Fogadási Stratégiák

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Udvozletem
Arra lennek kivancsi hogy van e olyan program ami a meccs kozben torteno oddsvaltozasokat figyeli. Es esetleg jelez is. Vagy egy programozo tudna egy ilyet irni?
Nekem azert kene mert ebben latok erteket. Foleg kezi es kosar meccseken. De mondhatom a tegnapi juve meccset is mikor 1-0 rol forditottak 2-1 re. Azt 2.55 oddsert meg is dobtam egy 20 assal.
Sosem a meccs kozbeni oddsot figyelem hanem az elottit.
Most megy a francia meccs 5-1 re vezettek a romanok (kezi) 1.50 et adott ra. Meccs elott 1.06 ot adott a franciakra. Ez kb a 10. Percben volt. Tuti megforditjak.
Ilyen program kene. Sajnos csak 24 ora van egy nap. Gep elott dolgozok. Tanulok is. Sportolok. Ha tudnam figyelni ezt szerintem osszetudnek szedni egy kis penzt. Csak napi szinten nincs erre idom energiam.

Vezetnek is mar.
Nyeremeny szempontjabol sem rossz.
De ha bukast is kalkulaljuk  akkor ha 4bol 3 jo akkor mar plusszos. Ha ad ilyen 1.50 et mar. Viszont ha vsak meccs elotti 1.05 - 1.20 oddsokat huzok es bukta. Akkor tan 1 honap kell hogy csak azt az 1 tet vissza hozza...

Sziasztok!

Teljesen új vagyok a sportfogadás világában. Csak nemrég kezdtem. (2 hete) Ellenben mindig is érdekelt. Az elmúlt fél évben csak megfigyelő voltam. Bújtam a fórumokat, oldalakat, elemzéseket. Követtem a meccseket. Úgy tettem mintha fogadnék.
2 hete kezdtem élesben játszani.
Ahogy olvastam, az általam vitt stratégiát (hamarosan kifejtem) az esetek 95-100 %-ban felelőtlennek tartják. Nem vagyok bolond, pontosan értem, hogy miért. Nagy a kockázat.
Szerencsére megengedhetem magamnak, hogy főállásban ezzel foglalkozzak. (Napi 10-14 órát) Megfelelő mennyiségű tőke is rendelkezésemre áll.

A stratégiám a következő. Nagyon nagy vonalakban:

-Napi kb 150 fogadással operálok.
-10-50-100 ezres tétekkel. (100 ezer fölé sosem megyek)
-Indulatból sosem fogadok. Tartom magam az aznapra megszabott menetrendhez.
-Csak élőben játszom.
-Az utolsó (sportágtól függően) harmad/negyed/második félidő végén szállok be. Csak 1-2 esetben nem tartom magam ehhez.
-Nem keresem a magas oddsokat.
-Amit a szokásos kockázatnál is neccesebbnek érzek, azt nem teszem meg.

Már előző nap eldöntöm, hogy másnap miket akarok megtenni. Ergo fél napom fogadásokkal, fél napom elemzéssel-felkészüléssel telik)


2 hét alatt 6 millió 560 ezres pluszban vagyok. A kezdeti tőkémet (1 millió forint) már pár nap után kivettem + ráraktam 10% hasznot, hogyha egyszer beütne a gebasz, úgy szállják ki, hogy összességében saját pénzt nem buktam, hanem még nyertem is egy picit.

Szép profit.
Használj több irodát, mert ha ezt egynél érted el, akkor lehet, hogy legközelebb már csak 100-500-1000ft-os tétekkel tudsz ügyeskedni :D :D

Ja, és nyiss naplót

Köszönöm!

1 irodánál jött össze.
500-1000 forint? Uhhh. Ez nem hangzik túl jól.
Itthon és külföldön mi lehet az a határ, ameddig engedi az embert nyerni?

Illetve annyit megtehetek, hogy irodánként havi 4-5 millió forintos havi profitot tűzök ki célként. Vagy már ez is szúrni fogja a szemüket??
Persze ezek magyar viszonylatban nagy pénzek, de nemzetközi szinten ez aprópénz.

Fogamam sincs mi lehet a határ. Valószínű mindenkinél más, attól függően, hogy milyen startégia szerint játszik.
Szép cél az a havi 4-5 milla, de azért két hétből, sőt 6hónapból sem lehet biztosat mondani bármiféle sttratégiára, hogy ténylegesen működik.

Kicsit írhatnál bővebben a tipp kiválsztásról, elvigre egy mégiscsak egy "fogadási stratégiák" csoport. Mikre fogadsz, mikre figyelsz tippválasztásnál...stb

Értem. Köszi!

Egy kicsit messzebbről kezdeném. Rizsának fog tűnni, de én ehhez tartom magam:

-Az ember ne játékként tekintsen erre, hanem mint munkára. (Ha sokat akar keresni)
-Ergo vegye komolyan. Napi 10-14 óra. Nincs lébecolás, meg össze vissza rakosgatás.
-Legyen tartalékod. Nem érdemes akkorát kockáztatni, hogy megfelelő nagyságú tartalék nélkül ugorjon fejest az ember a sportfogadás világába. Ez azért fontos szerintem, mert ha buksz, akkor az legyen inkább egy lecke, ne egy totàlis anyagi csőd. Sok ember esett ebbe a hibába.
-Mértékletesség.
-Sok kicsi sokra megy elve.
-A lefektetett szabályrendszered betartása.

