Úszás

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Most megy az Úszó Eb Dániában. Nem tudjátok lehet rá fogadni valahol neten? Mert lenne egy-két jónak tűnő tippem, de nem találtam eddig még, hogy hol tudnám megrakni. TippMixen van kínálatba, de lusta vagyok lemászni a lottózóig.

Idézetet írta: Malszi Dátum december 14, 2013, 09:00:17
Most megy az Úszó Eb Dániában. Nem tudjátok lehet rá fogadni valahol neten? Mert lenne egy-két jónak tűnő tippem, de nem találtam eddig még, hogy hol tudnám megrakni. TippMixen van kínálatba, de lusta vagyok lemászni a lottózóig.

Tippmixpro?  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum december 14, 2013, 09:06:15
Tippmixpro?  ;D
Ott sincs kínálatban. M1 akkor lemegyek majd valamikor.

Amúgy a tippek (hátha valaki arra vetemedne, hogy megjátsza őket):

128 Verrasztó E. 1-3. (H), 4-6. (D), más (V) helyen végez 100 m vegyesen    HD    H: 4.1    D: 1.73

Verrasztó Evelin a 6. helyen jutott be a 100 m vegyes döntőjébe 59.41-gyel. Legalább 3-man biztosan jobb úszok, mint Ő, de lehet, hogy pont ma lesz jó napja és odaér a dobogóra. 100 m vegyesen már van 2 ezüstje és 1 aranya, de ezeket még 2008-, 2009-, és 2010-ben érte el. Azóta viszont már volt országos csúcsa ebben a számban. Szerintem odaérhet Evelin a dobogóra, de ehhez egy nagyon jó úszás szükséges tőle, ezért inkább védem a 4-6 hellyel. Szerintem 6-nál rosszab helyen biztosan nem végez.

A döntő 17:30-kor kezdődik.

Gyurta Dani ma este 100 mellen döntőzik, mi a véleményetek? aranyra szerintem nem sok esélye lesz azt Adam Peaty fogja megszerezni, de az ezüst talán meg lehet.

Idézetet írta: gerry Dátum augusztus 19, 2014, 13:40:36
Gyurta Dani ma este 100 mellen döntőzik, mi a véleményetek? aranyra szerintem nem sok esélye lesz azt Adam Peaty fogja megszerezni, de az ezüst talán meg lehet.

2-4.ig bármi lehet szvsz. De mivel most csak itt indul,azt se tartom kizártnak hogy egy jó rajttal megnyeri.

Na ja, csak nála a jó rajt olyan, mint nálam a nyertes 5-ös kombi szeló.
Ritka.

Tippmixpró-n van olyan, hogy 1-2, 3-4, vagy rosszabb. a 3-4 helyen végez ér 2.20-at, ezen gondolkodom, de szopnék, ha 2. lenne, így inkább szurkolok neki tét nélkül.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 19, 2014, 14:18:01
Na ja, csak nála a jó rajt olyan, mint nálam a nyertes 5-ös kombi szeló.
Ritka.

Tippmixpró-n van olyan, hogy 1-2, 3-4, vagy rosszabb. a 3-4 helyen végez ér 2.20-at, ezen gondolkodom, de szopnék, ha 2. lenne, így inkább szurkolok neki tét nélkül.

Ja persze :) Ez velem is így volt,2-4-re várom Danit, de inkább én is csak szurkolok és remélem megnyeri!:)


Katinka tuti szed valamit, vagy emberfelettit teljesít folyamatosan.
az első nap Nizzában: Egymás után volt a 800, 1500 gyors és a 400 vegyes.
800 gyors 8:39 1. hely
1500 gyors 16:55 1. hely
400 vegyes 4:39 1. hely

Hagyjuk már ezt. Ezek "gyenge idők" Tökéletesen látszik hogy előtte miket úszott. Nézd meg a 400 vegyesen pl mennyivel van elmaradva a legjobbjától..
Nem tudom úsztál-e valaha,de csak tudod hogy edzésen 10-20kmt is leúsznak, nehogy már 3km úszás után egyből doppingot sejtsünk..

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 23, 2016, 09:57:55
Hagyjuk már ezt. Ezek "gyenge idők" Tökéletesen látszik hogy előtte miket úszott. Nézd meg a 400 vegyesen pl mennyivel van elmaradva a legjobbjától..
Nem tudom úsztál-e valaha,de csak tudod hogy edzésen 10-20kmt is leúsznak, nehogy már 3km úszás után egyből doppingot sejtsünk..

Általában ha két úszás közt nincs sok szünet be sem szokták vállalni, ő meg most 3-at egymás után bevállalt, s mindhármat nyerte. Valószínűleg nagyon gyenge volt a mezőny, ha ilyen időkkel első tudott lenni. Egyébként nem úsztam soha csak a strandon a 25m medencében, meg tengerben egy párszor, de ott is csak addig merészkedtem be amíg leért a lábam  ;D ;D ;D

#12 január 23, 2016, 10:53:50, GazembR
Idézetet írta: ncis88 Dátum január 23, 2016, 09:57:55
Hagyjuk már ezt. Ezek "gyenge idők" Tökéletesen látszik hogy előtte miket úszott. Nézd meg a 400 vegyesen pl mennyivel van elmaradva a legjobbjától..
Nem tudom úsztál-e valaha,de csak tudod hogy edzésen 10-20kmt is leúsznak, nehogy már 3km úszás után egyből doppingot sejtsünk..

