Asztalitenisz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én is hasonlóan gondolkodok mint alapjáraton. De ennek olyan alacsony a pénzdíja és egy ilyen középszerű pingpongos alig tud megélni ebből..

Idézetet írta: Rookie27 Dátum július 19, 2016, 13:01:25
Nézőpont kérdése.
Meglehet keresni 2 nap alatt 400k-t, ami azért nem rossz. Nyilván lehet bundázni és többet nyerni,
minden sporteseményen lehet, ahol van fogadási lehetőség.

Én elsősorban abból indulok ki, hogy profi sportemberekről van szó. A magyarokat személyesen ismerem.
Nem azért mennek oda, hogy bundázzanak. Nem minden sportoló így gondolkodik ám, mint a sportfogadók :D

Persze rálehet mondani, ha valaki veszít 2:0-ról, hogy á ez biztos bunda volt.. :)
Van aki az Ufókban hisz, van aki vallásos, van aki nem, van aki szerint nincs bunda. Ez már csak egy ilyen világ. (azért ha tippelnem kellene, hogy a meccseknek hány százalékában van egy kis firnyák, közelebb lennék az 50%-hoz, mint a nullához.)

Ha Rookie27-nek megy az asztaliteniszre fogadás, szerintem őt nem nagyon érdekli, hogy bunda vagy nem bunda.  ;D
Lassan jön az Olimpia, talán ott tényleg nem fognak bundázni, és aki ért hozzá, biztosan lehet vele aratni. Sajnos én ehhez sem értek.
Bár legutóbb a tollaslabdát az Olimpián is bundázták, nyugodtan lehet az asztaliteniszt is. Mondjuk nem tudom, hogy zajlik a torna, de ha mondjuk egy top kínai játszik egy örménnyel, akit mondjuk becsukott szemmel is megver, simán leadhatja mondjuk az első szettet. Aztán aki a 4-0-ra fogadott, máris beszopta.
Tutira manipulálják, de mit nem  ;D
Még a strandröpit csalják szerintem mint állat, de ez meg már itt off.

Hajrá, Rookie27, én szurkolok neked, hogy jöjjenek a tippek. Még egy kis pingponghoz is kedvet hoztál nekem, régen általánosban betonasztalon sokat toltuk. Ha egy-egy parti elhúzódott, bizony le-lekéstünk az órák elejéről  ;D Meg amikor forgóztunk, aztán annyian voltunk, hogy nem fértünk el az asztal körül. Aztán akinek nem volt ütője, megtette egy féltégla vagy a kemény borítású nyelvtan könyv is. Lustábbak tenyérrel is küldték  ;D Ááá, szép idők voltak. Pláne amikor háló nélkül toltuk, mert ugye az meg minek. A rövidke szünetben csak az idő ment vele, mire felszereltük volna, vége a szünetnek. Jobb esetben egy lecet keresztbe löktünk az asztalon, de nem mindig volt kéznél... Laposabb szerváknál ment a vita, hányat és hol pattant a laszti  ;D

Jó persze :D
Lassan ott tartunk, hogy középszer játékosokról van szó és a fele bundázik  :great:

#34 július 19, 2016, 17:23:30, Rookie27
Idézetet írta: oakland23 Dátum július 19, 2016, 14:09:25
Ha Rookie27-nek megy az asztaliteniszre fogadás, szerintem őt nem nagyon érdekli, hogy bunda vagy nem bunda.  ;D
Lassan jön az Olimpia, talán ott tényleg nem fognak bundázni, és aki ért hozzá, biztosan lehet vele aratni. Sajnos én ehhez sem értek.
Bár legutóbb a tollaslabdát az Olimpián is bundázták, nyugodtan lehet az asztaliteniszt is. Mondjuk nem tudom, hogy zajlik a torna, de ha mondjuk egy top kínai játszik egy örménnyel, akit mondjuk becsukott szemmel is megver, simán leadhatja mondjuk az első szettet. Aztán aki a 4-0-ra fogadott, máris beszopta.
Tutira manipulálják, de mit nem  ;D
Még a strandröpit csalják szerintem mint állat, de ez meg már itt off.

