Sportfogadók Kocsmája

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Udvozletem! A nyertes tippsorokat hol szokas megosztani, van erre kulon topic? Azokbol is lehet tanulni.

Idézetet írta: Mydgard Dátum február 03, 2022, 09:12:45Udvozletem! A nyertes tippsorokat hol szokas megosztani, van erre kulon topic? Azokbol is lehet tanulni.

Régen működött a BEJÖTT topic, de valamiért bezáródott.

Idézetet írta: flamman Dátum február 03, 2022, 09:29:28Régen működött a BEJÖTT topic, de valamiért bezáródott.

Teljes mértékben örvendünk ha valakinek zöldül a szelvénye, bejött egy (több) fogadás stb.

Lehet nyitni egy naplót, de akár e fórumtémába is lehet közölni, végülis egy kocsma, nem?




Elenivel könnyű lenne elleni

Svájci hölgy a pályáról, svájci pontosságú külsővel. Olvasd tovább







@peshark

Mennyibe került az avatárod? Állítólag kőkemény valutákat fizetnek ezekért a majmokért.  ;D

Idézetet írta: Admin Dátum április 09, 2022, 09:02:45@peshark

Mennyibe került az avatárod? Állítólag kőkemény valutákat fizetnek ezekért a majmokért.  ;D

Azért ez nem egy BAYC vagy MAYC ahol 50 millió ft-nál kezdődik egy ilyen "alkotás"... ;D Hihetetlen egyébként ez, én igazából full poénból vettem, hogy legyen nekem is valami ilyesmim, de ezeket ilyen 0,01 eth-ért lehet vinni... Aztán hogy később mennyit érhet, igazából nem izgat, tetszett, lecsaptam rá és kész :D

Neymarnak is ilyesmi van, nagy divat egy bizonyos rétegben.