TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Szerintem nem rossz, de azért el kell benne még kicsit mélyedni. Nem fogadásból élek; így ha esetleg csak ez maradna, akkor nem kötném fel magam.

Az oddsokat pedig figyelni kell nagyon; biztos fognak majd hibázgatni, amit talán ki lehet majd használni.

Pápa - Siófok  1,88 - 3,40 - 3,90

Ez ha nem is hiba, de egy figyelemre méltó szorzó. Kiesési rangadó, ahol nálam a Pápa a szarabb csapat, a Siófok pedig keményebben küzd, mint Rocky Balboa :D

Az élő fogadással egyelőre nem sikerült meggyőzni, háromszor léptem fel a honlapra, de még egyszer sem kínáltak eseményt.

én eddig nagyon meg vagyok elégedve az oldallal!  ::) ahhoz képest, hogy első nap nem rossz... élő fogadások meg a kínálat meg reméljük, hogy bővülni fog..és fog is.... ;D csak idő kérdése  :)

Élő fogadásra csak holnap este lehet számítani a Skandináv lottó keretében. Úgy hallottam lehet majd Under/ over 150 re fogadni na meg persze páros páratlan , az 5s lottó már komolyabb procedúra lesz szombaton . A kenót csak júniustól aktuális majd :D

bónusz sztem se lesz, majd vmelyik sportújsághoz mellékelnek 500 Ft-os kupont vagy hasonló...

Kell legyen majd bónusz, mert a szabályzatban szerepel.

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 21, 2013, 19:17:33
Az élő fogadással egyelőre nem sikerült meggyőzni, háromszor léptem fel a honlapra, de még egyszer sem kínáltak eseményt.

Két kézilabdát (a magyart és a németet is) tervezték, de aztán törölték. Nagyon alfa állapotú.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 21, 2013, 18:31:38
Ha ez a 100 000 ft a plafon, illetve az általános mérce minden eseményre, akkor az tényleg alacsony, de azért egyéb irodáknál eseménytől függően vannak jóval alacsonyabb limitek is!
Még a bet365-nél is előfordul, hogy egy alacsonyabb ligás meccsre csak 45000-t enged feltenni, a különböző egyéni korlátokról (10 euró/tét, 3 euró/tét...) már ne is beszéljünk...

Ez a 100eft azért is öngól, mert aki nagyobb téttel (több szelvénnyel) tippmixezik, azt sem fogják tudni ez miatt átcsábítani.
Na meg ugye a tippmixnél a nagyobb összegű nyeremények kivételével megmarad az anonimitás.

Ne legyél már buta!  :laugh:

A 100 000 Ft max tét  1 db szelvényre érvényes... tehetsz akár 3db szelvény 100 000 Ft -al!

Idézetet írta: mAtThEwT Dátum május 22, 2013, 00:38:29
Ne legyél már buta!  :laugh:

A 100 000 Ft max tét  1 db szelvényre érvényes... tehetsz akár 3db szelvény 100 000 Ft -al!

Idézetet írta: mAtThEwT Dátum május 22, 2013, 00:38:29
Ne legyél már buta!  :laugh:

A 100 000 Ft max tét  1 db szelvényre érvényes... tehetsz akár 3db szelvény 100 000 Ft -al!

Ha te mondod, biztosan így van.  :)
Egyébként próbáltad már bármelyik online irodánál ilyen módszerrel kijátszani a maximális tétnagyságot? Sikerült?   ;)
A buki azért ad meg maximumot, mert a kockázatait kontrollálni akarja, nem akar egyetlen esemény egyetlen kimenetelén elszállni.
Mégis mit tudna szabályozni egy maximális téttel, ami könnyedén kijátszható?
Egyáltalán mi értelme lenne? Csak szívatásból, hogy többször kelljen elküldened ugyanazt a szelvényt?
És akkor a nyerhető összeg valójában a csillagos ég, hisz ezerszer is elküldheted a százezres szelvényedet?
Ez kicsit ellentmond a bukmékerek logikájának...

Persze ettől függetlenül, lehet, hogy működni fog ez a több szelvényes módszer (eleinte), hisz a Tippmix indulásakor még a kötéstiltást is elfelejtették beállítani, így ugyanarról az eseményről több fogadást is választhattál a szelvényedre...    ;D


Hát nem vagyok hasra esve. Nem is a szorzókon, hisz annak növelésére törvénymódosítás is kellene (az adóztatás miatt), inkább a kivitelen, a kínálaton, egyáltalán a körítésen. Mondtátok többen itt, hogy a tippmixnél sokkal jobb. Ez igaz. De! Itt egy versenyképes online irodát ígértek (bár nem hittem hogy az lesz...). Nem egy irodát ami jobb lesz a tippmixnél...
Az élőfogadás és a bónuszok ma már alap. Napi 1-2 esemény élőn, pedig a gyenge alatti kategória! A kínálatban pedig bőven van hova fejlődni. Úgy mint fogadástípusokban is! Azt gondolom az szrt is minden "szakemberével" együtt ugyanolyan belterjes szülemény, mint itt évek óta minden! Ha csak egyetlen (!) hozzáértő, tapasztalt és pártatlan szakember lenne ott megfelelő pozícióban, akkor ez sokkal jobban sikerült volna.
El tudom képzelni, hogy a szoftverfejlesztők micsoda kálvárián mehettek keresztül , vért izzadva, míg ezt így összehozták a sok dilettáns hülyeségeinek is megfelelve...
Marketing fronton is lapátra tennék ott mindenkit! Ahelyett, hogy fikázzák a többi irodát, meg hangoztatják a legalitásukat, azzal kellett volna foglalkozni, hogy hogyan is kell egy ilyen piacra belépni. Nem oldalogni kell itt, hanem robbantani! Hiába lesz jobb később a kínálat, az élő fogadás, a szorzók, vagy lesz esetleg bónusz. Ezekkel nyitáskor elő kellett volna állni és a csapból is ennek kéne folynia. Idióták. Olyan hátrányt okoznak maguknak, amit el sem tudnak képzelni! Biztos Orbán harmadunokatestvére a marketing manager...

