Új év új remények

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Mago Dátum február 05, 2015, 09:32:39
Ha utána nézel a nagy fogadók is ~56% al dolgoznak  ;) a legjobbakat.

Ezzel kicsit vitatkoznek... en dolgozhatnak akar 90%-al. Eleg ha magasabb hendivel raknam ,,oda". Gond az egesszel az, hogy akkor a ROI is elegge lecsokkenne. Igy nalam a hatar kb az 1,5 szorzo, vendeggyozelem egygolos hendibe. Az igazi nagyokat nem talalod a netten hencegni. :)

Idézetet írta: AC_28 Dátum február 05, 2015, 10:19:10
Ezzel kicsit vitatkoznek... en dolgozhatnak akar 90%-al. Eleg ha magasabb hendivel raknam ,,oda". Gond az egesszel az, hogy akkor a ROI is elegge lecsokkenne. Igy nalam a hatar kb az 1,5 szorzo, vendeggyozelem egygolos hendibe. Az igazi nagyokat nem talalod a netten hencegni. :)

Igen ,csak hiaba jatszol kicsi oddsra 1 vesztes pick utan nem eleg eggyet nyerni vagy progressziv szisztema eseten nem tul MM kimelo a progresszio , amit ilyenkor atlagba vesznek tudtommal az a 1,93 as odds ami ugyebar 50%(bar bukifuggo).Es ha csak a sima Flat bettinget nezed az 56% eleg jo arany.

Elo
Tenisz

Vickery-pegula
Tipp: 2
Odds: 2.05
Tet: 10k

vÉGE!!

Most szamoltam ossze mennyit buktam a fogadassal 1 ev alatt ami zsebbol ment ki.
Az osszeg amit buktam azt mutatja hogy abba kell hagynom mert ez mar nem egezseges.
Sok sikert mindenkinek!
Sziasztok

Ne add fel, olvass a Money Managementrol es alkalmazd is a tanultakat , igy kimelheted a bankod.Goldolj a hosszutavu profitszerzesre.(Ez egy maraton ,nem pedig sprint) A legjobbakat!

Van aki mentálisan gyenge hozzá, lehet hogy tisztában van a szabályokkal, de mindig megszegi. Lehet a szünet, vagy abbahagyás priest számára a jó döntés

Megha trading, es a tozsderol is van a konyv - egy sportfogadonak is nagyon hasznos. Mentalitas, hibak, gondolatok... Trading in the zone. ajanlom...

http://www.devizatrader.hu/Trading_In_The_Zone.doc

sziasztok.

hosszu ido után újra itt.
kellett egy hosszabb pihenő mert eléggé nem jöttek a dolgok de egy hete újra kezdtem a történetet egy új stratégiával.
a lényege hogy szinte csak underdogokra fogadok és ha úgy érzem hogy az egyik játékos mondjuk a szettben 3-0 4-0ra áll akkor teszem a 6,5 undereket a szettre.
sokan főleg döntőszettben egy 3-4-0nál már teljesen elvesztették a hitüket és már nem foglalkoznak a meccsel.
ezt kell kihasználnunk.
20ezer forinttal kezdtem most járok 75e -nél 1 hét alatt.
csatolok pár képet a fogadásokról próbálom csak a szebbeket betenni lehet csemegézni.
ha gondoljátok és velemtartotok szívesen megosztom a megérzéseim de mivel ezek általában esélytelenebb fogadások így nem várható el magas találati arány.


még vannak ilyen elcsípett fogadások de azok 3s odds alatt voltak

#70 április 13, 2015, 21:27:07, priest
Elo
Snooker

Selt-white

White nyer 1,25
Ez szerintem hatalmas ajandek

Az oreg azert nem felejtett el lokni neki mar csak 3 frame kell seltnek meg 7!!

Nem tudom mi tortent a szunetbe de ez igy nagyon nem jo
Vagy tudtak valamit a bukik vagy white felejtett el snookerozni
7-1ota nem nyert partyt