Komolyan, olyan jó neked, hogy élsz a kis rózsaszin ködös világodban, ahol minden jó és szép, akárhova néztem be, tenisz topic akár, nincs bunda nincs, csak rossz teljesitmény, itt nincs dopping nincs, hogy kicsit szétoszlassam a kis rózsaszin ködödet amiben vagy elmondom neked a dopping, ha profi sportoló vagy, és pénzt szeretnél keresni, nem opció, hanem kötelező. Nagyon tájékozatlannak és álnaivnak kell lenni ahhoz, hogy valaki azt higgye, hogy a profi sport teljesítményei akár  csak megközelíthetőek lennének a megfelelő biokémiai felkészítés nélkül. Az élsport és a profi sport arról szól, hogy fantasztikus emberi teljesítményeket láthassunk. Olyanokat, amire mi nem lennénk képesek viszont az igaz hogy ha valaki doppingol: attol úgyan úgy keményen kell edzeni, elszántnak , ambiciózusnak stb. csak kérlek, ne legyél már a királylány kastélyban aki csak a szépről és a jóról tud  :beerchug:

Olvasd el ezt a cikket, kicsit, nem pont ide tartozik, de, félig meddig igen : http://playball.baseball.hu/2015/05/21/baseball-dopping-i-resz-a-roid-hr-660/

Felhozol egy teljesen más sportot és ARodot :DDDDDDDDDD Belinkelhettél volna ilyen alapon egy kerékpárost is vagy mondjuk Marion Jonest is :DD

Nem tudom milyen lehet úgy élni, hogy mindenben a rosszat a negatívitást és az összeesküvés elméleteket látod, de sajnállak érte. Gondolom szerinted a WTC-s terrort is az amcsik hozták össze az olajért. :DD

Én a tenisz topicban sem azt mondtam hogy nincs bunda, hogy ne lenne, elég ha elolvasol egy-két könyvet a témában.. Persze hogy van bunda. De ostobaság minden mögött bundát sejteni. Dopping is van, a kerékpárban,atlétikában még a fociban is. Biztos van az úszásban is de ez nem jelenti azt hogy Katinka doppingol. Egyrészt amíg nem bizonyítják be, addig ártatlan, vagyis nem doppingol.Másrészt én ismerek nem egy nem kettő úszót, testvérem is úszott, napi 8-10km gyerekként. Gondolod hogy ő nem tudott volna leúszni 3kmt egymás után? Dehogynem és pont ilyen szarok lettek volna az idői a legjobbjaihoz képest fáradtan. Keress rá Katinka legjobbjaira és látod hogy mennyivel maradt el a legjobbjaitól zsinórban 3km úszás után, regenerálódás nélkül. Kibaszotton szánalmasnak tartom, hogy az emberek nagy része ilyen féle negatívitásban él mint te és minden mögött csalást/ármányt/rosszat sejtenek.

Folytathatnám még, de mi értelme. Én rózsaszín ködben élek te meg a negatívitás fogságában.. :D

Idézetet írta: ncis88 Dátum január 23, 2016, 11:20:47
Felhozol egy teljesen más sportot és ARodot :DDDDDDDDDD Belinkelhettél volna ilyen alapon egy kerékpárost is vagy mondjuk Marion Jonest is :DD

Nem tudom milyen lehet úgy élni, hogy mindenben a rosszat a negatívitást és az összeesküvés elméleteket látod, de sajnállak érte. Gondolom szerinted a WTC-s terrort is az amcsik hozták össze az olajért. :DD

Én a tenisz topicban sem azt mondtam hogy nincs bunda, hogy ne lenne, elég ha elolvasol egy-két könyvet a témában.. Persze hogy van bunda. De ostobaság minden mögött bundát sejteni. Dopping is van, a kerékpárban,atlétikában még a fociban is. Biztos van az úszásban is de ez nem jelenti azt hogy Katinka doppingol. Egyrészt amíg nem bizonyítják be, addig ártatlan, vagyis nem doppingol.Másrészt én ismerek nem egy nem kettő úszót, testvérem is úszott, napi 8-10km gyerekként. Gondolod hogy ő nem tudott volna leúszni 3kmt egymás után? Dehogynem és pont ilyen szarok lettek volna az idői a legjobbjaihoz képest fáradtan. Keress rá Katinka legjobbjaira és látod hogy mennyivel maradt el a legjobbjaitól zsinórban 3km úszás után, regenerálódás nélkül. Kibaszotton szánalmasnak tartom, hogy az emberek nagy része ilyen féle negatívitásban él mint te és minden mögött csalást/ármányt/rosszat sejtenek.

Folytathatnám még, de mi értelme. Én rózsaszín ködben élek te meg a negatívitás fogságában.. :D

Egyértelmű, hogy minden sportban ott a dopping, ebben megegyezhetünk. Úszásban is van (elég csak Ian Thorpere gondolni, aki elvileg végig tiszta volt, és folyamatosan ezt hangoztatta..), miért ne doppingolhatna Katinka? A kerékpárosokat, atlétákat mindig megvádolják, miért ne csinálhatná Katinka is? Mindig ráhúzzák a fent említett két sportágra, hogy mindenki doppingol, de ő rájuk nem érvényes az ártatlanság vélelme, csak Katinkára?
Atlétáknál és bicajosoknál azért buknak le többen, mert rengeteg az ellenőrzés. Van mikor aludni se hagyják őket, egy mintavétel miatt. Fociban vagy az NBA-ben hallottunk ilyenről? Nem igazán. Úszásban sem törik magukat annyira az ellenőrök.
Nem kell mindenben a rosszat látni, sőt pozitívan kell gondolkodni, de ne legyünk annyira naivak, mint a tinik. A siker érdekében az emberek megtesznek bármit és már nem az a lényeg, hogy tisztán és becsületesen nyerjenek versenyeket, hanem hogy a nevük/teljesítményük fennmaradjon az utókornak.   :ok: