestrot használni hozzá...

Idézetet írta: Knapp Dátum május 11, 2013, 14:31:17
Talán a kártyaszámból látja, hogy nem Mastercard...
Mondjuk valószínűleg nem véletlen, hogy rákérdez a kártya típusára, így elképzelhető, hogy nem tudsz Maestrot használni hozzá...

Ez nem túl jó hír..Érdekesség, hogy pl. a Bet365-nél működött a befizetés Maestro-val, furcsállom, hogy itt ez nem lehetséges. Köszi a választ!

Úgy van, ahogy Knapp irja. Nincs Visa vagy MasterCardod, esetleg netbank?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 15, 2013, 11:27:09
Úgy van, ahogy Knapp irja. Nincs Visa vagy MasterCardod, esetleg netbank?

Az én lakosságimhoz MC tartozik, viszont a családtagomnak (akinek a másik MB-t nyitottam) csak Maestro-ja van. Mindegy, majd akkor küldök egyikről a másikra. Jut eszembe, ha nincs az új mb-hez kártya társítva, és banki átutalással sem érkezik rá pénz, fogadni és küldeni azért tud? Tehát használható úgymond teljes körűen? Nyilván kifizetés így nem lesz onnan bankszámlára se kártyára, de ha küldeni lehet róla, nekem az is elegendő.

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 15, 2013, 21:15:00
Az én lakosságimhoz MC tartozik, viszont a családtagomnak (akinek a másik MB-t nyitottam) csak Maestro-ja van. Mindegy, majd akkor küldök egyikről a másikra. Jut eszembe, ha nincs az új mb-hez kártya társítva, és banki átutalással sem érkezik rá pénz, fogadni és küldeni azért tud? Tehát használható úgymond teljes körűen? Nyilván kifizetés így nem lesz onnan bankszámlára se kártyára, de ha küldeni lehet róla, nekem az is elegendő.
Ha az irodákhoz való be-, kiutalásra gondolsz akkor igen.

Idézetet írta: sleve Dátum május 16, 2013, 11:48:41
Ha az irodákhoz való be-, kiutalásra gondolsz akkor igen.

Köszi! :ok: Illetve mb-k közti pénz küldésre/fogadásra. Az is működik?

Nyitok egy új lakossági bankszámlát, amit aztán a Skrill-hez hozzá is rendelek. Az előzőekben az ellenőrzés levonással valósult meg (1,00-2,99 € közötti), viszont szeretnék minél előbb átesni ezen a folyamaton, (és ugyebár a bankkártyát számlanyitást követően kb 2 hétre küldik) tehát működőképes az, hogy netbankon keresztül utalok MB-re egy kisebb összeget? Ha így teszek, ezzel le lesz tudva az ellenőrzés, azaz miután megkaptam a kártyát, rögtön használhatom is befizetésre?

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 20, 2013, 19:42:10
Nyitok egy új lakossági bankszámlát, amit aztán a Skrill-hez hozzá is rendelek. Az előzőekben az ellenőrzés levonással valósult meg (1,00-2,99 € közötti), viszont szeretnék minél előbb átesni ezen a folyamaton, (és ugyebár a bankkártyát számlanyitást követően kb 2 hétre küldik) tehát működőképes az, hogy netbankon keresztül utalok MB-re egy kisebb összeget? Ha így teszek, ezzel le lesz tudva az ellenőrzés, azaz miután megkaptam a kártyát, rögtön használhatom is befizetésre?
Nem. A bankkártya ellenőrzéshez bankkártya kell, azért hívják bankkártya ellenőrzésnek. Ha utalsz ki pénzt, az még jól jöhet, legalább visszafelé is kérhetsz pénzt.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum május 20, 2013, 22:23:04
Nem. A bankkártya ellenőrzéshez bankkártya kell, azért hívják bankkártya ellenőrzésnek. Ha utalsz ki pénzt, az még jól jöhet, legalább visszafelé is kérhetsz pénzt.

Értem, köszi!

Egy teljesen friss számlán, mindenféle ellenőrzés nélkül 1.000 euró a kimenő tranzakciós limit 3 hónapra.

De irodától pénzt lehet ennél többet is lekérni rá azonnal, igaz?
Magyarul, bejövő tranzakción nincs limit?