Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum május 24, 2013, 09:17:07
Egy teljesen friss számlán, mindenféle ellenőrzés nélkül 1.000 euró a kimenő tranzakciós limit 3 hónapra.

De irodától pénzt lehet ennél többet is lekérni rá azonnal, igaz?
Magyarul, bejövő tranzakción nincs limit?

Biztosra nem tudom mondani, de szerintem nincs. Legalábbis így lenne logikus.


Ezt már nem hiszem el. Skrillhez most komolyan nem jó az MC paypass kártya? Próbálnám verifikálni, de sehogy nem akarja levonni az összeget. Vagy mi lehet a gond? Valaki használ ilyen kártyát feltöltéshez? Indoknak valami egészen mást ír ki, de valahogy nem sikerül értelmeznem, hogy mi lehet a problémája. Ezt írja:

"The following credit/debit card cannot be used to verify your identity because it has been issued in a country different than your country of residence."

Ötletek?

#783 május 27, 2013, 13:28:31, Dopamin
Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 27, 2013, 13:14:08
Ezt már nem hiszem el. Skrillhez most komolyan nem jó az MC paypass kártya? Próbálnám verifikálni, de sehogy nem akarja levonni az összeget. Vagy mi lehet a gond? Valaki használ ilyen kártyát feltöltéshez? Indoknak valami egészen mást ír ki, de valahogy nem sikerül értelmeznem, hogy mi lehet a problémája. Ezt írja:

"The following credit/debit card cannot be used to verify your identity because it has been issued in a country different than your country of residence."

Ötletek?

Ha jól értelmezem, akkor az a problémája,hogy a kártya más országhoz van hozzákötve mint a lakóhelyed.
Ezt mondjuk nem értem, ha magyar lakhelyed van és magyarba csináltad a kártyát, akkor ennek nem kellene problémának lennie.

Banki átutalásos vertifikáció esetleg?

Idézetet írta: Dopamin Dátum május 27, 2013, 13:24:43
Ha jól értelmezem, akkor az a problémája,hogy a kártya más országhoz van hozzákötve mint a lakóhelyed.
Ezt mondjuk nem értem, ha magyar lakhelyed van és magyarba csináltad a kártyát, akkor ennek nem kellene problémának lennie.

Hát ez az. Magyar a lakossági számla, magyar a kártya, magyar az állandó lakcím (itt is van a tartózkodási hely), szóval én sem értem. Verifikálni nem enged, amikor kíváncsiságképp befizettem volna a kártyával, akkor meg ez a szöveg jelenik meg:

"Due to processing restrictions we are unable to debit your MasterCard. You may try with your Visa, American Express or Diners. Alternatively, you may choose another deposit option."

Valamilyen korlátozásokat ír, amiért nem engedi, de nem értem a valós indokot.

#785 május 27, 2013, 14:23:34, Alkimista87
Idézetet írta: Dopamin Dátum május 27, 2013, 13:24:43
Banki átutalásos vertifikáció esetleg?

Így az lesz, csak még az 1,9%-os díj ellenére is jobban kedvelem a kártyás feltöltést, plusz itt a verifikáció is csak egy nap lenne, nem 2-3. De hát én vagyok a hülye, hogy nem nézek utána a működő kártyáknak, és merem feltételezni, hogyha jó a sima MC, akkor a paypass, ami elvileg sokkal modernebb, az is működni fog (ha egyáltalán az a baja).

Kieg: Elmentem pénzt levenni, hátha mondjuk rosszul aktiváltam a kártyát, de minden rendben ment vele, szóval lehet tényleg nem jó Skrill feltöltéshez Paypass (de ez még megerősítésre vár). Nálam viszont valami határozottan nem stimmel.

Lassan törzsvendég leszek ebben a témában, úgy látom, de volna itt még egy dolog, amiben kérném a segítségeteket. Mivel a kártyás feltöltésre vonatkozó terveim meghiúsultak, így marad a banki átutalásos megoldás, viszont: Ez egy új lakossági számla, verifikálva még nincs, ez jelent valamilyen hátrányt, vagy rögtön utalhatok bármilyen összeget? Másik: Unicredit netbankjából szeretném elindítani, ugyebár a Skrillnek van magyar számlaszáma, ráadásul ugyanennél a banknál, szóval ez esetben normál forint átutalásos megbízás megteszi? Köszi a segítséget! Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de inkább így teszek, mintsem futkároznom kelljen a pénzem után!