Na, hogy mondjak egy-két pozitívumot is. Mivel én vagyok az a hülye fogadó aki ennek ellenére is játszik majd időnként itt, ezért kipróbáltam a feltöltést. A kártyás befizetésnél 500 huf a minimum. Ez nekem fontos, mert szeretek lövöldözni. Ezt pedig úgy szeretem, ha minél kevesebbet kell befizetnem.
Egyébként engem ez a befizetés/kifizetés dolog nem aggaszt. Belföldről van szó, tehát az átutalások gyorsan megérkeznek. Korábban a másik felületen volt olyan kifizetésem ami még aznap megjött a számlára. A skrill-hez meg van kártyám... Tehát fizethetek be azzal is ha nagyon onnan akarok (az már más kérdés, hogy ez mennyibe is kerül....).

A másik ami kiverte a szemem, hogy nagyon úgy néz ki, hogy a kiemelt meccsek külön "oddsmesteri elbírálás" alá kerülnek!
Ma: DVSC - ETO 
tippmixpro: 2.63-3.20-2.57
bet365: 2.50-3.20-2.50
bwin: 2.50-3.20-2.60
marathon: 2.65-3.30-2.85

;)

Idézetet írta: szumos Dátum május 22, 2013, 07:00:02

A másik ami kiverte a szemem, hogy nagyon úgy néz ki, hogy a kiemelt meccsek külön "oddsmesteri elbírálás" alá kerülnek!
Ma: DVSC - ETO 
tippmixpro: 2.63-3.20-2.57
bet365: 2.50-3.20-2.50
bwin: 2.50-3.20-2.60
marathon: 2.65-3.30-2.85

;)


Nekem egyelőre úgy tűnik, hogy ezt csak a magyar vonatkozású mérkőzéseknél teszik.

Idézetet írta: Milan Dátum május 22, 2013, 08:09:27
Nekem egyelőre úgy tűnik, hogy ezt csak a magyar vonatkozású mérkőzéseknél teszik.

Még ugye kicsi a minta, így csak találgathatjuk, hogy milyen szempontjaik vannak, majd idővel jobban rálátásunk lesz. Lehet, hogy igazad lesz.

1 évet késett az indulás, aztán még most várják a játékosok visszajelzéseit, mint ha nem lett volna idő tesztelésere, vagy a sportfogadók megkeresésére, mint ahogyan az lsbet tette...

Úgy gondolják, hogy nem kell a tippmixprot vonzóvá tenni egy bónusszal, tökéletesen elég érv, hogy egyáltalán létezik, legyünk ezzel boldogok.

Egyébként szórakoztató olvasgatni a feltételeket, mikor fordulnak a hatóságokhoz illetve hogy a zárolt számlák egyenlegeit mely esetekben fordítják jótékony célra.   :D
Durva, de én sokkal bizalmatlanabb vagyok egy állami céggel - főleg "ennek" a kormánynak az idejében - mint egy adóparadicsomban működtetett irodával.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 22, 2013, 11:18:10
1 évet késett az indulás, aztán még most várják a játékosok visszajelzéseit, mint ha nem lett volna idő tesztelésere, vagy a sportfogadók megkeresésére, mint ahogyan az lsbet tette...

Úgy gondolják, hogy nem kell a tippmixprot vonzóvá tenni egy bónusszal, tökéletesen elég érv, hogy egyáltalán létezik, legyünk ezzel boldogok.

Egyébként szórakoztató olvasgatni a feltételeket, mikor fordulnak a hatóságokhoz illetve hogy a zárolt számlák egyenlegeit mely esetekben fordítják jótékony célra.   :D
Durva, de én sokkal bizalmatlanabb vagyok egy állami céggel - főleg "ennek" a kormánynak az idejében - mint egy adóparadicsomban működtetett irodával.


Lehet naív vagyok, de ha úgy érzi az ember ok nélkül zárolják a számlát vagy tagadnak meg kifizetést, akkor itt el lehet kapni a töküket egy kis perrel, mivel magyar székhelyű. (pl. gibraltári székhelyű céget meg b*szogtathatsz,mehetsz oda perelni, kb az egész országot megvehették már szerintem) Vagy legalábbis nagyon remélem hogy jól látom ezt :)

Idézetet írta: Spooner Dátum május 21, 2013, 20:02:07
bónusz sztem se lesz, majd vmelyik sportújsághoz mellékelnek 500 Ft-os kupont vagy hasonló...

Ha a BAH-hoz hasonló kupon támogatott lenne, akkor az már most is látszana.