Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: SPF Admin Dátum február 12, 2019, 23:35:29
Lehetséges, hogy az egyenleg többi része "non-gambling", mármint nem használhatod szerencsejáték szolgáltatóknál.
Ezzel kapcsolatosan egy kérdés. Azt hol tudom megnézni hogy hány forintom a számláról non-gambling?

Idézetet írta: Betman91 Dátum február 14, 2019, 16:39:28
Ezzel kapcsolatosan egy kérdés. Azt hol tudom megnézni hogy hány forintom a számláról non-gambling?

Számlán levő összeg - amennyit enged feltölteni pl. egy fogadóirodához.

sziasztok

most próbálgatom a Skrillt és nem értem a következőt:

valamiért a mobil appal nem tudom hitelesíteni az accountomat, a személyi hátoldalát nem akarja bevenni egyszerűen..ezért feltöltöttem a képeket, de így lassabb a process..
ez (verifikáció hiánya) összefüggésben lehet azzal, hogy nem tudok Rapid Transferrel befizetni? Elsőre feltöltöttem próbaképpen 500 ft-ot, sikerült. azóta ugyanazt csinálom és nem fogadja el.

köszi

Sztem egyszerre egy fuggo rapid transfered lehet..

na sikerült a verification process, remélhetőleg hamarosan azt elfogadják, de a kettő teljesen független egymástól.

hogy érted ezt? mitől lenne függő?
feltöltöttem 500 forintot, az működött elsőre. ott van a Skrill egyenlegemen. ez már egy végbement befizetés, nem?
vagy addig függő, míg nem használom fel? nem is tudom felhasználni, mert bet365-ön 1500 forint a min. összeg.
köszi

Az oké h egyszerre nem lehet többet

You can only make one deposit at a time. Once that transaction has been accepted or declined, you may initiate another Rapid Transfer deposit.

de az első befizetés már processed statust kapott, a tranzakció történetnél is.

De a banknal nem.. Hetvege van.
A rapid transfer lenyege hogy akkor is kuldhetsz penzt ha nincs banki ido. A szamladon zarolva van az osszeg, de nincs lekonyvelve, igy a netbankban akar vissza is vonhatod. Majd ha a bank lekonyvelte utana a skrill is.


bocs az értetlenkedésért, de ma délelőtt sikerült az 500 ft-os befizetés

De hiaba vonod vissza, attol az meg napokig fuggo marad a skrillnel. A pocessed azt jelenti hogy jovairtak az osszeget. Nem azt hogy le van konyvelve. Ott hibáztal hogy csak 500at toltottel fel.

Vagy varj par napot, vagy csinalj egy netellert, ott ugyanugy mukodik a dolog. Es onnan atkuldod a skrilledre a penzt minimalis koltseggel. Vagy hasznald eleve a netellert.

De ma a bankod nincs nyitva. Így a rendszer zarolta a szamladrol a penzt, lekonyvelve nincs. A skrill a penzt akkor kapja meg ha a bank lekonyveli. Ez par munkanap. Addig a skrill kvazi megelolegezte az osszeget mert a rendszeruk latta hogy van fedezet a szamlan.


jó, köszönöm, most már világos.

netbankon függőben van (természetesen) az 505 ft értékű tranzakció. tehát akkor amíg innen nem tűnik el (hétfő reggel), addig nem lehetséges a következő befizetés, igaz?

ill. a kiutalás normálisan működik? mármint csak annyi, hogy levonnak kb 2000 forintot és néhány napon belül Skrillről ott lesz a számlán?

Nem fog az hetfon eltunni, szerintem ne remenykedj. Nekem volt hogy 3 4nap mulva jott az sms..

Csinalj netellert! Ugyanaz a cég, a verifikacio is gyors

Kifizetest nem tudom, en skrill kártyát hasznalok

hogyhogy nem fog eltűnni? akkor tűnik el a függőből, amikor kinyit a bank, nem?

és hogy jutsz a pénzhez? van egy MasterCard skrill kártyád?

Idézetet írta: LouieUte Dátum február 23, 2019, 14:45:25
jó, köszönöm, most már világos.

netbankon függőben van (természetesen) az 505 ft értékű tranzakció. tehát akkor amíg innen nem tűnik el (hétfő reggel), addig nem lehetséges a következő befizetés, igaz?

ill. a kiutalás normálisan működik? mármint csak annyi, hogy levonnak kb 2000 forintot és néhány napon belül Skrillről ott lesz a számlán?

Nekem aznap délután rámegy ha még délelőtt utalom ki