(Azt hozzá kell tennem, hogy legtöbben ember szerint pont így nem szabad csinálni. Lásd:főállás)

A szabályrendszerem:

Mivel világ életemben faltam a sportot, ezért komolyabb tudással indultam neki a sztorinak.
Plusz: fél évig elemeztem szinte az összes sportágat/csapatot/országot-ligát/statisztikát. Ez komoly segítség a munka kapcsán.

Konzervatív vagy mondhatni nagyon óvatos vagyok.
Részben ilyen az alkatom, másrészt ez illeszkedik a stratégiámba.

A fogadás előtti napon kiválasztom a másnapi kínálat 50-70 számomra érdekes mérkőzését. Sportág független. Egyenként mérlegelek. (Mennyire lehet lefutott/szoros/meccs tétje/csapatok formái/egymás elleneni mérleg stb)
A kiválasztott meccsekre felkészülök.

A napi tervem 400-600 ezer forintnyi profit.
10-50-100 ezer forintos tétekkel dolgozom.

Csakis élőben fogadok. (Csökkenti a kockázatomat)
Csak valamelyik harmad/negyed/ félidő végén. (Hasonló okból, mint az élő fogadásnál)

Max 1.2 odds érdekel. Fölötte nem. (1-2 alkalommal megszegtem. Bejött, de komoly lelkiismeret furdalásom volt, hogy megszegtem a saját szabályomat) Nem 10 perc alatt akarom teljesíteni a napi tervet.

Ellenben rugalmas vagyok. Az előző napon kiválasztott meccsek közül nem teszem meg azt, ahol megnövekedett kockázatot érzek.

Kötéseim is vannak. (Fogadásaim harmada) Általában kettes. Elképesztő ritkán hármas.

Gyakran teszem meg:

-Mérkőzés győztese
-harmad/negyed/félidő győztese
-pontszám és variációi
-gólok száma, páratlan-páros stb stb
-pontos végeredmény

Hiába teszek csak valamelyik harmad/negyed/félidő végén, az elejétől kezdve követem a meccset. Sokszor van idegek harca. Szinte kicentizem a tétrakást.
Hiába megfelelő az odds (max 1.2), ha a meccs képe a szokásosnál is neccesebb, akkor nem teszem meg.

+ Gyakorlatilag minden sportág jöhet. Ellenben próbálok a transzparenciára a lehető legjobban ügyelni. Necces ország-necces liga/csapat szóba sem jöhet. Mondjuk máshol sincs tuti. Bárhol előfordulhat bunda.

Szóval. Nagyon-nagyon sok idő a felkészülés és a 100-150 fogadás egy napra. Reggel 8-22 között nyomom. Fárasztó, de eddig megérte.
Hétvégenként nem dolgozom, mert felrobbanna az agyam. A hétköznapok bőven elegendőek.

A saját példámból kiindulva szerintem a kulcs a kockázat minimalizálásban van.

-Játék/liga/csapat ismeret. Magas szinten.
-Kicsi odds
-Élő fogadás
-Csak harmad/negyed/félidő végén
-Az összes mérkőzést élőben követni. Közben mérlegelni.

Vannak persze meglepetések is, de a veszteségeket többszörösen betömöm. Eddig minden napomat 400-600 ezer forint pluszban fejeztem be.










Gondolom lassan jön a link ahol elő lehet fizetni a tippekért.  :beerchug:

Ennyit egyedul tradingel hagynak nyerni... De sima iroda 6 millat ket het alatt nem hagyna nyerni... es mit is akartunk ezzel a kis tortenettel illusztralni? :) eladni naponta 150 tippet szinte lehetetlen, ennyit irni csak ugy azt se ertem... lehet csak megbecsulesvagya van a csavonak :) :) :)

Én azt nem értem, hogy miért nem keresi a magas oddsokat. Sokkal jobban fizet, mint a kicsike  ???

Egy 100 ezres tét 5,00-ra, és máris megvan a napi kitűzött 400 ezres profit.

Másik kérdés, hogy hol lehet 1,19 oddson páros-páratlanra fogadni (akár élőben)?   :-\

Idézetet írta: flamman Dátum november 12, 2018, 08:31:54
Másik kérdés, hogy hol lehet 1,19 oddson páros-páratlanra fogadni (akár élőben)?   :-\

Bármilyen meccs vége előtt pár perccel lehet ilyen odds.  ;)

Tudom hogy nem ide tartozik, AC lehet egy kèrdèsem?

Tèged itt elèg jó fogadónak látlak. Amit írtam kezdő naplóban martingale kosárlabdát naplót. Szerinted hosszútávon működhet? Èn jó lehetősèget látok benne, csak sajnos a hülye èlő fogadás miatt bustoztam. Le fogok róla szokni ès csak a megtervezett stratègiát játszani . De a stratègia szerinted jó? Mármint H negyed alá fölè  ez 1,85- 1,90 és szorzó. Kicsit a tèten finomítottam. Ha elmegy 2,3 mal szorzom a tètet minden esetben, így alaptètet nyerek.

Sziasztok. Most kezdtem el játszani Tippmixpron. A korlátozással kapcsolatban mit tapasztaltatok? Elég nagy tétekkel szeretnék fogadni. Mekkora a tűrőképességük?

Idézetet írta: kovacspeter05 Dátum november 19, 2018, 09:04:12
Sziasztok. Most kezdtem el játszani Tippmixpron. A korlátozással kapcsolatban mit tapasztaltatok? Elég nagy tétekkel szeretnék fogadni. Mekkora a tűrőképességük?

Amíg sűrű sugárba fogsz tejelni, addig nem kell félned a korlátozástól.