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 27, 2013, 16:04:22
Lassan törzsvendég leszek ebben a témában, úgy látom, de volna itt még egy dolog, amiben kérném a segítségeteket. Mivel a kártyás feltöltésre vonatkozó terveim meghiúsultak, így marad a banki átutalásos megoldás, viszont: Ez egy új lakossági számla, verifikálva még nincs, ez jelent valamilyen hátrányt, vagy rögtön utalhatok bármilyen összeget? Másik: Unicredit netbankjából szeretném elindítani, ugyebár a Skrillnek van magyar számlaszáma, ráadásul ugyanennél a banknál, szóval ez esetben normál forint átutalásos megbízás megteszi? Köszi a segítséget! Bocs, ha hülyeségeket kérdezek, de inkább így teszek, mintsem futkároznom kelljen a pénzem után!

Úgy emlékszem, hogy utalásnál maga az utalás a verifikáció.
Az a fontos, hogy a te neveden legyen a bankszámla, ahonnan utalsz.
Elvileg bankon belül azonnal át is vezethetik a pénzt a célszámlára, onnantól már a Skrill adminisztrációján múlik csak, hogy mikor írják jóvá...

Így egy belföldi, bankon belüli utalással megúszod, ráadásul a netes utalással költséged is alig lesz.
"Véletlenül" a legolcsóbb megoldásba kergetnek bele.   :)

Sziasztok!

A verify-re szeretnék rákattani,de a következőt írja (csatolt kép). A Confirm-ra se engedi.

#789 május 27, 2013, 17:17:00, Alkimista87
Idézetet írta: Knapp Dátum május 27, 2013, 16:40:09
Úgy emlékszem, hogy utalásnál maga az utalás a verifikáció.
Az a fontos, hogy a te neveden legyen a bankszámla, ahonnan utalsz.
Elvileg bankon belül azonnal át is vezethetik a pénzt a célszámlára, onnantól már a Skrill adminisztrációján múlik csak, hogy mikor írják jóvá...

Így egy belföldi, bankon belüli utalással megúszod, ráadásul a netes utalással költséged is alig lesz.
"Véletlenül" a legolcsóbb megoldásba kergetnek bele.   :)

Én is mintha úgy olvastam volna valahol. :ok: Remélem napi egyszer azért ránéznek a számlájukra, és jóváírják az összeget, mert már ma lenne, is késő lenne. ::)

Köszi a segítséget!

Idézetet írta: Alkimista87 Dátum május 27, 2013, 17:12:04
Azt hiszem először meg kell tenned elsődleges kártyának, azaz nyomj a "primary" gombra.

Azt akartam,de a következő szöveget dobja ki és nem csinál semmit.

Idézetet írta: Pikaa Dátum május 27, 2013, 17:13:40
Azt akartam,de a következő szöveget dobja ki és nem csinál semmit.

Közben láttam, hogy mégse lesz jó a válasz, így töröltem. Egyébként nem tudom mi bajuk lehet a kártyákkal..

Az baj, ha 2 bet365- ös számlára fizet be valaki 1 skrillről ? Haverom tette így, és most fosik hogy bannolják.. ;D

Elvileg igen,de szerintem leszarják. Ha esetleg lezárják a számlát, akkor szánni-bánni kell a dolgot, magyarázkodni, igérni és akkor nem lesz gond. Ilyen éren megértőek..

Idézetet írta: ncis88 Dátum május 27, 2013, 17:45:40
Elvileg igen,de szerintem leszarják. Ha esetleg lezárják a számlát, akkor szánni-bánni kell a dolgot, magyarázkodni, igérni és akkor nem lesz gond. Ilyen éren megértőek..

Jó csak mert az egyik család tagom akar nyitni egy számlát, de nem akar új MB-t csinálni, hanem akkor úgy mond a közösről rakna fel pénzt.