Tanuljunk pokerezni

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: bleah Dátum november 29, 2008, 20:03:43
en nem tudok jol pokerezni de ha poker anyagra van szukseged szoj es kuldok egy linket ahonnan en 150 gb anyagot szedtem ossze , konyvek , versenyeg etc.
ha barkinek kell csak szolni kell
amugy en lemondtam a poker "karrierol" , nekem a sportfogadas a megfelelo , nem tudok es mar semmi sem motival

Én kiváncsi vagyok a linkre!Megköszönném,ha elküldöd!:D

elment
remelem hasznodra lessz

Idézetet írta: Boldi Dátum november 29, 2008, 20:00:50
Lenne kérdésem azokhoz akik tudnak jól pókerezni és van már sok tapasztalatuk.

Eddig csak freeroll-on játszottam, tudom ez még nem igazán próbatétel. Csak tv közvetítésekből és interneten nézegettem stratégiákat, és így tanultam meg mi is a póker és hogyan kéne jól játszani.
Szóval freeroll-on eddig kb. 30 versenyen indultam, ahol 200$ a díj és az első 10 hely fizet, ott 300-500 fős mezőnyből általában simán eljutok az első 50-100 közé, de innen tovább már nem annyira, és eddig 4-szer voltam 30-ban és a legjobb helyezésem 13. és 22. hely.
Végül is azt akarnám tudni, hogy ez jó eredmény eddig vagy inkább hagyjam az egészet?



A pókerben rettentően számít a hosszútáv!
MTT-ken (versenyeken) ez még jobban kiéleződik,ésd nagyobb a variancia!
Ergó 30 Tour az nagyon kis minta,ebből nem lehet eldönteni,h érdemes-e ezzel foglalkozni vagy sem.
Én azt mondom neked,a póker az az a sport,ahol különösebb tehetség nélkül,és sok tanulással,bárkiből lehet nyerő játékos micro limiten(és tekintve a magyar átlag fizetést,az emberek itt is jelentős pénzeket tudnak leakasztani)
Amúgy melyik oldalon játszol?
Miért nem keresel olyan termer,ahol mondjuk több az induló,olyan 1000-2000fő,de olyan 100-200.hely körül már kap az ember pénzt,és hát sok kicsi sokra megy..:)



A pókerben rettentően számít a hosszútáv!
MTT-ken (versenyeken) ez még jobban kiéleződik,ésd nagyobb a variancia!
Ergó 30 Tour az nagyon kis minta,ebből nem lehet eldönteni,h érdemes-e ezzel foglalkozni vagy sem.
Én azt mondom neked,a póker az az a sport,ahol különösebb tehetség nélkül,és sok tanulással,bárkiből lehet nyerő játékos micro limiten(és tekintve a magyar átlag fizetést,az emberek itt is jelentős pénzeket tudnak leakasztani)
Amúgy melyik oldalon játszol?
Miért nem keresel olyan termer,ahol mondjuk több az induló,olyan 1000-2000fő,de olyan 100-200.hely körül már kap az ember pénzt,és hát sok kicsi sokra megy..Smiley


*javítva

Valaki dobja át ide is a linket, köszi.



szerintem a dolog akkor kezd erdekesse valni amikor rajosz hogy ugyan ugy mint a sportfogadasban , elengedethetetlen a strategia es moneymanagment
ugyan ugy mint a sportfogadasban ha megszeged a felalitott szabalyaid akkor veged
es az eltben is ugyan igy van
utoljara mikor pokereztem , utolso kezem egy J6 kezben , flop 636, ellenfelem beemel , en raemelek , o all in en megadom , na mi van a kezeben ?
ugy van .... A6 es szivtam mint a torkos borz ...

Akkor majd legközelebb, ha a las vegas-i egyik WSOP döntőn ülök feltétlenül szólok nektek !  :)

Komolyra fordítva pedig, köszi a válaszokat és a tanácsokat, megfogadom őket !
De az biztos ennél tényleg többet kell még játszanom.

A pokerstrategy.com-ra már regisztráltam, ugye az jó? ami ott van azokat tanulmányoztam, vagy pedig már sokan ugyanazt  játsszák gondolom. Ott vannak letölthető programok is,  akkor ezekbe jobban belevetem majd magam.

Bleah a linket én is kérném meg aki tud könyvet ajánlani azt is szívesen veszem.


ott vannak konyvek , turnek minden ami amire szukseged van ... tapasztalaton kivul :P
pu-be megy a link is

A magyar szakirodalom közül,én a Harrington könyveket ajánlom,illetve a különböző magazinokból is sokat tud tanulni egy kezdő.
De a leghasznosabb tanulás a FÓRUMOZÁS!Nincs annál hasznosabb ha magasabb limiteken játszó playák/profik analizálják a handed.De ez majd később :D

Magyar nyelvü poker anyag akad valakinek a gyüjteményében ?
Ha igen megkérném küldje el mailbe  :great:
előre is kösz

Egy scannelt Sklansky könyvvel tudok szolgálni! Érdekel? ;)