Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


december 02, 2009, 18:19:09, Milan
Hamár van egy weboldal, egy fórum, és egy közösség...akkor nem hiányozhat a kocsma sem... ;D

:beerchug: :beerchug: :beerchug:

Már napok óta figyeltük...de most már megvan!

3000 felhasználó a Sportfogadas.org-on!!!  :topbet_125:

Idézetet írta: Milan Dátum december 18, 2008, 11:22:09
Már napok óta figyeltük...de most már megvan!

3000 felhasználó a Sportfogadas.org-on!!!  :topbet_125:

Hát akkor ide azokkal a virtuális kriglikkel!
:beerchug: :beerchug: :beerchug:

További sok sikert!

Hááááát ... amikor a pia sportfogadással párosul ... abbol csak baj lehet  :beerchug:

Nem feltétlenül csak piára gondoltam amikor a kocsmát megnyitottam...szóba jöhet egy üditő is, meg kávé is...csak igy a név jobban hangzik.  ;)

Idézetet írta: Milan Dátum december 18, 2008, 15:29:28
Nem feltétlenül csak piára gondoltam amikor a kocsmát megnyitottam...szóba jöhet egy üditő is, meg kávé is...csak igy a név jobban hangzik.  ;)

szerintem maradhatunk a piánál  :D
akkor bevágok egy kis nem virtuális pálinkát  ;)

palinka , arra vigyazni kell ..... en csak tudom , palinka miatt nem ittam alkoholt 5 honapja

Idézetet írta: TiB86 Dátum december 18, 2008, 22:27:01
Idézetet írta: bleah Dátum december 18, 2008, 15:58:39
palinka , arra vigyazni kell ..... en csak tudom , palinka miatt nem ittam alkoholt 5 honapja

Tényleg vigyázni kell a pálinkára, nehogy más igya meg  ::)
pontosan 8)

Na és az miért van, hogy van alkoholmentes pezsgő, meg alkoholmentes sör, de alkoholmentes pálinkáról még nem hallottam!
:uglystupid2:

Idézetet írta: zgergo Dátum december 21, 2008, 20:40:22
Na és az miért van, hogy van alkoholmentes pezsgő, meg alkoholmentes sör, de alkoholmentes pálinkáról még nem hallottam!
:uglystupid2:

Ez olyan mintha azt mondanád, sajtos makaróni sajt és makaróni nélkül  ;D

Idézetet írta: zgergo Dátum december 21, 2008, 20:40:22
Na és az miért van, hogy van alkoholmentes pezsgő, meg alkoholmentes sör, de alkoholmentes pálinkáról még nem hallottam!
:uglystupid2:

Valószínűleg az alkoholtartalom miatt van így. 5-10%-ot könyebb "eltüntetni", mint 40-50%-ot.
Meg aztán tényleg hülyén nézne ki.

Egy kocsmában nem csak inni lehet. Szokott valaki csocsózni, dartsozni, flipperezni, vagy a legrosszabbat: nyerőgépen játszani. Én az elsőt azt elég sűrűn játszom, bár elég sz*rul :), dartsot, és flippert ritkábban, de szoktam.  A nyerőgépről, pedig csak annyit, hogy régen függő voltam, de sikerült valahogy leállnom vele. Rájöttem, hogy nem jók azok a szerencsejátékok, ahol te csak minimálisan tudod befolyásolni, a szerencsédet. ;)

Nekem van olyan ismerősöm ki nyerőgépezett  ,több kevesebb sikerrel volt hogy egy alkalommal az egész egy havi keresetét bedobta a gépbe  ,szarul is járt.. ;D -Na azóta már nem játszik ilyen nagy tétbe rá döbentteték otthon a valóságra...      :twak_125:

                                                                      kocsma viccek

A kocsma előtt egy tökrészeg férfi fekszik az aszfalton. Egy járókelő megkérdi:
- Mi történt magával, barátom?
- Semmi. Én vagyok a kocsma reklámja.


Bemegy a pingvin a kocsmába és azt kérdezi a kocsmárostól:
- Hé kocsmáros, nem láttad a testvéremet?
- Hogy nézett ki?
- Szerinted?


Ittas ember megy haza a kocsmából, de megbotlik, és hatalmasat esik a járdán.
Egy járókelő megszólítja.
- Látja, nem kellett volna annyit inni!
- A fenét! Menni nem kellett volna!


Egy meglehetősen ittas ember betámolyog egy kocsmába, odamegy a pulthoz, és italt kér. A pultos ráförmed:
- Kérem, távozzon, részegeket nem szolgálunk ki!
Az ember kimegy az oldalajtón, majd kis idő múlva ismét bejön a főbejáraton. Megint rendelni akar. A pultos megint elküldi. Ugyanez ismétlődik még egyszer. A részeg felháborodva kérdezi:
- Hát maga meg hány kocsmában dolgozik?

Na srácok...van egy jó hirem...himlős lettem...ezt nem hiszem el...gyerekkoromban nem voltam, s most hát eljött az ideje.

Ennek viszont van egy pozitiv oldala is...most egy jó pár napig folytonosan gép elött tudok lenni, s akkor haladunk a munkával is... ;D