Hajrá, Rookie27, én szurkolok neked, hogy jöjjenek a tippek. Még egy kis pingponghoz is kedvet hoztál nekem, régen általánosban betonasztalon sokat toltuk. Ha egy-egy parti elhúzódott, bizony le-lekéstünk az órák elejéről  ;D Meg amikor forgóztunk, aztán annyian voltunk, hogy nem fértünk el az asztal körül. Aztán akinek nem volt ütője, megtette egy féltégla vagy a kemény borítású nyelvtan könyv is. Lustábbak tenyérrel is küldték  ;D Ááá, szép idők voltak. Pláne amikor háló nélkül toltuk, mert ugye az meg minek. A rövidke szünetben csak az idő ment vele, mire felszereltük volna, vége a szünetnek. Jobb esetben egy lecet keresztbe löktünk az asztalon, de nem mindig volt kéznél... Laposabb szerváknál ment a vita, hányat és hol pattant a laszti  ;D

Hehe, kösz a bíztatást :) Középsuliban nálunk is ugyanez ment szünetekben...:D

Várom már az Olimpiát, bár épp azon gondolkodom, hogy jobb lenne  a "csúcson" abbahagyni a fogadást és nyugisan hátradőlve figyelni a meccseket.
Ezeken a challenger tornákon úgy érzem csak biztonságosnak a fogadásot, ha folyamatosan nézem a meccseket, az meg gyakorlatilag állandó gépezést jelent...
Gondolom ez ismerős probléma a régebbóta fogadóknak :)

Idézetet írta: Rookie27 Dátum július 19, 2016, 11:29:56
Mai napra nem igen látok jó meccset, egyedül Karakasevicet figyelem hogy mit alkot, + remélem döntőben lesz, 2-es odds felett.
Ő itt az odds király :D Sztem messze legjobb keze van a mezőnyben, de így, hogy már tuti 4-ben van biztos lazán fogja venni a köv. két csoport meccset.
(bár sztem 50%-on is nyerni fog, remélem az első szetteket leadja, hogy legyen némi odds :)

Na valami ilyesmit szerettem volna látni :D
Köszi Karaka sok sörrel jövök, az odds mestereknek is hála a szép oddsokért :)

Idézetet írta: Rookie27 Dátum július 19, 2016, 14:16:38
Jó persze :D
Lassan ott tartunk, hogy középszer játékosokról van szó és a fele bundázik  :great:
Ez kb. így is van:-))

A profi sznúkeresekről se hitte senki, aztán kaptak el TOP10-est is. Be lehet dugni a fejeket a homokba, de ilyen világot élünk. Persze jól írta valaki, hogy teljesen mindegy, hogy bundatipp jön vagy sima, lényeg, hogy nyerjen.

Idézetet írta: csingacsgukanyja Dátum július 19, 2016, 20:30:14
Ez kb. így is van:-))

A profi sznúkeresekről se hitte senki, aztán kaptak el TOP10-est is. Be lehet dugni a fejeket a homokba, de ilyen világot élünk. Persze jól írta valaki, hogy teljesen mindegy, hogy bundatipp jön vagy sima, lényeg, hogy nyerjen.

Hallottam az esetről. De ha így nézzük az egész sportfogadásnak nincs értelme, mivel bárhol lehet bundázni, kb. akármilyen sportban.
Ezért felesleges szerintem sokat foglalkozni ezzel :)

Mindenhol van csalás és mindenhol a pénz motivál. Van aki doppingol és úgy szedi meg magát (Armstrong, Marion Jones, egyéb atléták kerékpárosok stb) és van ahol lebundázzák a meccset.( tenisz,snooker stb)
Cecchinato akit a minap tiltottak el egy középszerű játékos, szinte sose nyert 5számjegyű $t versenyen, könnyebb volt bundával megkeresni. Viszont Djoko nyilván nem fog bundázni mikor minden évben több10millát rak zsebre. Valószínűleg egyik kínai sem kockáztatja meg a halálbüntetést és eltiltást rongyos pár ezer$ért, mert ugye azt gondolhatjuk hogy töredéke a pénzjutalom a pingpongban mint a teniszben. Kíváncsi lennék Zwickl vagy Pattantyús mennyit keres tisztán az asztalitenisszel havonta.. És mennyit kereshetne ha mondjuk olykor olykor lead egy-egy meccset 2-0ról vagy 2-1ről..

