Női Kézilabda NB1

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


június 27, 2023, 13:32:51, Admin
Női Kézilabda NB1

Itt lehet beszélgetni a női kézilabda NB1 eseményeiről.  :topbet_125:

#1 augusztus 26, 2022, 19:48:37, csak1tomi
18:15 Kisvárda - Győr

m4 élő

19:32



Nem tudom hova irni de nem hiszem el ezt az Esbjerg meccset. 15 gol 55perc alatt, 3 a masodikban. A masodik fi 20perceig 2-2volt az allas.

Nem tudom elhinni hogy ilyen megtortenhet..

https://www.eredmenyek.com/merkozes/Aa3aBL3R/#/osszefoglalas/osszeallitasok


Hat baszdmeg, Mork ha minden tamadast egyedul talprol ello, hat tobb gol lesz mint ez a 3 a masodik felidoben. Oriasit buktam vele.

Azt a k.rva  :o  :o  :o

Ez mi? Ilyet még nem is láttam. Biztos, hogy jó ez az eredmény? WTF? ....  :redchug:  :redchug:  :redchug:

Megerositettek fbon az oldalukon.


Mondjuk Reistad, Tranborg es Breistol nem jatszott de ez akkor is hihetetlen.

Ma FTC-GYŐR, ki mit mond?

@csak1tomi mi a tuti?  :D

Mindkét csapat elég gyenge most, bármit el tudok képzelni, még egy jó döntetlent is.

A Fradi lassítani fogja a jatekot. A Győr meg jol védekezik mostansag. Max 52-53 golt varok.
Ha lenne Gros akkor Gyor gyozelmet mondanek de igy barmi lehet.
Igazabol Oftedal teljesitmenye a kulcs szerintem.

Nálam fix vendég, most nincs toppon a Győr, de a Fradi sem. És van mit törleszteni, tippem: 23-29

 :beerchug:

hát...  :D
nincs ugye Kristiansen meg Gros sem, szóval 2vel nyer a győr ::)

Ezt benéztük egy páran  :D Megúsztam 4000 Ft mínusszal. Néha jó, ha az irodáknál korlátozva vagy  ::)

Nyomorek Győr.

Mondjuk a Fradi ujra bebizonyitotta hogy csak a Gyor ellen kepesek igazan felporogni, ha valami kulfoldi csapat jon szembe akkor tele a gatya.

A gyori szelsok katasztrofalisak. Foleg Lukacs, de ugy osszessegeben a 4 meg sem kozeliti a szukseges szintet.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 14, 2022, 18:59:26Ezt benéztük egy páran  :D Megúsztam 4000 Ft mínusszal. Néha jó, ha az irodáknál korlátozva vagy  ::)

Én megszívtam rendesen főleg úgy, hogy egy 5-ös kombin csak az ment el ami viszont így már elég sokat hozott volna a konyhára ....

SKC nem gyengén bundázott ma a 'csaba ellen. Annyira agyatlanok, hogy akkor legalább ne lett volna stream, de persze következmény úgysem lesz, szóval miért is ne  ;D

Látványos volt, rég láttam ennyire nyílt, észrevehető bundát.

Talán @Várda64 megerősit ebben de úgy vettem észre, a Kisvárda kicsit gyorsabb és offenzívebb játékot mutat mióta nem Bakó az edző. Tőlük szokatlanul múltkor 35öt otthon és előtte 27et dobtak idegenben.

Szeretném hinni hogy ez egy top bet, mert a Sió is képes gyors játékra és akkor ez az 52,5es határ nem sok.
Aki biztosra akar menni, az tehet alternatív linet, pl a pron. o 50,5et 1,49ért.