Idézetet írta: ncis88 Dátum július 19, 2016, 22:26:20
Mindenhol van csalás és mindenhol a pénz motivál. Van aki doppingol és úgy szedi meg magát (Armstrong, Marion Jones, egyéb atléták kerékpárosok stb) és van ahol lebundázzák a meccset.( tenisz,snooker stb)
Cecchinato akit a minap tiltottak el egy középszerű játékos, szinte sose nyert 5számjegyű $t versenyen, könnyebb volt bundával megkeresni. Viszont Djoko nyilván nem fog bundázni mikor minden évben több10millát rak zsebre. Valószínűleg egyik kínai sem kockáztatja meg a halálbüntetést és eltiltást rongyos pár ezer$ért, mert ugye azt gondolhatjuk hogy töredéke a pénzjutalom a pingpongban mint a teniszben. Kíváncsi lennék Zwickl vagy Pattantyús mennyit keres tisztán az asztalitenisszel havonta.. És mennyit kereshetne ha mondjuk olykor olykor lead egy-egy meccset 2-0ról vagy 2-1ről..

Én is tisztában vagyok vele, hogy egy Djoko szintü játékosnak nincs szüksége bunda pénzre...:D Ő az elit 1%-ban van...
Ha csak anyagilag nézzük, sztem. a néhány legnépszerűbb sport kivételével a sportolók 90%-a többet kereshetne bundával, ezért nem érdemes ebből kiindulni...
Zwickl-ék am. elég jól keresnek klubcsapataikban, de nem is ez a lényeg. Egy olyan sportemberről aki többszörös magyar bajnok, olimpikon, stb. nem fogom azt feltételezni, hogy bundázni jár tornákra csak mert épp kikapott 2:0-ról..:) No de tényleg tök felesleges ez a téma...részemről ende :)

Lassan már elfogadott pénzkereseti mód lesz a bunda, jó hogy nem azt írjuk...  :hanyas: :hanyas:

Ilyen kommentek, hogy valaki hogyan kereshetne még több pénzt bundával és az milyen okos lenne, meg bárki úgy csinálná abban a helyzetben aki egy kicsit élelmes, meg hasonlók mellett nem tudok elmenni rosszallás nélkül.

Ennyi erővel egy banki tisztviselő is megbundázhatná a bank rendszerét ahol dolgozik, és mondjuk leemel egy kis mellékest keresetkiegészítésként, amit aztán feltesz egy bundameccsre. :police:

Idézetet írta: Laca87 Dátum július 20, 2016, 00:54:37
Lassan már elfogadott pénzkereseti mód lesz a bunda, jó hogy nem azt írjuk...  :hanyas: :hanyas:

Ennyi erővel egy banki tisztviselő is megbundázhatná a bank rendszerét ahol dolgozik, és mondjuk leemel egy kis mellékest keresetkiegészítésként, amit aztán feltesz egy bundameccsre. :police:
Mint ahogy az év elején, a pénzszállító felrakta a 100millát a bundameccsre...
El is bukta.. :D
;D ;D

Amióta elhatároztam (kb 2hete) hogy kizárólag asztaliteniszre fogadok, nem szórom el a nyereséget focira, kisebb tenisz tornákra meg butaságokra,
közel 20x-os profitnál járok a befizetett 10e-ből ::) 

Idézetet írta: Rookie27 Dátum július 21, 2016, 16:20:15
Amióta elhatároztam (kb 2hete) hogy kizárólag asztaliteniszre fogadok, nem szórom el a nyereséget focira, kisebb tenisz tornákra meg butaságokra,
közel 20x-os profitnál járok a befizetett 10e-ből ::)

gratulálok, jó látni, hogy már itt publikálsz az "általad vezetett" topikban. remélem hamarosan mi is ilyen jól jövünk az asztali teniszből! mikor lesz a következő garázstorna?

A tökéletes edzőpartner - bár versenyen remélem a másik ágra kerül  :D
https://www.facebook.com/100006499395080/videos/2535107486715873/